dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 548 ogłoszeń

3 400 zł67 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny apartament na wynajem w Łodzi, przy ul. Tylnej. Luksusowy apartament w inwestycji "barciński Park". Doskonała i prestiżowa lokalizacja czynią tą inwestycję wyjątkowo unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80,28 m² 56,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal o pow. 80,28 m2, z osobnym wejściem od ulicy, dobrze widoczny, możliwość wywieszenia reklam na witrynach. Handlowo-usługowy w centrum Olsztyna, w pobliżu Parku Centralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²54 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 18 m, 36 m, 54 m, 110 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni na poziomie -1. Budynek - wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

98 zł/m²50 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu lokal usługowo-handlowy położony w nowo wybudowanym budynku w samym centrum Swarzędza przy ul. Nowy Świat. Bardzo dogodny dojazd dla mieszkańców północnej jak.

Szczegóły ogłoszenia

8 251 zł223 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo-biurowo-usługowy o pow. 223 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze w Domu Handlowym Gracja. Obiekt monitorowany i strzeżony, z własnym parkingiem. Lokalizacja dh.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²269 m² 8 877 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). Cena: 33 zł netto/m2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł5 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 5000 m2. Lokalizacja Łódź Bałuty. Obiekt magazynowo produkcyjny w Łodzi, 18 km od trasy A1. Teren przemysłowy, przeznaczenie obiektu: magazynowanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

12 100 zł523 m² 23,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 361 m²

Hala magazynowo-produkcyjna do wynajęcia Piła, ul. Magazynowa (osiedle Zamość) Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni użytkowej 523 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

13 559 zł2 086 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na wynajem działka o powierzchni 2.086 m2 Gdańsk-Kokoszki. Działka usługowo - przemysłowa o powierzchni 2,086 m2 w Gdańsku - Kokoszki. media w drodze obok działki. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy mikroapartament | garaż podziemny | ul. Sołtysowicka Są miejsca, do których po prostu dobrze się wraca. Ten mikroapartament został zaprojektowany właśnie z taką myślą jako gotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł445,20 m² 42,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Ten elegancki, solidnie wybudowany dom z 2007 roku to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, wygody i prestiżowej lokalizacji w samym sercu Izabelina C. Położony na dużej, 1352.

Szczegóły ogłoszenia

124,84 zł/m²144,18 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 144,18 m2 z przeszklonymi witrynami, położony na parterze w 4-pięrowym budynku położonym przy ulicy Arkadiusza Rybickiego. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

14,77 zł/m²67,70 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia: atrakcyjny lokal usługowy o wysokim standardzie w centrum Turobina Turobin, ul. Dekerta 16 Położenie i okolica: nieruchomość położona w urokliwej gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Zielona Góra, ul. Kożuchowska Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 57 m, położone w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł436 m² 36,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

Modernistyczny, piętrowy i bardzo funkcjonalny dom o powierzchni 393m2, położony jest w prestiżowej części Konstancina - Willowa Residence. Nieruchomość absolutnie wyjątkowa posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na czwartym piętrze z windą z 2008 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchnia umeblowana i wyposażona otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,66 m² 40,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49,66 m 2 położone w nowym budynku deweloperskim - Perła Sulejowa. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Toruń,kujawsko-pomorskie

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w dzielnicy Na Skarpie. Lokal o powierzchni ok. 120 mkw znajduje się na parterze w ciągu pawilonów.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²249 m² 12 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duże pomieszczenia biurowe na drugim parterze biurowca. Biuro w standardzie klasy A. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatyzowanego pomieszczenia biurowo-usługowego o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł650 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Oferujemy do wynajęcia duży obiekt handlowo- usługowy położony przy głównej drodze w miejscowości Kamyk. Budynek o pow 650 mkw składa się z głównej sali sprzedaży, magazynu. kilku.

Szczegóły ogłoszenia

76,27 zł/m²118 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od najemcy! Prezentujemy Państwu lokal użytkowy umiejscowiony na nowym osiedlu "start" dewelopera Inpro w dzielnicy Kokoszki przy ul. Nowatorów. Nasz lokal mieści się vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 30 m2. Lokal idealny pod małe biuro do prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 zł70 m² 107,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze kameralnej inwestycji Apartamenty Marymont przy ul. Smoleńskeigo 1a. Nieruchomość wyróżnia się wysokością pomieszczeń 3 m, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,45 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnym budownictwie w Słupsku przy ul. Dąbrówki o powierzchni 44,45 m2 z prywatnym miejscem parkingowym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulna kawalerka położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 34 w pobliżu Radia Kraków oraz Praku Krakowskiego im. Marka Grechuty. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²5 000 m² 110 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesna powierzchnia magazynowa w Rzeszowie! Magazyn: 5 000 mkw. Biuro: istnieje możliwość adaptacji powierzchni biurowej i socjalnej Dane techniczne: wysokość : 10.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²450 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chełmińskie przedmieście! Przestrzeń medyczna - obiekt z windą. Do wynajęcia lokal położony na 2 piętrze, w budynku usługowo-handlowym, atrakcyjna lokalizacja! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,07 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przedmiotem wynajmu jest przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, z którego wyjdziemy na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - ul. Rakowicka - uek - 2 pokoje do wynajęcia Nieruchomość: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , zlokalizowane przy ul. Rakowickiej 22h w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²14 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 14m2 znajdujący się w samym centrum miasta Częstochowy. Lokal nadaje się na prowadzenie gastronomi! rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

120,83 zł/m²12 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje możliwość wynajęcia gabinetu o powierzchni 12 m stanowiącego jedno, oddzielne pomieszczenie wchodzące w skład większego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze nowooddanego, niskiego budynku znajdującego się w Opolu w Kolonii Gosławickiej (okolice Turawa Park). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobre nieruchomości prezentują M2 w wygodnym punkcie - ścisłym centrum na Bocianowie w Bydgoszczy, mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych, wolne od zaraz! Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul Retoryka. Idealne dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta oraz terenów zielonych - Błonia Krakowskie.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł77 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-sypialniane | Browar Lubicz | Centrum Krakowa Do wynajęcia jasny i funkcjonalny apartament w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe po remoncie czeka na pierwszych mieszkańców, ul. Przełajowa We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Do wynajęcia zadbane 3 pokojowe mieszkanie (52,97 m2).

Szczegóły ogłoszenia

54,84 zł/m²310 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Oferujemy wolnostojący obiekt biurowy - ul. Ciepłownicza (łęg) Lokal składa się z 3 kondygnacji - każda ok 105m2. parter, i piętro, II piętro. Ogrzewanie własne piecem gazowym. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

69,99 zł/m²45,18 m² 3 162 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Lokal użytkowo- mieszkalny na wynajem w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja pod wynajem. Ofertujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

10,95 zł/m²283 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na pierwszym piętrze budynku biurowo-warsztatowego w Oleśnicy przy ul. Moniuszki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy przy rynku Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. 90m kw usytuowany na II piętrze kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Kielc. Są to dwa pomieszczenia, każde.