dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem galeria handlowa, bydgoszcz Fordon, ul. Bortnowskiego 12 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 290 m , zlokalizowany w galerii handlowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o pow. 150 m2 w miejscowości Zaczernie. Oferowany lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 36 m2 w doskonałej lokalizacji w centrum Lublina, obok Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie jest umeblowane i po remoncie z dużym balkonem. Blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

72,13 zł/m²173,30 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia 173,3 m na parterze reprezentacyjnej willi | Idealny pod kancelarię, gabinety lekarskie lub działalność usługową Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończona w dobrym standardzie przestronna kawalerka na ul. Wiktorskiej. Do stacji Metra Racławicka - 2 min. Niski blok, piętro 1/3, nie ma widny. Mieszkanie odświeżone, czyste. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem tej oferty jest nowe mieszkanie jedno-pokojowe, w niskim 4-ro piętrowym bloku, z 2020 roku. Powierzchnię ok. 32m2, na parterze tworzą: - pokój ok. 17 m2, z niego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować stylowe i komfortowe mieszkanie w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w kamienicy przy ulicy Łagiewniki 64e, na wysokim parterze. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 52m2, usytuowane na 7 piętrze, w Centrum Białegostoku przy ulicy Młynowej. Nowocześnie urządzony lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł85 m² 74,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament na sadybie 2 Sypialnie | Nowoczesny design | Dwa balkony | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe ***** rozkład I standard: mieszkanie składa się z: * Salonu z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

65,35 zł/m²297 m² 19 408 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokale w nowoczesnym budynku biurowym w centrum Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają przystanki pkp, skm i pkm, tramwajowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy strych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze prestiżowego kompleksu skyres - jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł80 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Eko Park english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością oferuje do wynajęcia słoneczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

34,97 zł/m²143 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu bardzo dobrze zlokalizowany lokal handlowo - usługowy na wynajem. Lokalizacja - Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice Powierzchnia - 143 m2 Nieruchomość przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali użytkowych od powierzchni 30m2 do 235m2. Bierzemy pod uwagę negocjacje! ale z rozsądkiem ;p Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

9 211 €3 020 m² 3,05 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn klasy A o powierzchni 3 020 m2 do wynajęcia od zaraz. Położony tylko 15 km na południowy wschód od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

1. Idealna przestrzeń pod prowadzenie sklepu internetowego lub inny rodzaj prowadzenia działalności 2. W skład lokalu wchodzi cześć biurowa z oddzielnym dodatkowym wejściem. 3. Część.

Szczegóły ogłoszenia

64,17 zł/m²107,52 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Podgórze ul. Ludowa 107,52 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 107,52 m2 na parterze w dwupiętrowym budynku. Przestronny, wysoki open space gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem dom | Arkońskie-Niemierzyn | Idealny dla firmy | Faktura vat Na wynajem komfortowy dom w doskonałej lokalizacji - dzielnica Arkońskie-Niemierzyn, w pobliżu Szpitala Wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²1 757 m² 70 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Budynek do wynajęcia z możliwością podziału na mniejsze lokale- możesz wynająć tyle ile potrzebujesz. Lokal o uniwersalnym charakterze idealna baza do realizacji różnych koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem, kraków, dębniki, ul. Konopnickiej. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 56 m2 położone na 1 piętrze 6 piętrowego budynku z 2019 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon.

Szczegóły ogłoszenia

46,01 zł/m²163 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 163 m2 w świetnej lokalizacji os. Młodych ul. Hetmańska Lokal idealny do prowadzenia szeroko rozumianej działalności usługowej - produkcyjnej, handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

24 255 zł1 500 m² 16,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia: magazynowo- prodykcyjna dostępna 13000 m2 miimalna powierzchnia najmu magazynu 1500 m2 powierzchnia biurowa od 60m2 Idealnie położona 2 km pd węzła komunikacyjnego S11 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

78,89 zł/m²90 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w dobrej lokalizacji na Czerniakowie. Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy w ciągu handlowym, idealny pod sklep, usługi, biuro, showroom lub.

Szczegóły ogłoszenia

81,11 zł/m²90 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Gdyni, w centrum handlowym "batory". Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

41,43 zł/m²350 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: nowoczesny Obiekt Motoryzacyjny o powierzchni 350 m na działce 1800 m Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 54a. Zobacz film prezentujący obiekt. Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam komfortowy pokój z prywatną łazienką i wspólną kuchnią dla dwóch pokoi, znajdujący się w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Bema

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

49 zł/m²29,18 m² 1 716 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 29,18 m , zlokalizowany na III piętrze odrestaurowanej kamienicy Bema Square przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To wyjątkowa przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł500 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domu na biuro 500 m | 4 poziomy Oferujemy na wynajem przestronny dom o powierzchni 500 m , idealny do prowadzenia działalności biurowej. Nieruchomość, po wcześniejszym wynajmie na cele.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł410 m² 21,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Bielsko-biała, hałcnów Proponuję do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową o powierzchni ok. 410 m2 wraz z zapleczem socjalnym o powierzchni o. 40m2 w skład którego wchodzą: 4.

Szczegóły ogłoszenia

182,54 zł/m²63 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia wyjątkową, wysoką (ok. 4,5 m) powierzchnię handlową w najbardziej prestiżowym kompleksie biurowym w Warszawie. Jest to najwyższy budynek w Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy położony na parterze kamienicy przy ul. Królowej Jadwigi 11 w Szczecinie. Lokal idealnie nadaje się pod działalność handlową, usługową, biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł420 m² 21,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 420 m2. - obiekt magazynowy wraz z biurem, położony w Radości. Doskonale się sprawdzi jako magazyn, sortownia lub zakład produkcyjny. Budynki parterowe, konstrukcja tradycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł24,39 m² 103 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia wyremontowana kawalerka położona na Saskiej Kępie, w pobliżu Parku Skaryszewskiego. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł68,33 m² 55,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie dostępne od 15 maja! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w inwestycji Olimpia Port, przy ulicy Marca Polo, położona wzdłuż Kanału Żeglugowego. Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²1 020 m² 13 770 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:tak

Nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany u zbiegu Al. Jerozolimskich i ul. Popularnej. W budynku: recepcja ochrona 24h kontrola dostępu klimatyzacja uchylne/otwierane okna sufity podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowocześnie zaaranżowane studio w ścisłym centrum Gliwic - 300 metrów od Politechniki Śląskiej, 500 metrów od Starówki Bardzo nowocześnie zaaranżowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronny i klimatyczny loft doskonała lokalizacja blisko centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia piękny apartament typu studio o eleganckim.