dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż garaż zlokalizowany w ciągu kompleksu garażowego przy ul. Kościuszki w Olsztynie. (od razu za budynkiem pzu). Garaż jest murowany. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł603,69 m² 4 787,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, funkcjonalny budynek biurowo-usługowy z częścią handlową, zlokalizowany przy ul. Flisacza w Gryfinie. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 839 000 zł460 m² 91,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze inwestycyjnym z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą i funkcją mieszkalną. Nieruchomość daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł160 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z witrynami przy głównym ciągu pieszych przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzka z Czarnieckiego, lokal przy rondzie, bardzo dobrze widoczny z ulicy, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 145 m² 1 266,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, oznaczonej geodezyjnie jako działka numer 1478 o powierzchni 1.207m , oraz prawo własności budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Oferta na Wyłączność - Biuro Nieruchomości Lokum Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży prężnie działającego gotowego biznesu, idealnego dla osób poszukujących stabilnego źródła.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł1 470 m² 529 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 076 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży Pałacu z parkiem. Pałac pochodzi z lat 20. XVIII w., zbudowany jest na zrębach renesansowej rezydencji. Fundatorem była.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł3 100,30 m² 951,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Wyjątkowa oferta na wyłączność kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Prezentujemy kompleks nieruchomości przemysłowej, który doskonale sprawdzi się jako centrum produkcyjne, magazynowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł2 171 m² 3 685 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 849 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z częścią biurowo-socjalną i wiatą na terenie Parku Przemysłowego Źródła-Błonie (gmina Miękinia) w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł237,40 m² 7 371,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Ługowie, w Nowym Mieście Zielona Góra - połączenie wygodnego miejsca do mieszkania z przestrzenią do prowadzenia biznesu. Klient Na dużej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 235,75 m² 1 375,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:360 m²

Solida nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy obiekt dla konesera. Choć wymaga on gruntownego remontu to stanowi nie lada kąsek dla inwestora. Barokowy "zajazd Pod Złotym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł500 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:51 766 m²

Do sprzedaży prężnie działające gospodarstwo rolne,z pensjonatem dla koni (obecnie jest dziewięć stanowisk, ale z możliwością powiększenia) z czworobokiem do jazdy konnej.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł811 m² 15 782,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w pełni dostosowany do działalności medycznej, funkcjonujący jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej w pobliżu Galerii Mokotów. Budynek spełnia wszelkie niezbędne wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł2 200 m² 1 318,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 566 m²

Budynek handlowo - usługowy! Gotowa Inwestycja! | Krosno ul. Lewakowskiego zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł307 m² 3 583,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:847 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 24 o powierzchni 847 m zabudowanej budynkiem technicznym o powierzchni użytkowej 307,91 m .

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł960 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż murowany budynek magazynowo - biurowy z możliwością prowadzenia usług o łącznej powierzchni 960 m2, zlokalizowany w atrakcyjnym punkcie Ożarowa Mazowieckiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł890,17 m² 2 694,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:193 900 m²

Budynek mieszkalny został pobudowany w 2004 roku z cegły pełnej(ściany zewnętrzne) oraz szczelinowej(ściany wewnętrzne), w środku styropian 2x 5cm. Strop Acerman ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł614 m² 1 368,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 516 m²

Na sprzedaż budynek usługowo- handlowo- magazynowym w Trzebini o powierzchni około 614 m2 usytuowany na działce 1225 m2. - nieruchomość zlokalizowana w Trzebinia na terenie usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

957 039 zł158 m² 6 057,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 115 m²

Bielsko-biała, komorowice krakowskie Proponuję do sprzedaży wolnostojący obiekt warsztatowo-biurowy o łącznej powierzchni 158m 2 położony na działce o powierzchni 3115m 2. Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł2 111 m² 2 368,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 415 m²

Kontakt: alicja Skonieczna   Przedstawiamy Państwu nieruchomość komercyjną, w Kamieniu Krajeńskim! Nieruchomość składa się z 6 działek, o łącznej powierzchni 13415 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 000 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Tel.   . Okazja.!Do sprzedaży kompleks gastronomiczno-hotelowo-usługowy. Obecnie czynny obiekt dom weselny kompletnie gotowy z pełnym zapleczem gastronomicznym i hotelowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 092,30 m² 914,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna budynek niemieszkalny o powierzchni 1 092,30 m , posadowiony na działce 2 261 m , Jordanów Śląski. Przedmiotem oferty jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł600 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

oferta sprzedaży atrakcyjnego pensjonatu średniej wielkości po remoncie położonego w Karpaczu. Pensjonat 3 piętrowy składa się z 15 pokoi apartamentu dla 8 osób, salonu dla gości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł360 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Oferuje na sprzedaż atrakcyjny dom z funkcją pensjonatową w Grzybowie koło Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: budynek oddany W 2013 roku dom właścicieli wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł388 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż obiekt o przeznaczeniu produkcyjno handlowym zlokalizowany na działce 590 m2 (430 m2 własność , 160 m2 dzierżawa od miasta). Na powierzchnię użytkową 388 m2 składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 090 zł175 m² 6 891,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta sprzedaży modułów biznesowych w urbanbox Park Komorniki koło Poznania. Urbanbox Park Komorniki to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł350 m² 2 368,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Na sprzedaż Kamienica położona przy ulicy Rzecznej w Wałbrzychu. Elewacja oraz dach przeszły kapitany remont w roku 2022. Okna oraz wszystkie instalacje energetyczne również zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż: nieruchomość przy ul.Obornickiej 252a ( skrzyżowanie z ul. Suszki ). W skład oferty wchodzi domjednorodzinny wraz z działającym zakładem wulkanizacyjnym i przyległym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł720,20 m² 2 082,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Wyjątkowa oferta budynku magazynowo handlowego z zapleczem socjalno administracyjnym wraz z dwoma chłodniami o łącznej powierzchni użytkowej 720,20 m w Chełmie, ul. Okszowska 41.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 933 m²

Na sprzedaż obiekt wypoczynkowy Orzechówka , położony w malowniczej okolicy lasów i Jeziora Powidzkiego, w odległości ok. 1 km od Plaży Anastazewo, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 000 zł504,69 m² 6 816,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedmiotem oferty jest Zabytkowa kamienica w samym sercu starego miasta wybudowana na przełomie XVI w. (wpisana w rejestr zabytków). W poprzednich latach w lokalach była prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł750 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Gotowy Biznes - Agroturystyka znajdująca się w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. 1.26ha działki usługowo-turystycznej, która graniczy ze stawami (z możliwością ich.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł250 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Budynek handlowo-usługowy w Górze powierzchnia: około 250 m2 media: prąd , woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe cena: 600.000 zł brutto opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł1 614 m² 9 913 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Hotel na kazimierzu w zabytkowym obszarze Krakowa , trzygwiazdkowy. Część hotelowa z recepcją, holem, komunikacją oraz 35 pokojami z klimatyzacją w następującej konfiguracji:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł2 200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Nieruchomość położona w Konstancinie -jeziornej w pobliżu miejscowości Gassy przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka 17000 m2 zabudowana jest dwoma halami o ogólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

25 000 000 zł1 804 m² 13 858,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w centrum do przebudowy z koncepcją na hotel, akademik lub mieszkaniówkę english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Na sprzedaż kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł412 m² 873,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Nieruchomość tylko 500 m od Rynku. Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo-techniczno-mieszkalnym o powierzchni 2.089 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł1 000 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec