dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

149 000 zł100 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom w Centrum Chróścic Dom z potencjałem, który możesz wykorzystać. Na sprzedaż dom do remontu wraz z budynkiem gospodarczym, położony w samym centrum miejscowości Chróścice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł87,43 m² 10 625,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87,43 m , zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Komornik. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł171 m² 1 900,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż cały dom/kamienica w bardzo dobrej lokalizacji, 100 m od Centrum Przesiadkowego Wojkowice. Układ domu: wyodrębnione dwa osobne lokale w skład których wchodzą: 1. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 832 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w stylu dworkowym 180m2, działka 3832m2 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu dworkowym - 180 m2, malownicza działka 3832 m2 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł137,72 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Podstawowe informacje Spokojna dzielnica - Brzeźno.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż solidny, murowany dom z lat 90., położony w malowniczej miejscowości Bieliny (woj. świętokrzyskie), w otoczeniu natury i w.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł232 m² 2 995,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:659 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja : sprzedaży budynku wolno stojącego trzykondygnacyjnego ( 1 piętrowego ) o pow. całkowitej ok. 232 mkw. (w tym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł151,55 m² 5 410,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym projekt "wymarzony 11" Zarzecze k. Zamościa 126,4 m . Zarzecze, gm. Zamość, woj. lubelskie Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł243,84 m² 4 716,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący z 1976 roku przy ul. Stefana Okrzei w Siedlcach. Jeśli szukasz swojego wmarzonego domu, z piękną działką w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł320 m² 1 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 122 m²

Na sprzedaż przestronny dom do remontu położony na dużej działce w spokojnym miejscu. Lokalizacja: - miejscowość Żarki w gminie Libiąż - Kraków - 50km - Chrzanów - 9km - Libiąż - 5km -.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł195 m² 7 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Dom całoroczny nad jeziorem + domek rekreacyjny | Kaszuby | blisko pkm do Trójmiasta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy na Kaszubach - idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowo powstająca inwestycja mini osiedla 12 lokali mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, po 110 m powierzchni użytkowej na działkach po ok 350 m2. Ceny od 939 tys zł. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł134 m² 5 447,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom jednorodzinny Klembów, sitki Stan surowy zamknięty. Na życzenie klienta - jest możliwość zakupu nieruchomości w stanie deweloperskim. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł140 m² 17 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki. Przy ul. Leona.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł171,40 m² 8 162,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący Z dużą działką - kurowice K. Głogowa | 132 m + garaż dwustanowiskowy Komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kurowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł130,81 m² 4 579,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom parterowy ora dom parterowy z poddaszem użytkowym przy lesie * stan surowy zamknięty * duży potencjał Na sprzedaż dom wolnostojący (parterowy) w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł295,14 m² 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Skrwilnie - duży potencjał, świetna lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy budynek mieszkalno-handlowy położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Duży dom z działką Na sprzedaż dom 200 m , Liniewskie Góry - duża działka 2500 m , 5 pokoi, garaż z kanałem, piwnica Cena: 749 000 zł Powierzchnia domu: 200 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

813 000 zł147,50 m² 5 511,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o pow. użytkowej ok. 147,5 m2, położony w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

2 domy do wykończenia+ stodoła na działce o pow. 2,38 ha. Kraszów. Działka Powierzchnia całkowita: 2,38 ha , z podziałem na trzy strefy: 3mn (22 ary) - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Kraków Nowa Huta dom 110 m2 istnieje możliwość wydzielenia większej działki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 8,84 a. oraz domu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73 m² 12 315,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom, w którym przestrzeń naprawdę ma znaczenie Są miejsca, które od pierwszej chwili pozwalają zwolnić tempo. Gdzie za oknami zamiast kolejnych domów pojawia się otwarta przestrzeń pól, niebo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł100,58 m² 8 938,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Przeźmierowo park - nowoczesne domy Z ogrodem blisko poznania Kameralna inwestycja. Wysoki standard. Nowoczesna architektura. Mamy przyjemność przedstawić Państwu premierę nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł170 m² 9 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność 0% prowizji dla klienta kupującego nieruchomość premium dla wymagającego klienta Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł127 m² 7 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży nowe budynki dwulokalowe w gminie Wiązowna. Prezentowane zdjęcia przedstawiają aktualny stan budynku, zaś przekazanie nieruchomości odbędzie się po.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł168 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Do sprzedania piękny dom bliźniak w spokojnej dzielnicy Stanisławowa. Dom z 2017 roku, o powierzchni użytkowej 168m2 położony na działce 408 m2. W jego skład wchodzi przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł97,81 m² 3 465,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

jOferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 97,81 m2, położony w spokojnej okolicy, miejscowości Trójka, gmina Stare Miasto. Dodatkowo do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,25 m² 10 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 63,52 m z przestronnym tarasem (23,4 m ), usytuowany na kwadratowej działce 357 m . Położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość z dużą działką i sadem w Masłowicach Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni parteru 34 m2 z przestronnym poddaszem do zaadaptowania (obecnie wydzielone są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł50 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:152 m²

Nie każdy dom musi być duży, żeby był funkcjonalny ten dom to świetna propozycja dla osób, które szukają kompaktowej przestrzeni z potencjałem. Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł229,60 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, jednorodzinny na 15 arowej działce w miejscowości Piaski (lubelskie). Nieruchomość: dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi 148 m z garażem działka 643 m2 Sicienko. Przy zakupie domu za pośrednictwem naszego biura darmowa konsultacja z architektem wnętrz. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128,97 m² 8 529,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Wolnostojący dom Z garażem W środku lasu! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedstawiamy Państwu przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,63 m² 7 677,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

promocja Wiosenna 20 tys. Pln! Najważniejsze atuty inwestycji: - dom w standardzie Premium gładzie, osprzęt elektryczny i oświetlenie zewnętrzne w cenie - 136,63 m powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie grupowej, oddany do użytkowania w 2021 roku. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 99,21 m z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 817 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 150 m2 wraz z budynkami gospodarczymi. Nieruchomość: dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł134 m² 9 694,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Przestronny dom na sprzedaż w Lędzinach 134,43 m , 5 pokoi, działka 928 m Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 134,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł132,11 m² 1 506,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż pół domu, 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki, ogródek, piskajny gmina godkowo. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu pół domu o powierzchni 132,11 m2 z ogródkiem.