dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

80 000 zł20,59 m² 3 885,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:24 m²

Garaże przy ul. Mickiewicza | Starogard Gdański Oferta obejmuje 4 niezależne garaże o powierzchni użytkowej: 20,59 m2 - 80 tys. Pln 21,06 m2 - 82 tys. Pln 23,19 m2 - 85 tys. Pln 23,56 m2 - 87 tys.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł1 000 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny apartamentowiec | ścisłe centrum Wrocławia | pozwolenie na użytkowanie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni zrealizowany budynek apartamentowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł375 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z funkcją mieszkalno-usługowo - produkcyjną - Namysłów, ul. Grunwaldzka. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Namysłowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł930 m² 2 043,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Budynek komercyjny - restauracja z częścią hotelową położony przy drodze krajowej nr 12. Budynek o powierzchni całkowitej 930 m2, w całości podpiwniczony. Parter powierzchnia 480 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł495 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 201 m²

Wyłączność-Oferta sprzedaży apartamentów w Wisełce nad morzem-Gotowy biznes do przejęcia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzech nowoczesnych domków, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 400 m² 588,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Polecam do sprzedaży budynek biurowy stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na Biurowiec składają się 2 połączone budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 718 m² 2 575,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Obiekt hotelowy w trakcie rozbudowy i adaptacji - rozbudowa wykonana w 80%. Obiekt położony bezpośrednio przy porcie jachtowym w Pucku z widokiem na zatokę w odległosci.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł698,56 m² 5 296,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 560 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sitnickiej 76 na działce o nr ewid. 112/1 i pow. 3560 m , na której zlokalizowany jest budynek usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 271,20 m² 1 966,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż agroturystyka z potencjałem w Szamocinie- idealna inwestycja 1271,2 m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość agroturystyczną położoną w Szamocinie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 556 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż nieruchomości położona w Świdnicy - idealna po inwestycje! Budynek po szkole ewangelistycznej - idealny do przekształcenia np. w hotel,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł750 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Na sprzedaż nieruchomości gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowym - zlokalizowana w Kędzierzynie Koźlu (blachownia) Dane szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł599,80 m² 1 750,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:594 m²

Prezentujemy do sprzedaży obiekt komercyjny, usługowy, o powierzchni 599 m2, pełniący wcześniej funkcję hotelową, położony w miejscowości Sztum przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł470 m² 2 872,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Przedstawiam do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 470 m . W budynku znajduje się przestronne mieszkanie o pow. ok. 98 m usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł2 436 m² 628,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Ostróda, budynek biurowy, 2436 m2, sprzedam, 1 530 000 zł, netto. Biura w centrum, blisko C.H. Galeria Mazurska. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 m²

Odkryj potencjał inwestycyjny warmińsko-mazurskiej specjalnej strefy ekonomicznej! działka usytuowana na terenie przeznaczonym pod zabudowę przemysłowo usługową położenie przy drodze krajowej numer.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł353,26 m² 35 384,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:6 274 m²

Oferta sprzedaży stacji benzynowej Orlen w Pszczynie przy ul. Bielskiej Opis ogólny nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest stacja benzynowa pod marką Orlen, położona w Pszczynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł12 300 m² 365,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną, w Zabrzu, województwo śląskie, w bardzo dobrej lokalizacji, za 4,5 mln zł netto plus podatek vat. Do sprzedania jest działka ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania budynek dwukondygnacyjny z podadaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 240 m2, położony na działce objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Racibórz,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł450 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przychodnia blisko centrum lublina -! doskonała inwestycja! Oferta mająca ogromny potencjał inwestycyjny - wykończona i w pełni wyposażona przestrzeń medyczno-rehabilitacyjna! Działająca.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł410,71 m² 7 913,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Sukiel. W sąsiedztwie tereny leśne oraz jezioro Ukiel. W najbliższej okolicy jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 078 m² 4 638,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży wolnostojący obiekt produkcyjno- magazynowy z zapleczem socjalno biurowym 1078 m położony na działce o powierzchni niespełna 1 ha. Część produkcyjno- magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

28 707 750 zł14 394 m² 1 994,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 423 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt komercyjny o powierzchni 14 394 m , zlokalizowany w strategicznej części Toruń (rejon Rubinkowo), w bezpośrednim sąsiedztwie strefy przemysłowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:370 m²

Bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży budynek usługowo- produkcyjny, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, na działce o pow. 370 m 2 przu ul. Długiej 44. Budunek.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 727 m² 1 152,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 048 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonalna nieruchomość produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowana w Wyrzysku przy ul. Bydgoskiej 5D. To propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł480,88 m² 1 143,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:767 m²

Do sprzedaży budynek usługowo biurowy w Sulejowie przy ul. Krakowskiej. Budynek piętrowy, podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym, wybudowany w latach 60-tych, modernizowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł413 m² 3 607,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dwa budynki w centrum chełmna woj. kujawsko-pomorskie do biura Oferujemy na sprzedaż dwa budynki położone w centrum Chełmna przy ul. Poprzecznej o łącznej powierzchni 413 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 846 m² 444,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 979 m²

Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o numerze ewidencyjnym 2602/2 i powierzchni 3.979 m oraz prawo własności zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł490 m² 6 938,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:637 m²

Kamienica z potencjałem w samym sercu Bochni - przy rynku! Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1920 roku , położona w prestiżowej lokalizacji - tuż przy bocheńskim rynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł2 050 m² 2 341,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 165 m²

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowo-usługowy w Jeleniej Górze Przedstawiam Państwu obiekt produkcyjno-magazynowo-usługową w Jeleniej Górze zlokalizowaną przy drodze głównej na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł236 m² 3 792,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Węgierskiej Górce, dom z 3 oddzielnymi apartamentami, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 236 m2, działka 1765 m2, sprzedam, cena 895 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż funkcjonalny budynek handlowo-usługowy o powierzchni ok. 136 m2, położony na działce 716 m2 w doskonałej lokalizacji - przy ul. I Brygady Legionów, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

13 600 000 zł3 500 m² 3 885,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:10 133 m²

Oferuje na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 000 m , doskonale dostosowany do działalności handlowo-magazynowej oraz ekspozycyjnej. Charakterystyka nieruchomości: hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł225 m² 4 977,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy na sprzedaż obiekt komercyjny położony w Rogoźnie przy ulicy Boguniewskiej. Nieruchomość stanowi prawo wieczystego użytkowania gruntu stanowiącego działkę o powierzchni 1.000m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł786,79 m² 3 812,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:250 m²

To propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości generującej stabilny dochód. Oferta dotyczy obiektu funkcjonującego jako apart hotel, zlokalizowanego w centrum Bytomia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł320 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna usługowo/przemysłowa składająca się z dwóch działek: działki zabudowanej 022302_2.0004.77/1 i działki niezabudowanej 022302_2.0004.77/2 Województwo.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł490 m² 1 938,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Budynek produkcyjno - usługowy w Szczecinku. Ul. Warcisława IV. Na sprzedaż funkcjonalny budynek produkcyjno-usługowy z zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni ok. 490 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł697 m² 2 503,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego obiektu, który znajduje się w Korfantowie między Opolem a Nysą w województwie opolskim. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł400 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Dochodowy pensjonat W bieszczadach | 400 m | 11 pokoi | 32 miejsca Muczne, gmina Lutowiska, powiat bieszczadzki Cena: 5 200 000 zł Powierzchnia budynku: ok. 400 m Powierzchnia działki: 0,1030.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł355,60 m² 5 539,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek z 2018 roku, biurowo-socjalny z garażem przystosowanym pod myjnię + wiata 4 stanowiskowa (3 stanowiska myjni + stanowisko odkurzania). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł206 m² 1 451,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania poddasze w kamienicy w III Alei nmp w Częstochowie. Super lokalizacja. Poddasze wymaga podniesienia dachu. Na dziś poddasze nieużytkowe. Powierzchnia 206 m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł148 m² 8 074,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Wisła łabajów budynek wolnostojący na wzgórzu w sąsiedztwie lasu z pieknymi widokami na góry. Do sprzedaży nieruchomość przeznaczona na wynajem, może pomieścić 25 osób. Usytuowana na.