dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

5 000 zł600 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nieruchomości z potencjałem dla Twojej działalności! Ta przestronna i dobrze zlokalizowana nieruchomość składa się z części hotelowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na III piętrze przy ul. Budowlanych w Grudziądzu. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń przez.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²203 m² 11 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę lokalu użytkowego / biura do wynajmu o powierzchni 193 m2 netto (203 m2 brutto) w biurowcu na Żoliborzu przy ul. Powązkowskiej. Doskonałe miejsce na oddział.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Łokietka 23 w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: okolica spokojna. Kilka minut piechota do przystanku autobusowego. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

23,81 zł/m²210 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 210 m 2 ( całe piętro ) na terenie ogrodzonym na Bemowie. Do wprowadzenia po remoncie po poprzednim Najemcy. Okna dachowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58,66 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 58,66 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 1 sypialnią i częścią dzienną - salon.

Szczegóły ogłoszenia

16 100 €4 600 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w doskonałej lokalizacji, zapewniająca łatwy dostęp do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²700 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia ok. 700 m atrakcyjnej powierzchni biurowej przy ul. Zamenhofa w Poznaniu idealnej na siedzibę firmy lub nowoczesne biuro dla rozwijającego się zespołu. Lokalizacja zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie w ładnej kamienicy nieopodal gliwickiej Starówki z miejscem parkingowym obok budynku. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

34 m | oddzielna sypialnia | parking + piwnica w cenie | włochy/mokotów | po remoncie Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m przy ul. Flisa 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na IV piętrze (winda) przy ulicy Ostroroga. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, skrytki, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²216,60 m² 8 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy pętli autobusowej w Sidzinie. Lokal o powierzchni 216,6 m 2 położony jest na 2 piętrze (zajmuje całe piętro budynku). Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokal pod działalność biurową lub usługi. Lokalizacja: warszawa, chomiczówka - dynamiczna dzielnica z dużym potencjałem Powierzchnia: 40 m Przeznaczenie: możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł41,80 m² 35,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka o powierzchni całkowitej 41,80 m2 znajdująca się przy ulicy Kadetów w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, ładny, odświeżony, lokal biurowy o pow. 14 mkw., na I piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

125,20 zł/m²127,72 m² 15 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem Górny Mokotów Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 128 m z możliwością powiększenia do 235m2, zlokalizowany w prestiżowej części Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

120,53 zł/m²20 m² 2 411 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy nowoczesne, przestronne biura klasy B na 9 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 10 000 m , stworzone z myślą o wymagających firmach. Dlaczego warto: elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

11,43 zł/m²70 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo Mam przyjemność zaprezentować lokal na wynajem znajdujący się w kompleksie usługowym zlokalizowany na osiedlu Rubinkowo w Toruniu. Lokal może służyć jako przychodnia lub.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²244,64 m² 15 902 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o pow. 244,64 m , zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Łagiewniki, przy ul. Józefa Marcika. Lokalizacja Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon na spokojnym ogrodzonym osiedlu. Lokal w pełni umeblowany i świeżo odmalowany.

Szczegóły ogłoszenia

82,87 zł/m²30 m² 2 486 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od zaraz, dwa lokale użytkowe o powierzchni 28m2 oraz 33m2, zlokalizowane w nowym budynku na granicy Krakowa z Wieliczką. Nieruchomość z przestronnymi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

67,08 zł/m²26,09 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal na parterze budynku dworca z wejściem od strony holu głównego. Obiekt może być.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,93 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gaju. Dostępne od zaraz! lokalizacja: - przystanek tramwajowy Krynicka - 90 m - 1 minuty pieszo, - przystanek autobusowy Krynicka - 110.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²141 m² 1 692 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycje najmu pomieszczenia warsztatowego o powierzchni 74,26 m2. Lokal na parterze stanowiący jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,56 m² 73,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na trzecim piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Wynajmę dom 240 mkw. na działce 570 mkw. przy ul. Chabrowej 34. 6 pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. Centralne ogrzewanie gazowe z gazociągu miejskiego. Kanalizacja miejska. Obok posesji.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²1 000 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem hali produkcyjno-magazynowej - 1000 m | (dk94 Autostrada A4 szybki dojazd do Rzeszowa lotnista Jasionka ,przejscia granicznego w Korczowej okolice Przeworska) w poblirzu taboru.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Obsługi Nieruchomości Bartosz Nocoń, przedstawia Państwu ofertę wynajmu w pełni umeblowanego przestronnego mieszkania. Powierzchnia lokalu wynosi 49.17 m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Praga oferuje na wynajem kawalerkę o powierzchni 25 m kw, tuż przy Parku Skaryszewskim/ w pobliżu swps przy cichej uliczce Stanisława Augusta. Mieszkanie jest po remoncie, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjno-usługową. Obiekt idealny pod działalność serwisową z częścią ekspozycyjną. Przy głównym ciągu komunikacyjnym. Hala około 300 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł10 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie dotyczy wynajmu miejsca postojowego. Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł16 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem pokoje jednoosobowe ze wspólna kuchnią i 2 łazienkami w odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Łącznie w budynku oferujemy 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

58,54 zł/m²58,30 m² 3 413 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal: - 58,3 m2 na III piętrze - jasne i przestronne pomieszczenia - dowolna aranżacja wnętrz - toalety w częściach wspólnych budynek: - 4-piętrowy o reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

27 700 zł842 m² 32,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Hala magazynowa o podwyższonym standardzie A i klasie przeciwpożarowej C. Otoczenie hali jest wyłożone kostką brukową z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Obiekt ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²120 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia biurowy lokal o pow. 120 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1-pokojowe w budynku Centrum Południowe przy ul.Gwiaździstej we Wrocławiu. Lokalizacja W pobliżu budynku Sky Tower, obok znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do wynajęcia plac ok. 200 m Oferujemy do wynajęcia plac o powierzchni ok. 200 m za kwotę 4 000 zł netto + vat. Teren idealnie nadaje się pod parkowanie pojazdów lub składowanie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzona działka przemysłowa z biurami - utwardzony plac o powierzchni 3,96 hektara ( 39 600 m2) - możliwość podziału działki i wynajęcia mniejszej powierzchni np. 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,60 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w budynku położonym przy ulicy Fabrycznej. Nieruchomość położona jest na IV piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 46,93 m , Tychy Oferuję do wynajęcia przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 46,93 m , położone na drugim piętrze w niskim,.