dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

12 000 zł104 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 3 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 104 mkw przestrzeń zagospodarowana na obszerny i niezwykle słoneczny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, biurowy o powierzchni 25 m2 usytuowany na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta. Budynek wykończony z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę magazyn 300m2 6m wysoki ogrzewany bardzo dobra lokalizacja najlepiej studio filmowe,studio fotograficzne ,skladowanie odzieży itp Cena ,zawiera wszystkie media,kaucja lub gwarancja bankowa.

Szczegóły ogłoszenia

86,02 zł/m²36,47 m² 3 137 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp sa Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal o powierzchni 36,47 m2 zlokalizowany na parterze budynku dworca kolejowego Radom Główny. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

93,06 zł/m²72 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na Wilanowie na parterze - dostępne o powierzchni 72m2 i 31m2 (cena 2900). klimatyzacja toaleta z prysznicem w lokalu wysokie i widne pomieszczenie 2 wejścia (od recepcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| "alternatywa" Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia usytuowanego na parterze w niskim bloku na os. Pawlikowskiego w Żorach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy na parterze kamienicy nr 9 przy ul. 3 maja w Wejherowie. Lokal składa się z dwóch obszernych pomieszczeń, 3 pomieszczeń gospodarczych i wc.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²820 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo-biurowy. Obiekt powstaje z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje bardzo dobrą izolację i niskie koszty eksploatacji. Powierzchnia całkowita: 820.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 zł42,82 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, kraków ul. Anny Szwed Śniadowskiej, prowizja 0%! Mieszkanie dwupokojowe, na drugim piętrze, w nowoczesnym budownictwie, budynek zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 32 m | os. Zwycięstwa | 13 piętro | Umeblowana Polecam do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł110 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, nowo wykończony apartament na wynajem z przepięknym widokiem na Park Skaryszewski i jeziorko. Lokalizacja To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

103 zł/m²393 m² 40 479 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu wyjątkową powierzchnię biurową dostępną od zaraz, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie Rondo onz - w samym sercu Warszawy. To doskonała lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

60,68 zł/m²79,10 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali na wynajem w miejscowości Prażmów. Nowy budynek usługowy daje możliwość aranżacji lokalu wg własnych potrzeb. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

31,14 zł/m²118,80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²632,74 m² 15 819 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu wynajem budynku zlokalizowanego w centrum Gorzowa Wlkp., przy ulicy Dworcowej 14. Budynek wielopiętrowy. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 20 m2 zlokalizowany na parterze dwupiętrowego budynku. Lokal składa się z jednego pomieszczenia oraz wnęki z umywalką. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Białystok,podlaskie

33,64 zł/m²55 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rabat nowa cena! oferta dostępna tylko W biurze korona real estate Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 55 m2 z oddzielnym placem posiadający pełne wyposażenie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²429 m² 19 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

429 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej z zapleczem logistycznym Szczecin Potrzebujesz miejsca, które łączy funkcjonalne biuro z dostępem do magazynu i sprawną logistyką? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko dla pracowników! Proponuję Państwu przepiękne mieszkanie w bloku na Wrzosach na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie urządzone ze smakiem. Powierzchnia lokalu to 65m2, co gwarantuje że.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,14 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,14.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 €2 000 m² 8 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 4000 m2 z biurem (istnieje możliwość zmniejszenia powierzchni do 2000m2), ożarów Mazowiecki. Standard: posadzka niepylna techniczna 11 doków, brama.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec przy ul. Starotoruńska 5, toruń Piętro II / Windy Wynajmę biura po remoncie o powierzchni 120 m2. Istnieje możliwość wynajęcia również innych biur o powierzchni od 32m2 do 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ścisłym Centrum. Salon z balkonem i aneksem kuchennym, osobna sypialnia, duży holl, łazienka z wanną. Mieszkanie z klimatem, w zadbanym starszym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,13 m² 56,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy Apex Koncept Nieruchomosci ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończony, gotowy do zamieszkania apartament przy ulicy Ks. J. Popiełuszki w Mszanie Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

21,74 zł/m²115 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

| polecamy! Duże 115 m2 -przestronne,pomieszczenia z przeznaczeniem biurowym do wynajęcia w samym centrum Gliwic. 3 pokoje ,kuchnia zaplecze-archiwum,łazienka.Dodatkowo dostępne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

004mw, n. Sącz, wólki, wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na wynajem, 63m2, II p Cena: 2400 zł Do wynajęcia bardzo ładne komfortowe mieszkanie o powierzchni 63m2 położone na drugim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²134 m² 9 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 134 m.kw. M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, eleganckie mieszkanie, położone w interesującej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Aleksandra Fredry. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²65 m² 3 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 55 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). 3 pokoje. Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Balice

Balice,małopolskie

88 965 zł3 500 m² 25,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Dostępne różne metraże. Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową i produkcyjną zlokalizowaną niedaleko węzła Kraków Balice. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis:Szukasz stylowego, gotowego do zamieszkania wnętrza w topowej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem bardzo ładna, niezwykle jasna kawalerka po kapitalnym remoncie, położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²121,50 m² 7 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 121,5 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

32,47 zł/m²15,40 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal na I piętrze w zmodernizowanym dworcu w Siedlcach. Powierzchnia najmu 15,40 m2. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie 110m2, oporów, 2 balkony, garaż agent prowadzący sylwia bednarska tel.   For English version scroll down ***dostępne od czerwca*** Polecam luksusowe 3pok. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

67,50 zł/m²20 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w ścisłym centrum Zgorzelca. Znajduje się na parterze w bramie kamienicy zlokalizowanej przy jednej z głównej ulic ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe M4 | 55 m | Umeblowane Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w Żorach w budynku 6-mieszkaniowym. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²508 m² 33 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do zaoferowania całe piętro budynku, podzielone na na pomieszczenia biurowe o powierzchni od 10 do 31 mkw. Idealne miejsce na siedzibę firmy. Budynek posiada: - 2 windy - Część pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł2 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie do wynajmu działka o powierzchni 2000 m kw. Działka położona przy drodze krajowej asfaltowej. Działka płaska, ogrodzona. Możliwość wjazdu na działkę samochodów typu tir.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73,81 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy `apartament` w nowym budownictwie. Najem okazjonalny. Mieszkanie w wysokim standardzie, gustownie urządzone. Do wynajęcia od zaraz. Przygotowane pod klucz. Prezentuję bardzo atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, w pełni wyposażony apartament z antresolą, zlokalizowany przy ul. Antoniego Słonimskiego, w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie znajduje.