dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość z dużą działką i sadem w Masłowicach Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni parteru 34 m2 z przestronnym poddaszem do zaadaptowania (obecnie wydzielone są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł50 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:152 m²

Nie każdy dom musi być duży, żeby był funkcjonalny ten dom to świetna propozycja dla osób, które szukają kompaktowej przestrzeni z potencjałem. Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł229,60 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, jednorodzinny na 15 arowej działce w miejscowości Piaski (lubelskie). Nieruchomość: dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi 148 m z garażem działka 643 m2 Sicienko. Przy zakupie domu za pośrednictwem naszego biura darmowa konsultacja z architektem wnętrz. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128,97 m² 8 529,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Wolnostojący dom Z garażem W środku lasu! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedstawiamy Państwu przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,63 m² 7 677,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

promocja Wiosenna 20 tys. Pln! Najważniejsze atuty inwestycji: - dom w standardzie Premium gładzie, osprzęt elektryczny i oświetlenie zewnętrzne w cenie - 136,63 m powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie grupowej, oddany do użytkowania w 2021 roku. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 99,21 m z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 817 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 150 m2 wraz z budynkami gospodarczymi. Nieruchomość: dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł134 m² 9 694,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Przestronny dom na sprzedaż w Lędzinach 134,43 m , 5 pokoi, działka 928 m Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 134,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł132,11 m² 1 506,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż pół domu, 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki, ogródek, piskajny gmina godkowo. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu pół domu o powierzchni 132,11 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł102 m² 8 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Dobra (tuż przy Wołczkowie), na granicy Szczecina. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł88,16 m² 8 609,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Osiedle Domów Jednorodzinnych w Piszkawie komfort blisko natury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych, parterowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł120 m² 7 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom bliźniaczy z dużym ogrodem - Banino Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 125 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł145 m² 6 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu nową kameralną realizacje deweloperską w dzielnicy Bierkowice. Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu naprzeciw małego lasu, pomiędzy domami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł118,66 m² 5 890,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

! bez prowizji! Dom w zabudowie szeregowej stan deweloperski, 118,66 m Tarnowskie Góry, bobrowniki Lokalizacja: tarnowskie Góry / Bobrowniki Inwestycja: zabudowa szeregowa nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł262 m² 5 721,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Wolnostojący, bardzo przemyślany dom idealny dla osób poszukujących ciszy do mieszkania, sąsiedztwa terenów zielonych z jednocześnie dobrym dostępem do pełnej infrastruktury usług. Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90,18 m² 8 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na północy Rzeszowa z super dojazdem do ulicy Warszawskiej. Segment środkowy Bez podatku pcc | 0 zł za pomoc doradcy kredytowego | 0 zł prowizji Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 481 m²

Oferuję dom wolnostojący zlokalizowany w Koninie na Osiedlu Wilków z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 140 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł170 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 322 m²

Zapraszam Państwa do kupna niezwykle urokliwego domu wolnostojącego, usytuowanego w miejscowości gminnej Sławoborze, powiat świdwiński. Budynek położony na działce o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł125,72 m² 9 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż komfortowy 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 125,72 m2, posadowiony na malowniczo położonej dużej działce (556,50 m2). Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł356 m² 5 337,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż: rezydencja w stylu dworkowym 218 m na bajecznej 50-arowej działce z basenem, kortem tenisowym i sadem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł132,50 m² 6 030,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy o powierzchni całkowitej 132m2 usytuowany na działce o powierzchni 1030m2. Dom budowany według projektu "czaruś".

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 260 m , położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bzie Zameckie w Jastrzębiu-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra koło Bolesławca. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkową piwnicą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,11 m² 10 554,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:282 m²

Kameralna inwestycja w Gdańsku Borkowie Odbiór na marzec/kwiecień 2026! Szukasz komfortowego i taniego mieszkania w Gdańsku w kameralnej okolicy? Mamy coś idealnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł224,10 m² 10 486,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:332 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 210 m (160 m użytkowej), położony przy ul. Poznańskiej w Dopiewie - głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł111,40 m² 17 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy ok. 111 m | Żółwin | blisko Lasu Młochowskiego | działka 1000 m. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.111 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł209,30 m² 6 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 209,30 m2 w Skawinie ul. Wyspiańskiego. Dom zlokalizowany na działce o wielkości 11,46 ar. Budowany pod koniec lat 80- tych ale rozbudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł327,50 m² 2 748,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:276 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż kamienicę, zlokalizowaną w niedalekiej odległości od centrum Gorlic (woj. małopolskie, powiat gorlicki). Prezentowana nieruchomość to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

Świetna działka z dwoma domkami letniskowymi tylko 50m od jeziora. Dwa domki o wysokim standardzie z aneksem kuchennym połączonym z salonem z kominkiem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł90 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 252 m²

Uwaga obniżka ceny! aktualna cena to kwota 150 000 pln Zaproponuj swoją cenę tej ciekawej nieruchomości. Na sprzedaż działka z domem z czerwonej cegły do odbudowy lub zburzenia. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł283 m² 7 597,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Szanowni Państwo, mam do zaprezentowania nowo wybudowany dom na przełomie 2021-2022, położony w Rzęskowie. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na działce 1000 m2, ul. Marii skłodowskiej - curie, kobyłka Forma prawna: odrębna własność (dom z działką 1000 m2 z kw) Cena: 1 599 000 zł Powierzchnia: 200.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:632 m²

Na sprzedaż domek letniskowy położony w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Ostrowy, gmina Ślesin. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł133 m² 3 375,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Polecamy do sprzedania nowy przestronny parterowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym w Przyszowie ul. Szlachecka, gmina Bojanów. Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł95,99 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,99 m2, położony na działce o pow. ok. 200 m2. Nieruchomość położona na nowym osiedlu w Koszalinie, dawne Stare.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 946 m²

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 4946 m2, położone w otulinie Doliny Rospudy w miejscowości Nieszki, gmina Bakałarzewo, powiat suwalski. Siedlisko położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na wrocławskim Szymanowie - komfort, spokój, cisza, elegancja. Tu poczujesz się wyjątkowo. Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalną ofertę sprzedaży domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Atrakcyjny i niezwykle przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w popularnej i dobrze rozwiniętej części Zielonej Górze - Łężycy. Budynek o powierzchni użytkowej.