dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 550 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 550 ogłoszeń

10,95 zł/m²283 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na pierwszym piętrze budynku biurowo-warsztatowego w Oleśnicy przy ul. Moniuszki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy przy rynku Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. 90m kw usytuowany na II piętrze kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Kielc. Są to dwa pomieszczenia, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kielce

Kielce,świętokrzyskie

43 295 zł1 600 m² 27,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 525 m²

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 1600 m2, zlokalizowana na ogrodzonym terenie w dzielnicy Czarnów, w Kielcach. Konstrukcja hali stalowa, pokryta blachą, ściany z pustaka ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,37 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 46,37 m - Wola, ul. Jana Kazimierza 21 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

61,35 zł/m²16,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 16,3 m2, wynajem, 1000 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z pomieszczeniem socjalnym usytuowany na II pietrze w budynku hotelu, w części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

233,53 zł/m²161 m² 37 598 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy składający się z 3 poziomów : Piwnica :87,43m2 cena za m2 60pln + 16zł /m2 koszt eksploatacyjne. Ogródek całoroczny :74.20m2 160PLN + 16zł /m2 koszt eksploatacyjne. Parter: 128m2.

Szczegóły ogłoszenia

66,10 zł/m²118 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu lokal biurowo - usługowy, wykończony w wysokim standardzie z możliwością gastronomii, o powierzchni 118 m2 w budynku na pograniczu Pogodna i Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

88,14 zł/m²123,58 m² 10 892 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 123,58 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: - rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa - Mnóstwo zieleni w okolicy - Miejsca parkingowe przed blokiem - Bliskość centrum - Świetna komunikacja miejska mieszkanie: na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro home profi mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 31 m , usytuowanego na piątym piętrze eleganckiego budynku. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł1 904 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 904 m²

Kłodawa, dobry dojazd. Działka o pow. 1.904m2 w regularnym kształcie prostokąta, w całości utwardzona, ogrodzona z dużą bramą. Na działce 2 kontenery, które mogą służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

45 zł/m²125,23 m² 5 635 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal 125.23 m Kielce, Nowoczesne Osiedle Biuro OAKESTATE z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę- lokalu do wynajęcia o powierzchni 125.23 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

44,68 zł/m²94 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego/użytkowego o powierzchni całkowitej 94 m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Grzegórzki. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

234 zł/m²100 m² 23 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - ok. 2600 pln/os. miesięcznie Biuro do pracy dla 9 osób Lącznie: 2600zł x 9os. = 23 400 pln/miesięcznie Dostępne od zaraz Kaucja - 2-miesiące Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²103 m² 1 133 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Biuro o powierzchni 103m5 znajdujące się w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicy Ciepłowni Wola. Dodatkowe informacje: - open space plus pokój biurowy -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36,38 m² 71,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio W inwestycji angel wawel opis mieszkania: apartament o powierzchni 38 m2 składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 55 m2 | Wiatraczna / Grochowska | garaż Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 5. piętrze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

55,27 zł/m²57,90 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia, lokal usługowo/handlowy położony na os. Konstytucji 3 Maja w miejscowości Nowa Sól! Lokal o powierzchni 57,90 m2 składa się z: sali sprzedażowej z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł91,50 m² 18,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane rozkładowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku w dzielnicy Bielany w Toruniu. Na powierzchnię lokalu składają się: -5 pokoi (pow. około 11,5m2, 11m5, 10m2, 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,51 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto ul. Garbary do wynajęcia od zaraz! Zrewitalizowana kamienica z 2020 r. - nowa elewacja, - nowe klatki schodowe, - nowoczesne wejścia do mieszkań, budynek odnowiony i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

35,01 zł/m²40,67 m² 1 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 40,67 m2, usytuowany na I piętrze budynku biurowego zlokalizowanego w Porcie Gdynia, przy ulicy Budowniczych. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,45 m² 69,96 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem ciche, przytulne mieszkanie o powierzchni 41,45 m , położone w nowoczesnym budynku z recepcją i ochroną.na Żoliborzu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²54 m² 1 512 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pod wynajem powierzchnia biurowa 54 m2 w biurowcu w Katowicach ul. Opolska 22 w dzielnicy Śródmieście. Oferta bezpośrednio od właściciela - Patrycja Missala   Czynsz 1512 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 25 m , usytuowaną na 1. piętrze budynku z windą, tuż przy Fabryce Norblina. Najem na min. 12-mcy, tylko dla osób pracujących. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²33,79 m² 507 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu lokalu nr 1/25 o powierzchni 33,79 m2 na piętrze w budynku dworca pkp Działdowo. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,06 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

40,28 zł/m²360 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

doskonały, piękny, w pełni wykończony i klimatyzowany lokal 360m parter w prestiżowej lokalizacji przy głównym rynku vis a vis kościoła w Mławie, przed lokalem duży.

Szczegóły ogłoszenia

26,53 zł/m²98 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowo-handlowy przy ulicy Żywieckiej w Nowym Sączu w ciągu pieszo - handlowym między Rynkiem a Galerią Trzy Korony w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zabrze

Zabrze,śląskie

1 819 zł86,60 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 m²

Oferuję do wynajęcia dwie małe hale o powierzchni 30m2 i 16,6m2 oraz wiaty o powierzchni 40m2 w Zabrzu. Jedna z wiat blaszana o wysokości 3m. 20m2 ogrodzona z siatki.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mokotów - Siekierki - do wynajęcia miejsce postojowe w garażu przy ul. Bartyckiej 20. Miejsce w hali garażowej. Hala na poziomie -1 pod budynkiem na strzeżonym osiedlu z 2004 r. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynajęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²317 m² 20 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu biuro o powierzchni 302 m2 netto (tj 317 m2 brutto) na 14 piętrze w biurowcu przy Al. Jerozolimskich, blisko Ronda Zawiszy. Umowa najmu min 3 lata standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

38 375 zł825 m² 46,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Wilsons nieruchomości komercyjne bez prowizji możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni: 560 m2 biura oraz 1085 m2 hali Lokalizacja Południowa Warszawa - okolice Janek, bezpośrednio przy zjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł58 m² 153,45 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji** English version below Do wynajęcia nowocześnie urządzone, klimatyzowane, trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy ul. Grzybowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²38,49 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Adres: ul. Mickiewicza 11, busko Zdrój Powierzchnia uż.: 38,49 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 7 o pow. 2 452 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

79,13 zł/m²41,34 m² 3 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym z portiernią i ochroną 24h z dostępem poprzez karty magnetyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

40,42 zł/m²240 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, obrzeża miasta Salon Sprzedaży, pawilon Handlowo - Usługowy. Rampa rozładowcza wysokości 90cm. Parking. Oferuję do wynajęcia część wolnostojącego obiektu handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

11 724 zł5 862 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia teren położony wzdłuż torów kolejowych przy linii nr 62 na trasie Sosnowiec - Tunel. Teren usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł2 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Do wynajęcia Kompleks produkcyjno-magazynowy z pełnym zapleczem technicznym Sokoły, woj. podlaskie Powierzchnia zabudowy: ok. 2 000 m Powierzchnia działki: 3 999 m Lokalizacja: sokoły,.