dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

120 zł400 m² 0,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Skołyszynie w powiecie jasielskim.Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²92 m² 4 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Polecam lokal biurowy w nowym biurowcu w bliskiej odległości do Centrum Poznania. Jest dostępna szeroka klatka schodowa oraz nowoczesna, cicha i szybka winda. Lokal składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie jednopokojowe wykończone z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie

Szczegóły ogłoszenia

35,89 zł/m²28 m² 1 005 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 28m2 w Białej Podlaskiej przy ulicy Brzeskiej. Lokal znajduje się na piętrze, w jego skład wchodzą dwa pomieszczenia. Łazienka ogólnodostępna.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz dużej, funkcjonalnej przestrzeni pod usługi, studio,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia obiekt magazynowy o łącznej powierzchni 600 m , składający się z trzech zależnych pomieszczeń: magazyn nr 1 315 m Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem oraz możliwościa korzystania z garażu lokalizacja: dom zlokalizowany jest w miejscowości Borkowo. Lokalizacja dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępna od sierpnia piękna kawalerka obok Placu Grunwaldzkiego, na V piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie jest nowoczesne, komfortowo wykończone i urządzone. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

12 345 zł309 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hala 309 m2 na wynajem Gdańsk-Letnica. Oferta magazynu o powierzchni 309 m2, zlokalizowana na terenie Śnieżnej w Gdańsku Letnicy Obiekt znajduje się na terenie zamkniętym. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²12,50 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla wynajmującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia 3-pokojowy piękny, przestronny apartament o powierzchni 63m2 w samym centrum Rzeszowa przy ulicy Podpromie, na 5 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Górno

Górno,świętokrzyskie

500 zł900 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni około 900 m2 o nieregularnym kształcie, zbliżonym do prostokąta (wymiary około 20 m x 45 m) zlokalizowana w miejscowości Górno. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²14,18 m² 284 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokalu użytkowy zlokalizowany na parterze budynku o pow. 14,18 m2. Budynek murowany ( przybudówka przy budynku mieszkalnym ) dach konstrukcji drewnianej kryty dachówka , okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł430 m² 16,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia halę wysokiego składowania o powierzchni użytkowej 430 m2, usytuowaną w dzielnicy Dźbów. Hala znajduję się w ciągu budynków magazynowo-produkcyjnych, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²111 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz funkcjonalnej, gotowej do działania przestrzeni, w której od pierwszego dnia możesz rozwijać swój biznes - właśnie ją znalazłeś. Perełka na rynku nieruchomości, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia mieszkanie typu studio z balkonem znajdujące się na jednym z bardziej prestiżowych osiedli w Krakowie tj.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²200 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy od 200 do 370 m Łódź, al. Włókniarzy Proponujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy Al. Włókniarzy w Łodzi. Obiekt zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m, położone na parterze budynku z 2024 roku w Opolu, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

64,02 zł/m²22,90 m² 1 466 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową (pokoje biurowe) w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: biuro o powierzchni 22,90mkw (powierzchnia biurowa 18,1mkw) na II.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w Śródmieściu, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd zarówno do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

246,76 zł/m²34 m² 8 390 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieduży, bardzo dobrze wyeksponowany lokal z witrynami i wejsciem od głównej ulicy. Posiada 2 duże witryny od ruchliwej ulicy Konwiktorskiej w prestiżowej inwestycji Konwiktorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,17 m² 37,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na IV piętrze o powierzchni 48,17 m2 przy ulicy Sienkiewicza w Ostrołęce. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, co zapewnia komfortowe warunki życia.

Szczegóły ogłoszenia

21 762 zł837 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| oferujemy do wynajęcia rózne powierzchnie magazynowo-produkcyjne .Hale o konstrukcji nośnej-stalowej ,dach blacha trapezowa wypełnienie-wełna mineralne.Hale nieogrzewane-możliwośc dociągnięcia.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł1 858 m² 5,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:22 500 m²

Na wynajem budynki produkcyjne, gospodarcze, magazynowe dla rolnictwa, usług i przemysłu położone na dużej działce o powierzchni 2,25 ha w Starościnie, gmina Świerczów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²56,60 m² 6 226 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w Rzeszowie zlokalizowany w nowej prestiżowej inwestycji Olszynki Park. Lokal o dokładnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:23

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Ochota Raków english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 zł34,90 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znana i lubiana dzielnica Warszewo, ul. Duńska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, niskiego, 4 piętrowego budynku. Duży, przestronny pokój , osobna kuchnia, łazienka z wc, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie biura, atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Północnej 5 Mieszkanie składa się z nowoczesnego aneksu kuchennego otwartego na salon (z wyjściem na balkon), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

71,68 zł/m²146,48 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Letnia Powierzchnia: 146,48 m.kw. Piętro: 0 z 5 Przeznaczenie: handlowo/usługowe, medyczne, biurowe, gastronomiczne Media: prąd, woda, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł62,70 m² 65,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych i bezpiecznych dzielnic Warszawy - Wilanowie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²71 m² 994 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 71,02 m2 w budynku dworca Ścinawka Średnia, przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł6 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu/dzierżawy działki o powierzchni około 60 arów w miejscowości Dąbrówki, w powiecie Łańcuckim. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²840 m² 31 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 840 m , usytuowany na pierwszym i drugim piętrze nowoczesnego budynku w centrum Piaseczna. Obiekt zlokalizowany jest przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

18 400 zł800 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym, ogrzewana o powierzchni około 800m2. Wysokość - 3,5 - 4,5m, brama z poziomu 0 , dojazd tir. Wymiary hali 12m x70m.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 42m położone na 1 piętrze, w nowym bloku z windą, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł225 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania o pow. 225 m2. Magazyn wyposażony w regały z opcja ich demontażu, wysokość 10m, ogrzewany, posadzki niepylne. Rampa załadunkowo - wyładunkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł46 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji 3pok 46m2, bielany, wergiliusza 50metrów do metra Bez prowizji 3 pokojowe mieszkanie urządzone z wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł53,50 m² 31,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne trzypokojowe mieszkanie ofunkcjonalnym rozkładzie. Składa się z : dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi, przedpokoju, łazienki , oddzielnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²133,57 m² 8 414 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę powierzchnię biurową ok. 134m2 Nieruchomość znajduje się na I piętrze budynku biurowego w Sopocie przy głównej ulicy łączącej Gdańsk z Sopotem/ brak windy. Oferowana.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij