dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

37 000 zł740 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 490 m , uzupełnionej funkcjonalną przestrzenią biurowo-socjalną o powierzchni 250 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 60 m , ul. Podgórna, gorzów Wielkopolski Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

54,86 zł/m²144 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy / biurowy do wynajęcia - Skała, woj. małopolskie Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy lub biurowy zlokalizowany w Skale (woj. małopolskie) , w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wynajmę lokal na warsztat samochodowy lub magazyn o powierzchni użytkowej 120 m.kw z dwoma bramami wjazdowymi i dwoma pomieszczeniami. Lokal połączony jest ścianą z domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na 2. piętrze w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Katowic przy ul. Korfantego 57. Lokal charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 3-pokojowy na wynajem - ul. Sarmacka Oferuję do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 88 m , wykończony w wysokim standardzie i zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł33,50 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w kamienicy z windą, z lat 50., między ulicami Marszałkowską i Kruczą (Aleje Jerozolimskie 42). Apartament w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Na wynajem 300 m powierzchni biurowej zlokalizowanej w nowoczesnym budynku klasy A. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parter domu wolnostojącego o powierzchni około 80m2 w Lesznie. Preferowany najem pracowniczy! Na powierzchnię parteru składa się: pokój pokój pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,10 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku przy Pejzażowej 2, przy Metrze Wilanowska. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym i możliwość korzystania z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 zł540 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale użytkowe o przeznaczeniu : Handel ;magazyn; produkcja; usługi. Kompleks o łącznej pow. około 1800 m2 składa się 3 dużych hal użytkowych, pomieszczeń biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²39,10 m² 2 346 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Lokal użytkowy w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 39,1 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 800 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem atrakcyjny teren o pow. 1800m2 nadający się na składowanie lub parking w południowym Milanówku. Cena do negocjacji. Działka ogrodzona i strzeżona, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²40,40 m² 1 010 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 40,40 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²112 m² 1 288 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy zlokalizowany na IV piętrze budynku. Przestrzeń obejmuje dwa wydzielone gabinety oraz otwartą, elastyczną część typu open space, która może pełnić funkcję głównej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł2 300 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do wynajęcia działka budowlano-usługowa o łącznej powierzchni 2300 m2 położona w miejscowości Ciekoty, gmina Masłów. Dojazd do działki realizowany poprzez drogę główną, łączącą.

Szczegóły ogłoszenia

24 045 zł8 015 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość gruntową częściowo utwardzoną, zabudowaną budynkiem oraz trzema zbiornikami naziemnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²17 m² 595 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Łódź, ul. Marysińska 76/80 Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 17,00 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nowym Świecie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub singla, a także dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na wynajem, apartamentu o powierzchni 40 m2 w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal usługowo handlowy przy ul. Oporowskiej 20a w Kutnie. Parter nowego budynku mieszkalnego z usługowym parterem. Powierzchnia lokalu 350 mkw. w tym sala sprzedaży i zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²37 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała centrum Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 37m 2 położony na drugim piętrze biurowca. Idealnie nadaje się na przedstawicielstwo, siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia magazynowo-biurowa do wynajęcia | piaseczno Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową w Piasecznie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

32,02 zł/m²74,64 m² 2 390 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 74,64 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Lesznie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z tarasem i ogrodem | 15 min do centrum | parking idealne dla singla! Szukasz swojej oazy spokoju blisko miasta? Jasne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej części domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. około 50 m.kw. w centrum Tarnowskich Gór. Preferowana działalność usługowo-biurowa. Możliwa działalność handlowa oprócz branży spożywczej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,21 m² 91,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją w świetnie skomunikowanej części Krowodrzy. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Czyżewskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²56,19 m² 3 147 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego lokalu biurowego w kameralnym biurowcu zlokalizowanym przy ul. Lubostroń. Lokalizacja: budynek położony jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

11 000 zł417 m² 26,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem o powierzchni 417 m.kw. posadzka przemysłowa niepylna, świetliki, brama wjazdowa. Część socjalna. W opcji wynajem placu utwardzonego,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²147 m² 11 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 147 m.kw. w Centrum Warszawy ( 5 pokoi + recepcja). Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²32,49 m² 2 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal usługowy w Gliwicach - ul. Nasyp 2C - Wynajem z opcją wykupu! Szukasz miejsca idealnego na swój biznes? Oto nowy lokal usługowy o powierzchni 32,49 m , który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

18 200 zł700 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy w Siemianowicach Śląskich, około 11 km od centrum Katowic. Dojazd do węzła autostrady A1 oraz do drogi krajowej nr 79 zajmuje około 10 minut. Oferowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

70 400 zł3 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowo odrestaurowanym biurowcu położonym w centrum Legnicy, obiekt o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji położony przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²402 m² 36 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem przestronną przestrzeń komercyjną o powierzchni 402 m2. Lokal zlokalizowany na parterze odnowionego budynku przy ul. Strzelców w Krakowie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

941 zł49,80 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O konkursie ofert na najem nieruchomości W M. Dąbrowa biskupia, ul. Długa 53/1 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

47,04 zł/m²240 m² 11 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł29,06 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Ogrody - Żabiniec Cenna lokalizacja: - bliskość Centrum i Starego Miasta - Dworzec Główny - Autobus i Tramwaj - Uczelnie: rolnicza, politechnika, agh, uek, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od czerwca! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 38m2, znajdujące się na pierwszym piętrze apartamentowca usytuowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25,20 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem pokoje biurowe do wynajęcia. Powierzchnie pokoi 25.2, 21.6, 24.4, 13. 6 m2. Czynsz najmu 40 pln/1 m2. Pokoje usytuowane są w budynku biurowym z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal, który dopasuje się do Twojego biznesu To nie jest zwykła powierzchnia do wynajęcia. To 200 m przestrzeni, która daje swobodę, skalę i możliwość stworzenia miejsca dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie typu kawalerka usytuowane na 1 piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Armii Krajowej. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowana.