dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m , położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Nowoursynowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie kampusu sggw. Świetna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla firm I osób prywatnych! Do wynajęcia pokoje mieszkalne w dużym budynku znajdującym się na terenie Starego Miasta w Stargardzie. Możliwość wynajmu pojedynczych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł264 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przestronny dom, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wilanów-Zawady. Ten narożny segment o powierzchni 240 m , rozłożony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 zł29,19 m² 100,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie, idealne dla singla lub pary, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy ul. Wilczej 29, w samym sercu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²121 m² 7 018 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Dodatkowy koszt to opłata eksploatacyjna: 30,90 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł90 m² 44,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny Apartament 90m2 zlokalizowany na IV piętrze : * Salon, * Osobna widna kuchnia, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Mała garderoba, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w starej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł31,02 m² 82,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w nowym, niskim bloku z 2024 roku przy ulicy Kościuszki w Śródmieściu Łodzi. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

21,15 zł/m²260 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

*zdjęcia należą do właściciela oferty Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, lokal handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy - pod dowolną działalność. Lokal jest całkowicie nowy, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

38,71 zł/m²31 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dobrze zlokalizowany blisko centrum lokal pod działalność gospodarczą o powierzchni około 31 m2. Usytuowany na parterze lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²318 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy do najmu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

22 356 zł1 242 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1242m 2 -1 brama z poziomu 0, -doświetlenie światłem dziennym - świetliki, -posadzka niepylna, -szerokość 28,91m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka ul. Zawadzkiego 54 (szczecin) | Pierwszy najem. Mieszkanie zostanie umeblowane pod potrzeby Klienta. Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł42,80 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:1 400 zł

Na wynajem pokój w nowoczesnym mieszkaniu dwupokojowym przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku. Oferowany pokój jest jasny i przestronny, z bezpośrednim wyjściem na balkon - idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 968 zł404 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 404 m kw. położony na parterze budynku. Proponowany lokal składa się z dwóch dużych pomieszczeń ok. 70-80 m kw, i mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,41 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz. Podstawowe informacje: powierzchnia ok. 42,41m2 I piętro , niski blok 3-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dotyczy lokalu usługowego o łącznej pow. 100 m2. składającego się z pięciu niezależnych pokoi, dwóch dużych przedpokoi, dwóch toalet, zlokalizowanego w miejscowości Błotnica.

Szczegóły ogłoszenia

50,89 zł/m²23,58 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przemyśl. 3-go maja, lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem z chodnika, o pow. 34,78 m2, w podwyższonym standardzie, w handlowo - usługowej części miasta przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²47 m² 3 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 47m2- dwa pokoje, położone w budynku biurowym w Gdyni przy ulicy Łużyckiej. Budynek z ochroną, parkingiem. Bardzo dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Katowice,śląskie

14 800 zł740 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 740 m2 w Katowicach blisko centrum. Wewnątrz hali znajduje się część biurowo-socjalna o powierzchni ok. 70 m2. Budynek posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem - Gdańsk Zaspa, ul. Ciołkowskiego Do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecamy przestronną kawalerkę o pow. 33m2 z balkonem usytuowaną na 7 piętrze wieżowca na lubińskim Osiedlu Przylesie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²15 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferuję do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe o powierzchni od 15 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanym i nowocześnie zaadoptowanym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²44 m² 1 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

50 m w kompleksie Św. Michała | Adres dla profesjonalistów Powierzchnia: ok. 50 m idealna dla 4-8-osobowego zespołu Układ: możliwość 1-2 pokoi + open space lub open + strefa spotkań /.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57,20 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla pośrednika! bez czynszu administracyjnego! Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m zlokalizowanego na zielonym Sołaczu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal o powierzchni 30 m2 składający się z 2 przejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

2,60 zł/m²3 018 m² 7 846 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 3018 m2 z możliwością zwiększenia powierzchni. Działka utwardzona nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończone, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą na Ursusie, przy ul. Warszawska 31. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ul. Krakowskiej blisko Galerii Rzeszów. Mieszkanie 2 pokojowe kompletnie umeblowane i wyposażone. Zadbane, czyste. Blok niski, balkon, miejsce postojowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym, kameralnym zespole mieszkaniowym zbudowanym przez sjm Apartments Sp przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszewo, oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2pok.o powierzchni 47,7 m położone na wysokim parterze w bloku z 2005 roku .Dwa rozkładowe pokoje z większego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,81 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2 pok. usytuowane na nowoczesnym Oś. Gardenia na Pogodnie. Oferta doskonała dla pracowników nato ze względu na lokalizację. Apartament na 3 piętrze(ostatnim) z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

16,04 zł/m²18,70 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w centrum miasta Zgierza, usytuowany na 2p ., o powierzchni 18,70m2. Lokal znajduje się w głównym budynku i składa się z: jednego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52,62 m² 85,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na wynajem w inwestycji Na Fali to propozycja dla osób, które pragną czerpać z życia w Sopocie pełnymi garściami. Adres - Bohaterów Monte Cassino - to najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem pokoje biurowe o powierzchni od 24 m do 75 m lokalizacja: lokale znajdują się w Redzie przy ul. Obwodowej. Lokal: lokale o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł69 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle Lotnisko - oferujemy mieszkanie o powierzchni 69m2 , znajdujące się na 6 piętrze budynku z windą. Mieszkanie częściowo umeblowane, kuchnia zabudowana. Z wyposażenia kuchennego:.

Szczegóły ogłoszenia

26 946 zł998 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 998 m2+ część biurowo-socjalna 228 m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowa - wysokość 8,5m, konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł104 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 3 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 104 mkw przestrzeń zagospodarowana na obszerny i niezwykle słoneczny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę magazyn 300m2 6m wysoki ogrzewany bardzo dobra lokalizacja najlepiej studio filmowe,studio fotograficzne ,skladowanie odzieży itp Cena ,zawiera wszystkie media,kaucja lub gwarancja bankowa.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, biurowy o powierzchni 25 m2 usytuowany na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta. Budynek wykończony z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

86,02 zł/m²36,47 m² 3 137 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp sa Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal o powierzchni 36,47 m2 zlokalizowany na parterze budynku dworca kolejowego Radom Główny. W skład lokalu.