dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

12 900 000 zł2 548 m² 5 062,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:11 900 m²

Niepowtarzalna nieruchomość z duszą idealna pod hotel, dom opieki, luksusowy pensjonat lub centrum konferencyjne! cena wywoławcza: 12 900 000 zł. Dodatkowo możliwość nabycia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Sępólno Krajeńskie Na sprzedaż -obiekt użytkowy ( produkcja , handel , usługi ) 426 m2 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt użytkowy parter + piętro o powierzchni 426 m2 pod różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

5 665 000 zł1 500 m² 3 776,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł323 m² 9 287,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:771 m²

Nieruchomość położona w centrum małej miejscowości turystycznej, przy głównym ciągu pieszo-jezdnym, oddalona 600 m od morskiej plaży leśnymi ścieżkami. Składa się w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł219 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży są działki położone w powiecie Świebodzińskim , gminie Zbąszynek miejscowości Rogoziniec, ok. 10 km od wjazdu na autostradę A2. Grunty zostały oznaczone w informacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł900 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy budynek o powierzchni 900 metrów kwadratowych, który przeszedł kompleksowy remont, prezentujący się teraz w doskonałym stanie. 18 lokali z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł19 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz bezpiecznego schronienia dla swojego auta lub dodatkowej przestrzeni magazynowej w sercu Niedźwiednika? Na sprzedaż oferujemy murowany garaż położony przy ul. Leśna Góra, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł2 400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:8 285 m²

Obiekty ; Łączna pow. ; naprawczo usługowa z salonem wystawienniczym, magazynami, biurami, socjalami, innymi to ok. 2400m2 , grunt 82,85a. Obiekt nadaje się na różnego rodzaju usługi , produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 018 m² 356,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 018 m²

Do sprzedaży nieruchomość nad morzem w rejonie Ustki i Rowów Machowinko z dojazdem na plażę przez Poddąbie, ok. 2,3 km doskonała oferta sprzedaży nieruchomości do zamieszkana, jako.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł2 011,01 m² 7 458,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa, zabytkowa kamienica zlokalizowana przy ul. Dominikańskiej 7 w Lublinie w samym sercu Starego Miasta, tuz obok Rynku i najwaz niejszych zabytków. Budynek stanowi unikat.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł768 m² 519,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:870 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: obiekt produkcyjno- magazynowy z częścią biurowo-mieszkalną Lokalizacja: złotniki, gmina Krotoszyce, województwo Dolnośląskie Powierzchnia działki: 870 m2.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł488 m² 1 434,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Maćkowice k/ Przemyśla, do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami warsztatowo biurowo socjalnymi, o łącznej powierzchni użytkowej 488 m2. Teren do wykorzystania pod różne.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 484 m² 623,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 140 m²

Na sprzedaż kompleks budynków w Barcianach o łącznej powierzchni użytkowej ok 1900m2, stanowiący gotowe i w pełni wyposażone zaplecze do prowadzenia działalności rolniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł2 040 m² 1 372,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno magazynowy położony w miejscowości Gronowo, koło Torunia. Składa się z: 1. Hala 208 m2 2. Hala o powierzchni 352 m2 3. Hala o powierzchni 600 m2 4. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł200 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Prezentuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowo-mieszkalny z młynem Stopnica, powiat buski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł890 m² 2 471,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 121 m²

Hala produkcyjno-magazynowa wraz z częścią biurową Trzebinia Górka o powierzchni około 890 m2. - dogodne umiejscowienie nieruchomości w strefie biznesowej gminy Trzebinia. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Zapraszamy do odkrycia uroczej inwestycji z domkami letniskowymi, które stanowią kwintesencję relaksu, spokoju i przyjemności nad morzem Bałtyckim. Położone przy ulicy Gwieżdzistej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł215 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Zakład produkcyjny w Gołańczy na sprzedaż. Działka o powierzchni 1 228 m 2 w całości ogrodzony i utwardzony. Uzbrojenie: prąd, wodociąg, szambo (kanalizacja w drodze),.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł307 m² 8 794,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy w Starych Babicach - idealna propozycja dla inwestora poszukującego bezobsługowej nieruchomości generującej pasywny dochód. Obiekt jest wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł2 078 m² 1 679,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 477 m²

Kompleks magazynowo-biurowy na sprzedaż, zlokalizowany w województwie świętokrzyskim, gmina Strawczyn, miejscowość Promnik. Nieruchomość przeznaczona dla firm produkcyjnych, logistycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł739 m² 3 381,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:759 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną o ogromnym potencjale, zlokalizowaną w doskonałym punkcie Jarocina przy ul. Wojska Polskiego 62. Kamienica o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł590 m² 1 118,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:591 m²

Hala magazynowo-handlowa na sprzedaż - Starogard Gdański, ul. Droga Owidzka Na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo-handlowy z zapleczem biurowo-socjalnym, położony w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł475 m² 3 978,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 926 m²

Twój Klucz do Gotowego Biznesu i Spokojnego Wypoczynku Obiekt Noclegowy "las dwa trzy" czeka! Marzysz o prowadzeniu dochodowego biznesu w sercu natury? Ta oferta to gotowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł235 m² 3 787,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Hala magazynowo produkcyjna W baranowie + teren do rozbudowy lokalizacja Obiekt znajduje się w Baranowie (63-604), przy ulicy Budka 9. CO jest na sprzedaż? Na działce znajdują się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł900 m² 6 556 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam państwu! Gratka dla Inwestora! Oferta na wyłączność. Budynek o powierzchni ok.900m2, posadowiony na działce ok.1500m2, zlokalizowany w Gdańsku, przy głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł206 m² 2 669,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:433 m²

Nie zwlekaj takie oferty nie są długo w sieci! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży hali produkcyjno- magazynowej. Idealne miejsce na otwarcie własnego biznesu!.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł480 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy Ośrodek Wypoczynkowy w Gąskach - gmina Mielno! Nieruchomość stanowiąca własność o powierzchni działki 2000m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł500 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Budynek biurowy 500 m , Z widokiem na panoramę miasta Charakterystyka budynku : - powierzchnia użytkowa: ok. 500 m - działka o powierzchni 1044 m , w pełnej własności -.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł935,34 m² 12 829,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:264 m²

Dochodowa nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum miasta. Na sprzedaż w pełni funkcjonująca nieruchomość komercyjna położona w absolutnym centrum Poznania w narożnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego z zabudowaniami magazynowymi zlokalizowanego przy ul. Skarbczyńskich 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł300 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży - kamienicy położonej w Katowicach - Ligocie blisko Uniwersytetu Medycznego - ciekawa propozycja inwestycyjna. Idealne na: - podział na mieszkania - inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł798 m² 3 258,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 279 m²

Nowa atrkacyjniejsza oferta - teraz W cenie komory śrutownicza i lakiernicza oraz instalacja odciągowa W spawalni. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 000 zł6 805,89 m² 2 791,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala