dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

12 600 zł420 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 420 mkw wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Hala wykonana w technologii murowanej oraz płyty warstwowej. Dwie bramy wjazdowe 4 m x 4,2 m.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 60 m w Orzeszu przy ul. Kwiatowej. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na własną działalność handlową, usługową lub biurową. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²111,21 m² 4 448 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 111,21 mkw, usytuowany na parterze nowo powstałego kompleksu mieszkaniowego w Zabrzu przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł61,93 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu ofertę komfortowego apartamentu na wynajem, znajdującego się w budynku oddanym do użytku w 2023 roku, zlokalizowanym przy ulicy Feliksa Filipowicza 18, na osiedlu Nowe Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²24 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem lokal o powierzchni 24 m2 na piętrze w okolicach ulic Przy Torze i Współnej w Rzeszowie. Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

12 300 zł350 m² 35,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Doskonale usytuowany dom przy zabytkowej alei drzew w elitarnej części Komorowa. Atutem nieruchomości jest niebanalna aranżacja holu dająca poczucie otwartej przestrzeni oraz naturalny, tajemniczy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje mieszkanie znajdujące się przy ul.Bolesława Krzywoustego w Gdańsku BUDYNEK I LOKALIZACJA: Nieruchomość jest położona w centrum jednej z najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Przestronne mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem Zielone osiedle, zamknięte, monitorowane Parking dla mieszkańców Mieszkanie składa się : 1. Kuchnia: *piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Konsulatu Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

51,25 zł/m²192 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum Olsztyna, zlokalizowany przy Placu Konsulatu, w prestiżowej części Śródmieścia. Lokal o powierzchni 192.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana przy ul. Legnickiej we Wrocławiu, w nowoczesnej inwestycji Legnicka Street II oddanej do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57,28 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z 2013 roku Idealne miejsce dla rodziny. Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,28.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w centrum Legnicy o powierzchni 1800 mkw. Obiekt posiada 4 kondygnacje które składają się z otwartych przestrzeni, dwa piętra po 400 mkw i 2 piętra po 500mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe, świeżo wykończone mieszkanie przy ulicy Domagały (dzielnica Złocień) w Krakowie o powierzchni 41m2. - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

50,33 zł/m²152 m² 7 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w reprezentacyjnej części centrum Szczecina. Doskonała lokalizacja zapewnia duży przepływ pieszych i dogodny dostęp komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł7 000 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem - 9545 mkw w Szewcach Idealna jako baza transportowa, magazyn maszyn budowlanych lub innego sprzętu! Do wynajęcia duża działka o powierzchni ok. 7000 mkw położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni ok 180 m2, wysokość ok 5 m - zlokalizowana na zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Kiełpinie, w odległości 11 km od centrum Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł79 m² 82,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokojowy lokal o powierzchni 79m2 przy samym metrze Słodowiec w budynku z 2007 roku. Lokal idealny na biuro, kancelarię lub gabinet. Dzięki świetnemu układowi najemca ma do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34,30 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 34 m , położona przy ul. Melomanów 10 na 3-piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jest funkcjonalne i dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

135 zł/m²61,69 m² 8 328 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 61,69 m , zlokalizowany przy Metrze Młociny na Bielanach w Warszawie. Lett Metro Młociny, to projekt składający się z 3 etapów,.

Szczegóły ogłoszenia

41,43 zł/m²700 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Duże powierzchnie pod wynajem Do wynajęcia lokal o dużej powierzchni ponad 700 m2 w atrakcyjnej lokalizacji - w centrum Wisły, o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy lokal do wynajęcia usytuowany na I piętrze w eleganckiej kamienicy z windą. Lokal o powierzchni około 40m2 przeznaczony jest na działalność biurowo-usługową. Toaleta na.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Sopot Centrum | 100 m | Reprezentacyjna lokalizacja mieszkania na wynajem - ul. Podjazd w Sopocie. Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , zlokalizowany w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25,24 m² 47,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Kawalerka położona na parterze w wysokim dziesięciopiętrowym bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, zielona okolica. Mieszkanie wyposażone i umeblowane jak na zdjęciu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia 50 znajdująca się na pierwszym piętrze. Lokal składa się z trzech pomieszczeń z dostępem do łazienki i wc. Czynsz najmu to 2500 zł + vat Dodatkowe opłaty to.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy. Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany. Większość mebli wykonana na zamówienie. Piękne drewniane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni 35 m2 w cenie 2000 zł netto. Położone jest na parterze - uwaga! wąskie drzwi 80 cm. Przeznaczenie ; pod wszystko co nie uciążliwe i co przejdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

16 923 €4 835 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn ok. 4835 m2, gm. Brwinów - trasa A2. Standard: wysokie składowanie 10m budynek klasy A siatka słupów: 12m x 22,5m nośność posadzki - 6t/m2 świetliki i klapy dymowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²450 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dotyczy wynajmu lokalu o powierzchni 450m2, przystosowany pod gabinety medyczne ( według projektu)!położony na Chełmińskim Przedmieściu, na 2 piętrze z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,11 m² 38,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe słoneczne mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Sielec przy ul. Zamkowej. Lokal mieszkalny mieści się na 8 piętrze w wysokim bloku z 2 windami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka Czeladź, ul. Płocka Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 17 m , zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie w Piasecznie, w pobliżu stacji pkp, na dobrze utrzymanym osiedlu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

102,04 zł/m²44,09 m² 4 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zrealizuj swój wyjątkowy pomysł na biznes w pożądanym miejscu w Poznaniu! Esencja II to najnowsza inwestycja cenionego dewelopera Archicom, która tworzy nową, tętniącą życiem przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

20,88 zł/m²19,16 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia zewnętrzny garaż zlokalizowany w bloku mieszkalnym położonym przy ulicy Ludowej 10C w Zielonej Górze. Garaż ma powierzchni 19,16m2. Brama sterowana automatycznie. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/3 p./lok. 6 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,50 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Czeladzi przy ulicy Ogrodowej 20. Mieszkanie jest położone na 5 piętrze 10-piętrowego budynku po termomodernizacji, czysta, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²300 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem warsztatu samochodowego z podnośnikami w okolicach Warszawy Ożarów Mazowiecki, bezpośredni dostęp do S8. Hala 300m 1 brama wjazdowa. Kanał roboczy. Instalacja 3-fazowa 400V. Stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

173,33 zł/m²45 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wyłącznego korzystania, w pełni umeblowane i wyposażone, z całodobową obsługą w centrum Warszawy z pięknym widokiem na panoramę miasta. Idealne miejsce dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe komfortowe nowe mieszkanie, balkon, w nowej inwestycji, przy ul. Ruczaj 17a. + miejsce postojowe lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na ul. Ruczaj w pobliżu takich ulic.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł81,70 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak