dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 472 ogłoszenia

259 000 zł127 m² 20,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż, lub zamianę na mieszkanie w Przemyślu, oferuję przestronny, piętrowy dom drewniany po generalnym remoncie wnętrza, położony w malowniczej i spokojnej części Birczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł312,39 m² 2 800,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem w centrum Sosnówki idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności! Na sprzedaż wyjątkowy dom z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł98,04 m² 9 169,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (lokal mieszkalny z udziałem w gruncie) położony na działce 167,5 m2 w Łochowie, 10 minut jazdy samochodem od Bydgoszczy. od zakupu ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł105 m² 13 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Wawer. Nieruchomość Dom o powierzchni użytkowej 105m2 (pow. całkowita 162m2) składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł191 m² 7 586,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:468 m²

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w samym centrum mikołajek. Działka zabudowana jest trzema domami gotowymi pod wynajem. Na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 000 zł145 m² 10 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 133 m²

Ofertą sprzedaży jest działka z niepowtarzalnym klimatem i przestrzenią o powierzchni 2 ha 6133 m2 z domem i budynkami do kapitalnego remontu w Szczecin Jezierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł240 m² 4 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:810 m²

Oferujemy do sprzedaży całą kamienicę położoną w doskonałej lokalizacji Zabrze Biskupice Bytomska 10. To niezwykła okazja inwestycyjna z dużym potencjałem zysku! Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł122,18 m² 12 268,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości - Nr lokalu: lok_50a - Powierzchnia całkowita: 122,18 m - Możliwość adaptacji poddasza: +29,30 m - idealne na dodatkową sypialnię, gabinet lub strefę hobby.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 m (powierzchnia całkowita 100m ) znajdujący się Adamowie w gminie Kłomnice. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Dom do sprzedaży w miejscowości Grotniki Małe około 20 km od Buska Zdroju. Dom jest do gruntownego remontu , jest to budynek parterowy z poddaszem .Obok zabudowania gospodarcze. Działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,49 m² 7 858,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

To może być Twój nowy adres - Dobra, ul. Frezjowa Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 133,49 m 2 - został zaprojektowany z myślą o komforcie życia, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137,40 m² 4 650,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Przasnysza przy ul. Rynek. Budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 137,4 m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł82,90 m² 10 603,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Twój Dom pomiędzy naturą, morzem, a jednak blisko miasta. Nowoczesny bliźniak na Żuławach Wiślanych | Przemysław, gm. Stegna Grand Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł138 m² 20 289,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( połowa bliźniaka) zlokalizowany w centrum Zakopanego przy ul. Na Wilcznik. Zaledwie 600m od Krupówek. Dom o pow. 138m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł58,60 m² 4 590,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:527 m²

Są miejsca, w których od pierwszej chwili czujesz spokój. Gdzie poranki zaczynają się ciszą, a wieczory kończą bez pośpiechu. Ta nieruchomość w miejscowości Knyszyn-Zamek to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł251 m² 3 063,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nakło, zaledwie 10 km od Opole. Na dużej działce o powierzchni 62,5 ara znajduje się dom mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł85 m² 6 447,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Domy na Łakowej Nowy Folwark komfort, styl i oszczędność w jednym miejscu. Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie spokojna, wygodna i nowoczesna? Poznaj Domy na Łakowej kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł125,61 m² 4 768,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom szkieletowy 101,9 m , Kownaciska, blisko Siedlec - novohome - wybudowany przez firmę "domy i Dachy" Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł300 m² 5 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro nieruchomosci, mały Domek' poleca atrakcyjną ofertę zakupu kamienicy mieszkalno-usługowej W samym centrum Lubania w skąłd nieruchomosci wchodzi -suterena wys.3m2 z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom z duszą w otoczeniu lasów Cisownica, 140 m na działce 748 m oferta tylko W naszym biurze-nie szukaj dalej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 213 zł111,27 m² 11 990,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta bezpośrednia od dewelopera Kupujący jest zwolniony z podatku 2% pcc - zakup na rynku pierwotnym Na sprzedaż dwupoziomowy segment w zabudowie bliźniaczej (lokal 7/b), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł253 m² 6 284,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Rozalinie | 212 m2 parter + 90 m2 poddasza | Dwa garaże | Idealny dla rodziny z możliwością aranżacji pod własny biznes! Zapraszam do zakupu domu położonego w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Oferujemy komfortowy dom mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, położony w Małej Wsi Dolnej, przy drodze głównej, w odległości ok. 8 km od Zgorzelca. Budynek III kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł530 m² 5 566,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Luksusowa rezydencja z prywatnym lasem w Wilczu przestrzeń do życia i biznesu Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w prestiżowej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 123 mkw w stanie surowym zamkniętym znajdujący się w Rogowie Sobóckim (ok. 25 mkw od Wrocławia i 3 km od Sobótki). Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł207,20 m² 2 823,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 720 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy potencjał własnej aranżacji z ogromną przestrzenią zewnętrzną? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny dom o pow. 181 m na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Do sprzedaży jest część budynku zabytkowej kuźni wybudowanej w 1900 roku w Twierdzy Modlin. Po przebudowie i adaptacji w 2024 roku z historycznego budynek podzielono na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł167 m² 2 694,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 166 m²

Uwaga nowa niższa cena.W samym sercu malowniczych Górek Noteckich w gminie Zwierzyn w województwie lubuskim czeka na nowych właścicieli nieruchomość, która łączy w sobie klimat dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł127,33 m² 6 675,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja deweloperska - budowa 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Sulejówku, ul. Czynu Społecznego. Cena dotyczy jednej połowy bliźniaka w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł280 m² 2 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mirostowice Dolne, dom mieszkalny z halą usługową o powierzchni użytkowej ok 280 m2,działka 2800 ar,cena 815 000 zł, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł112,50 m² 7 102,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Nowa, kameralna inwestycja w Redzie przy ul. Wesołej to propozycja dla osób, które szukają komfortu domu w nowoczesnym i dopracowanym wydaniu. Projekt obejmuje dwa budynki dwulokalowe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł148,49 m² 8 081,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Inwestycja pod nazwą Nova Sadowa Borkowo to nowoczesne osiedle złożone z 11 budynków po 2 domy w zabudowie bliźniaczej. Łącznie 22 domy z garażem, zaprojektowanych ze szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! 10% rabatu na materiały wykończeniowe Dostępne segmenty środkowe S10, s11, s14, s15 - 639.000 zł brutto Dostępne segmenty skrajne S9, S13 - 669.000 zł brutto Oferowane domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł183 m² 6 989,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferta dostępna W moryls nieruchomości - zapraszamy do współpracy A może uciec z miasta i zamieszkać wśród natury? Idealne miejsce do slow life, praca zdalna też nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł200 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący