dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

700 000 zł146,52 m² 4 777,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, położony w miejscowości Szembekowo, gmina Obrowo. Zabudowa szeregowa utworzona jest z 3 segmentów. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł138,95 m² 5 721,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, położony w miejscowości Łychów Szlachecki (gmina Trzydnik Duży) w województwie lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł117,50 m² 7 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 110.68 m z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach! Układ pomieszczeń: Parter.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł116 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom - półbliźniak w Śliwicach, serce Borów Tucholskich. Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł190 m² 12 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mysiadło. Klasyczna architektura z nowoczesnym akcentem segment wykończony z najwyższej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona przy kameralnej uliczce, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł87 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 478 m²

Serdecznie polecam do sprzedaży dom położony w sercu Puszczy Białowieskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, autentycznego klimatu Podlasia lub bazy pod inwestycję turystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł205,38 m² 6 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

*** nowa cena *** komfortowy dom blisko natury żory - kleszczów Nieruchomość usytuowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Żor - Kleszczowie , spełni oczekiwania tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł104,24 m² 8 442,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Dom wolnostojący 104 m2 | działka 726 m2 | 880 000 zł | osiedle 17 domów | Przeginia Duchowna Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 104,24 m2 położony na działce 726 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł264 m² 5 871,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:794 m²

Tylko w naszym biurze! Przedstawimy przestronny siedmiopokojowy dom piętrowy, o powierzchni całkowitej 264 m2, wybudowany na działce o powierzchni blisko 800 m2, położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł62,80 m² 3 964,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż działka rod z domkiem? murowanym - Gdańsk Olszynka. Na sprzedaż atrakcyjna działka rod o powierzchni 400 m , położona na terenie ogródków działkowych rod im. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł243,30 m² 4 521,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z 7 pokojami gościnnymi znajdujący się w doskonałej lokalizacji - pierwsza linia brzegowa w Dziwnowie, zaledwie 50 m od morza. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł364 m² 4 670,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom z basenem we Włocławku. Dookoła cisza i spokój. Ta nieruchomość to interesująca propozycja dla miłośników połączenia zaciszy domowego.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł219,60 m² 3 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Większość domów w tej okolicy to albo stare mury do remontu, albo puste działki z obietnicą budowy za 3 lata. Tutaj jesteś na finiszu. Sprzedajemy dom w Skibach (bliźniak, 219.

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł127 m² 13 362,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący o powierzchni 127 m , położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 824 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł125 m² 11 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m (powierzchnia użytkowa 105 m ), położony na działce 300 m w północnej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł127 m² 12 582,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Modlniczce o powierzchni użytkowej 107,96 m2. Niezagrożony widok, ponieważ sąsiadujące działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł157 m² 7 452,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Ślężany, gm. Dąbrówka, nieopodal rzeki Bug. Nieruchomość znajduje się przy cichej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 900 zł196,33 m² 2 271,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwa domy w jednej cenie - Twój azyl w Trzcianne! Podlaskie Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w cichej i malowniczej miejscowości Trzcianne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133,16 m² 5 624,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy nowoczesny bliźniak zaledwie 10km od Kołobrzegu w miejscowości Charzyno! Cena 749 000 zł (brutto!) Dom ma powierzchnię 133m2 i jest położony na działce 423m2! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 800 zł50 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Parterowy solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w technologii modułowej. Jest możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń w ramach możliwości technicznych. Dom jest idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 200 zł148 m² 6 737,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Atuty: możliwość wyboru designu schodów w różnych wariantach w cenie, 148 m2 dom + działka 407 m , dojazd do Gdańska nową droga s6, wysokość garażu 3.0 m, parter wysokość 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł394 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny dom o powierzchni całkowitej 395 m , położony w spokojnej i zielonej części Krakowa Swoszowice, na działce o powierzchni 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł80 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Oferujemy Państwu Dom do kapitalnego remontu lub rozbiórki położony na dużej działce o powierzchni 19,5 ara w Polskiej Cerekwi. Dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi- wszystkie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż dom z 3 niezależnymi mieszkaniami - Rumia, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż atrakcyjny dom po gruntownym remoncie przeprowadzonym w 2021 roku, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł219,41 m² 998,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 120m2, usytuowany na działce 525m2(część działki w dzierżawie od miasta)przy spokojnej osiedlowej uliczce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł400 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Błażowej idealna pod inwestycję - składa się z 4 niezależnych mieszkań oraz lokalu na parterze z wejściem z ulicy. Budynek z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł119,50 m² 6 686,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Wyjątkowa nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji Szczytna zaledwie 250 metrów od Jeziora Długiego. Dom położony na dużej działce 1442 m , w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł89 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom w Wiechetkach Małych powiat sokołowski, gmina Bielany. Powierzchnia domu 89 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i p. pokoju. Dach i okna wymienione, nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł184 m² 5 163,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Oferujemy Państwu segment wewnętrzny na sprzedaż Nieruchomość położona jest w Zielonce, przy ulicy Bartnika 35 Powierzchnia nieruchomości brutto wynosi 177 m2. Dom posiada 4 pokoje w tym 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł191,58 m² 8 090,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Szukasz domu, w którym można naprawdę odpocząć po pracy, a nie tylko wrócić na noc? Ten dom jest dla osób, które chcą ciszy, przestrzeni i prywatności, ale bez rezygnowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł101 m² 7 128,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Połowa domu dwulokalowego wolnostojącego w stanie deweloperskim, wyposażona w pompę ciepła oraz instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 652 m²

Nowa niższa cena 999 000 zł cena zostala obnizona z 1 290 000 zł Jeżeli szukasz miejsca z dala od sąsiadów, z dużym obejściem, blisko zieleni a zarazem blisko do centrum Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł275,80 m² 4 314,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Okazja! nowa atrakcyjna cena 1.190.000 zł. Oferuję na sprzedaż atrakcyjny dom położony w malowniczej Cisownicy, przy ulicy Ustrońskiej. Nieruchomość ta znajduje się w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł155 m² 6 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - niepołomice, ul. Wielicka Alokum Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł115 m² 10 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Cenisz sobie ciszę i spokój? Chcesz uciec od zgiełku miasta? Ten piękny i komfortowy dom na Mazurach z pewnością przypadnie Tobie i Twojej rodzinie do gustu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł76 m² 7 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji i chcesz się czuć jak na wakacjach, gdzie dojazd do Szczytna i Pasymia jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:533 m²

Gorąco polecam do sprzedaży domek letniskowy na działce o powierzchni 533 m2 w Sapowicach w gminie Stęszew. Powierzchnia budynku to około 40 m2. Nieruchomość ładnie położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł220 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:653 m²

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem - Stare Juchy (serce Mazur) To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort życia blisko natury z możliwością prowadzenia biznesu lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł163,94 m² 10 973,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Energooszczędny dom Z nowoczesnym ogrodem Komfortowy, energooszczędny dom z 2018 roku | 163,94 m | 6 pokoi | Fotowoltaika i Pompa Ciepła | Klimatyzacja | Nowoczesny Ogród Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł410 m² 5 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Willa na Bartodziejach. Oferuję do sprzedaży piętrową, wolnostojącą willę zlokalizowaną na Bartodziejach o powierzchni 410 m2 (245 m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle.