dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

340 000 zł140 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w miejscowości znanej z turystyki w Ślesinie w Wielkopolsce Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 140 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Oferta dotyczy nowoczesnego, dwupoziomowego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 300 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Atrakcyjne położenie w dolinie Dunajca' Budynek przeznaczony na usługi Stan surowy zamknięty

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł126 m² 5 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Link do filkmu: Wyjątkowy, nowoczesny dom 126m2 o prestiżowym charakterze elegancja, komfort i świetna lokalizacja w jednym. Pępowo koło.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:973 m²

Sprzedam dom w stanie deweloperskim o całkowitej powierzchni 116 m2. Dom zlokalizowany w miejscowości Nowa Piasecznica w cichej i spokojnej okolicy. Odległość do stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł147,50 m² 6 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Prospace Finanse i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł252,86 m² 8 301,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdyni, która idealnie łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury - Witominie. Witomino graniczy bezpośrednio z Trójmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119,96 m² 7 077,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez podatku pcc. Zakończenie prac - kwiecień/maj 2026r. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 119,96 m. kw, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży pięknie urządzonego domu z ogródkiem w zabudowie segmentowej, położonego w Rumii przy ul. Morelowej, charakteryzującego się niskimi kosztami utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130,35 m² 5 362,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 130,35 m2, usytuowanych na osiedlu w Koszycach Wielkich. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł89,30 m² 8 398,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Na sprzedaż domy w kameralnej inwestycji obejmującej zaledwie cztery segmenty, położone przy prywatnej drodze w spokojnej części Starej Wsi. To propozycja dla osób ceniących prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł160 m² 11 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Klimatyczny, jasny oraz przytulny dom poszukuje nowych właścicieli. Jeśli cenisz sobie prywatność oraz zwracasz uwagę na walory estetyczne - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Dom parterowy 200 m | działka 1191 m | garaż | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 200 m , położony na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł283 m² 4 593,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 283.00 m2, z 6 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł170 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Twój dom wśród zieleni gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i bez konieczności remontu? Ta nieruchomość w Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł107 m² 5 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 062 m²

Klimatyczna posiadłość na Pojezierzu Brodnickim na Mazurach Zach. Lokalizacja: wieś Otręba 37 - gm. Kurzętnk - pow. nowomiejski. Okazja dla Miłośników jezior i lasów. Dedykujemy wymagającemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł135,59 m² 6 047,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Rezerwacja Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł181 m² 10 193,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferta z rynku wtórnego, bezpośrednio od właściciela. Nie przyjmuję ofert pośrednictwa sprzedaży. Polecam do kupna lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej zlokalizowany na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Niemcza. Dom o powierzchni użytkowej ok. 86m2 plus pomieszczenia gospodarcze (garaż, kotłownia,pomieszczenia gospodarcze )38m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł385 m² 5 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Ekskluzywny dom na sprzedaż - Konopiska | 280 m | działka 2 100 m Przestrzeń, komfort i styl życia, o jakim marzysz Zapraszamy do odkrycia unikatowego, wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100,80 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jednorodzinny w spokojnym miejscu 25 minut samochodem od centrum Krakowa. Stan wykończenia - deweloperski. Wszystkie media w budynku łącznie z internetem. Teren ogrodzony i obsiany.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł276,50 m² 5 388,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Luksusowa rezydencja | nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł100 m² 7 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

! rezerwacja umową przedwstępną! atrakcyjny dom W zabudowie bliźniaczej -janczewo W ofercie sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z fotowoltaiką, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł186 m² 6 021,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji działka 650 m2 # rekuperacja # fotowoltaika # ogrzewanie podłogowe # dwustanowiskowy garaż # podwyższony standard deweloperski Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł126,89 m² 6 060,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferuje na sprzedaż 4. pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 109,85 m (pow. całkowita 126,89 m ), usytuowany na działce o powierzchni 293,42 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł143,40 m² 8 849,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Nowy, elegancki dom o powierzchni 140 m z garażem 34 m , położony w spokojnej części Bystrzycy koło Oławy. Przestronny salon, cztery przytulne sypialnie, duży taras (ok. 70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 235 zł171,80 m² 4 227,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Domy w Starym Sadzie to pięć domów w zabudowie szeregowej z własnymi ogrodami. Zlokalizowane u podnóża gór, w spokojnej, cichej okolicy łączą w sobie walory posiadania.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł187,70 m² 8 391,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom z dużym tarasem i ogrodem - Bochnia, ul. Kwiatkowskiego Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł250 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Bochnia ul. Dębcza 82 to adres idealny do mieszkania. Przyjdź i zobacz jak jest tu cicho i spokojnie a jednocześnie jak blisko do centrum, dworca pkp. Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35 m² 12 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż uroczy domek z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł240,84 m² 6 435,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący łączący elegancję z funkcjonalnością. Komfortowa przestrzeń do życia dla całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia prywatność domownikom,.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł1 275,22 m² 2 862,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż Zabytkowa Kamienica znajdująca się w samym Sercu Częstochowy w I Alei Najświętszej Maryi Panny nr3. Kamienica jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł250 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Atuty nieruchomości: połowa bliźniaka - ok. 250 m powierzchni użytkowej Działka ponad 600 m - dużo prywatnej przestrzeni Dom dwupiętrowy, mieszkanie 3-poziomowe Duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz komfortowego i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z doskonałym dojazdem do miasta? Poznaj wyjątkową ofertę w miejscowości Baszkówka dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł117 m² 11 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesny dom Z garażem po remoncie gotowy do wprowadzenia Szczecin, bukowo ul. Ogrodnicza Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 117 m (w tym 17.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 239 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży niewielkiego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Kędzierzynie-Koźlu, w dzielnicy Blachownia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł105 m² 9 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:816 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 2024 roku w Toporzysku - gotowy parter, zadaszony taras i potencjał na poddaszu. Idealna lokalizacja między Bydgoszczą a Toruniem! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł239,20 m² 4 176,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Oferuję na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 239,2 m , w tym 131,8 m powierzchni użytkowej oraz garaż w bryle budynku o powierzchni 29,9 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł153,20 m² 7 180,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Nowy, funkcjonalny Dom, kozia Górka - zobacz film Zobacz film : Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój, komfort i świetną lokalizację ten dom jest dla Ciebie. Kozia Górka jedna.

Szczegóły ogłoszenia

949 200 zł280 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:673 m²

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Milejowie, dobry dojazd do Lublina! Oferujemy przestronną nieruchomość położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Milejów, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł160,80 m² 5 404,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz funkcjonalnej i pełnej potencjału przestrzeni? Trafiłeś/aś idealnie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestrzennego.