dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

100 zł/m²277,31 m² 27 731 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas Na wynajem lokal usługowy lub biurowy usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w świetnej lokalizacji - na Wawrze. * posiadamy w ofercie również inne powierzchnie-.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe 48m mieszkanie z balkonem na Ruczaju! lokalizacja: mieszkanie mieści się na dobrze skomunikowanym osiedlu na Ruczaju, wokół wiele sklepów (żabka, Lidl, rossmann i wiele więcej),.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie. Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m na Bulwarach Wiślanych. To przestrzeń stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł28,60 m² 64,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m . Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m , jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,59 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia w pełni umeblowany apartament (62 m ) na 10. piętrze prestiżowych Olszynki Park jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

76,11 zł/m²19,63 m² 1 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu 19,63 m na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska (około nr 20) Lokal biurowo-użytkowy na 2. piętrze w nowoczesnym budynku biurowym Czynsz: 76,14 zł/m netto + vat Kaucja: 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

40,62 zł/m²160 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Janikowo - duża przestrzeń biurowa Z dobrym dojazdem, czytelnym adresem I miejscami parkingowymi Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu powierzchni dla firmy. Łącznie to ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal położony na parterze - wejście bezpośrednio z ulicy! Na powierzchnię lokalu składają się dwie sale główne, pomieszczenie socjalne, toalety oraz korytarz. Do lokalu jest osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²117,38 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje lokal do wynajęcia o powierzchni 117,38 m2 zlokalizowany w Rzeszowie ul. Langiewicza. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²85 m² 6 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 85m2 znajdujący się na 1 piętrze klimatycznego budynku biurowego. Lokal składa się z sekretariatu, salki konferencyjnej, gabinetu. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²540 m² 14 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Przemysłowej. Lokal położony jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

55,06 zł/m²89 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy 89 m2- idealny pod usługi medyczne i nie tylko Oferujemy Państwu przestronny lokal usługowy o powierzchni 89m2, położony na pietrze budynku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,90 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,9 m2 przy ul. Władysława IV w Koszalinie. Nieruchomość położona jest na parterze i składa się z: - 2 pokoi - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł66,89 m² 194,35 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta, sąsiedztwo historycznych budynków, ponadczasowy styl wyjątkowy apartament na wynajem w Apartamentach przy Warzelni, w samym sercu Browarów Warszawskich. Apartamenty przy Warzelni.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł450 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny w Gorzowie Wlkp. o pow. 450m2 w cenie 8.000 zł netto + media Kaucja jednomiesięczna. Wysokość pomieszczeń 6.5m, duza otwarta powierzchnia. PO szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

15,01 zł/m²102,58 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego o pow. 102,58m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowy dom blisko Jeleniej Góry Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia komfortowa połowa bliźniaka położona w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²126,56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła / Centrum Na wynajem atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie w Sosnowcu- dzielnica Środula usytuowane na czwartym piętrze w nowym budynku 6-piętrowym. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym i oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 100m2 - Lublin, centrum Lokal po generalnym remoncie! Lokal doskonały pod kancelarię lub działalność biurową, wejście bezpośrednio do dużego.

Szczegóły ogłoszenia

52,11 zł/m²190 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie wynajmu biura - Bronowice Powierzchnia: 190m Lokalizacja: bronowice, kraków Piętro: 2 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 220 m , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

14,14 zł/m²42 m² 594 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 42,47 m2 w budynku dworca Ścinawka Średnia, przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne, mieszkanie o powierzchni 51 m, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Zagłoby na osiedlu Janów w Łodzi. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

47,25 zł/m²200 m² 9 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajęcia powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

27,27 zł/m²33 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. ok 33m2, zlokalizowany w parterowym budynku przy ul. W. Kunickiego w Lublinie. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita: 33m2 - rodzaj nieruchomości : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²134 m² 11 926 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku usługowego przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Powierzchnia lokalu to 134 m2. Lokal w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Wrocław, braniborska 70 z balkonem oraz podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia nowe, dotąd nieużywane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł430 m² 19,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:987 m²

Dom na wynajem/łomianki/ 7pok /430m2 ze strefą spa homfi prezentuje komfortowy, wyposażony i gotowy do wprowadzenia dom, położony w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w Łomiankach.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowe centrum usługowo-handlowe W nowoczesnej hali układ L | duży parking opis Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy w projektowanej hali w układzie litery L idealne.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²164,38 m² 4 110 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na parterze nieczynnego Dworca w Mikołajkach (dz. 544/16, obr. Mikołajki). Budynek jest w całości podpiwniczony. Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 164,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²30,40 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy na poziomie - 1 w budynku mieszkalnym przy ulicy Andersa 8 w Iławie. Wejście do lokalu z zewnątrz, ilość pomieszczeń w lokalu - 2, media w budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²42 m² 2 436 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. 2 pokoje. Przechodnie. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za 1m2 - 58 pln Do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz prestiżowego miejsca dla swojego biznesu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w samym centrum miasta! Kluczowe informacje: powierzchnia: 80 m Lokalizacja: ul. Kopisto (ścisłe centrum).

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł23 m² 122 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem studio znajdujące się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

54,19 zł/m²133,93 m² 7 257 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego w Częstochowie przy ul. św. Rocha 98. Cechy nieruchomości: - powierzchnia użytkowa ~ 133.93.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Piła

Piła,wielkopolskie

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowoczesne pomieszczenie na wynajem w Pile na osiedlu Jadwiżyn Szczegółowy opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 25 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty (os.Carpatia) w nowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

40,63 zł/m²64 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie wynajmu lokal usługowy z dostępnym parkingiem dla klientów. Całość to pomieszczenie usługowe o powierzchni 50 mkw i dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

50,96 zł/m²31,40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! lokal do wnajęcia O pow. 31,4 M2, parter, lubań ul. Słowackiego! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 31.4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Lublinie.Lokal o powierzchni 120 m2 położony na I p. - jedno pomieszczenie. Po generalnym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij