dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 595 000 zł250 m² 6 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom w Gdyni Dąbrowie przy ul. Truskawkowej. Opis domu: szereg o powierzchni całkowitej 250 m2 (powierzchnia użytkowa - 196 m2) Dom składa się z 4 poziomów: poziom 0: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Marzysz o domu, który łączy w sobie komfort, elegancję i wyjątkową lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł125 m² 3 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 125 m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kościuszki, oddalonej o 5 min od węzła trasy S6, 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 000 zł1 465 m² 9 488,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 140 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości pod warszawą łomianki dąbrowa leśna Agencja nieruchomości Crystal House S.A. prezentuje na sprzedaż luksusową rezydencję w podwarszawskich Łomiankach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł171,04 m² 5 846,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Zdjęcia poglądowe wizualizacja zagospodarowania przestrzeni domu wolnostojącego. Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139,80 m² 6 430,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego na 40 arowej działce przy dk 9 w Głogowie Małopolskim. Poszukujesz domu do remontu blisko lasu? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł525 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Przepiękna Unikalna reprezentacyjna willa z 1920 roku. Sąsiedztwo Starych Włoch, dobra komunikacja do centrum W-wy. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, przy willi przedwojenne reprezentacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł390 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż rezydencjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 390 m , położony na zagospodarowanej działce 1500 m w spokojnej, willowej części Białołęki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjnie zlokalizowany dom parterowy o powierzchni 190mkw położony jest w widokowym i zacisznym miejscu, niedaleko lasu w Kozach. Budynek został wybudowany w 2007 roku, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł205 m² 2 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 130 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzezinka. Budynek świetnie nadaje się zarówno dla jednej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł186 m² 9 408,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w Opatkowicach z dobrym wyjazdem na Zakopiankę. CO sprzedajemy? Dom o powierzchni użytkowej 180m na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Dom na sprzedaż! Blisko Morza, darłowo! Wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Krupy koło Darłowa, idealna dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju oraz domu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł148,20 m² 5 060,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom parterowy o łącznej powierzchni około 148m2. Nieruchomość wybudowana na bazie projektu domu S-gl 289 Gustaw odbicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł554 m² 2 978,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość w prestiżowej lokalizacji zabudowaną kamienicą w samym sercu Trzebiatowa na Rynku, o powierzchni całkowitej około 544 m2 usadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł182,15 m² 3 288,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy ul. Mazurskiej 17 w Reszlu w województwie warmińsko-mazurskim. Link do galerii zewnętrznej:

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł222,80 m² 22 217,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom na dużej działce na Kamiennej Górze. Doskonała lokalizacja. Do plaży krótki spacer ok 700 m. Wokół piękne wille i modernistyczne budynki nawiązujące do historycznej, gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł210 m² 2 519,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom Z potencjałem do własnej aranżacji Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 150 m 2 (całkowita ok. 210 m 2 ), zlokalizowany w Syryni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł122 m² 4 836,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 122 m2 (76 m2- powierzchnia parteru plus 46 m2 poddasza użytkowego do własnej adaptacji) usytuowany na działce o powierzchni 1100 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na osiedlu Wyżyny w Białymstoku. Dom w nowoczesnej architekturze o powierzchni ok. 200m2 został zbudowany w 2000 roku. Rozkład pomieszczeń: - piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż oferuję połowę domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej. Obiekt usytuowany w Walimiu przy ulicy Sowiej. Powierzchnia użytkowa oferowanej nieruchomości wynosi 81,5m2 Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł88,75 m² 10 129,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Szydłowie - Osiedle Owocowe Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy położony w spokojnej i cieszącym się sporym zainteresowaniem części.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł148,60 m² 6 722,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:765 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Granice, gminy Teresin. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Jeśli szukasz miejsca, które robi wrażenie od pierwszego kroku właśnie je znalazłaś - dom pod lasem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Brynku , w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł621 m² 19 323,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Stare Bielany | ul. Płatnicza | przedwojenna willa 1936 r. | 488 m pow. użytkowej (621 m całkowitej) | działka 1237 m | 4 sypialnie | 4 łazienki | toaleta. Atuty: przedwojenna willa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł100,45 m² 5 564,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 95,85 m2 z garażem w bryle i ogrodem o powierzchni ok. 110 m2. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Drewniany Góralski Dom Wakacyjny z Bali u Podnóża Beskidów Bielsko-Biała dzielnica Straconka Wyjątkowy, klimatyczny dom w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-29

449 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 945 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Jarosławiec, gmina Uchanie w województwie lubelskim. To idealna propozycja dla rodziny jako dom całoroczny lub wakacyjny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł250 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny , wolnostojący dom wykończony pod klucz na działce 1000 m 2 w okolicach Zalesia Górnego w miejscowości Ustanów. Powierzchnia całkowita parteru domu to 150 m 2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł191,80 m² 4 426,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 580 m²

Dom wolnostojący otoczony lasem usytuowany na działce o powierzchni 2580 m2, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, położony przy ulicy Warszawskiej w miejscowości Sulechów.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Mały domek na spokojnej podlaskiej wsi w gminie Nurzec Stacja. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia : duży salon z kuchnią 36m2 , pokój 19m2 , pokój 12m2 , łazienka 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Kupjący nie płaci prowizji! Na sprzedaż słoneczny 4-poziomowy 7-pokojowy dom po remoncie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni: 200 mkw., położony w zielonej okolicy, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr L3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł136 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Termin realizacji: IV Q 2026/I Q 2027 *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136 m2 (powierzchnia użytkowa: 110 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,50 m² 5 397,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż | Dom w zabudowie szeregowej Boguchwała | 129 m | Garaż w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jedną.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł150 m² 14 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Rustykalna enklawa duszy - dom nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 895 000 zł186,60 m² 20 873,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Z ogromną przyjemnością zapraszam Cię do odkrycia miejsca, w którym wielkomiejski styl życia spotyka się z kojącym rytmem natury. Prezentuję nowoczesny dom przy ul. Pamiętnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,83 m² 5 276,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja: ściejowice, koło Liszek przy lesie cisza, spokój w pobliżu centrum handlowe w Liszkach, basen, siłownia blisko autostrada A4 i lotnisko w Balicach przystanek autobusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł214,34 m² 5 551,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Tylko u Nas, oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wolnostojący z garażem dwustanowiskowym położony w kameralnej okolicy, w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł180 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:957 m²

Luksus, który nie próbuje być skromny dom na szwederowie Nie będziemy udawać to nie jest kolejny dom. To miejsce, w którym możesz powiedzieć: tak, dokładnie o to mi chodziło. Jeśli marzy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:583 m²

Dom w cichej części Nasielska o powierzchni 240 m2 dwupiętrowy z działką o powierzchni 583m2. Na parterze znajduje się duży pokój z kuchnią i łazienką, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł570 m² 4 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:790 m²

O nieruchomości. Funkcjonująca, dochodowa, nieruchomość zlokalizowana w nadmorskim kurorcie Pobierowo, 7 minut do morza i pięknej plaży. Co ważne, od wielu lat gośćmi są tutaj co roku.