dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

2 150 zł27 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Port popowice/ świeżo wykończone 2026/ balkon Z widokiem na park/ Do wynajęcia kawalerka, świeżo wyremontowana, jeszcze nie użytkowana, nowe meble, sprzęty i pozostałe wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²35,84 m² 2 294 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni 35,84 m2. Lokal można wynająć jako całość lub osobno (12,24 i 23,60m2). Znajduje się na 2p.

Szczegóły ogłoszenia

34 500 zł2 500 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.500 m2 lub większy w Katowicach blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Kraków,małopolskie

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 596 m²

Na wynajem wydzielona część hali magazynowej o powierzchni ok.300 m 2 w kompleksie magazynowym zlokalizowanym na Podgórzu. Hala składa się z jednego pomieszczenia open space,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46,93 m² 59,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Ożarów Mazowiecki, przestronne 2 pokoje z balkonem. Z przyjemnością zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 46,93 mkw. położonego na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²396 m² 11 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** ogrzewana powierzchnia usługowa *** *** Z windą towarową *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w budynku usługowym na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²48 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ładny lokal o pow. 48m do wynajęcia na Targówku Mieszkaniowym ( 0,5km od stacji metro Trocka) , składający się z dużego pomieszczenia, podzielonego na strefy, zaplecza oraz wc. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²98 m² 6 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 98m 2 znajdujący się nieopodal al. 29- listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku biurowego. Budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²83,39 m² 3 753 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 83,39 m2 piętro VII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Źródła

Źródła,dolnośląskie

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parter domu o powierzchni 150 m 2 składający się z 3 pokoi, solonu z aneksem kuchennym, korytarzem, łazienką z 4 kabinami prysznicowymi do wynajęcia dla robotników firm. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

80,50 zł/m²27,95 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem doskonała lokalizacja w centrum osiedla, tuż obok kas Stokrotki. Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ok. 28 m , usytuowany w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

19,98 zł/m²64,20 m² 1 283 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu do wynajmu 4 lokale użytkowe zlokalizowane w położonej w centralnej części miasta Zdzieszowice. Lokale znajdują się w nowoczesnej galerii handlowej wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie, gliwice, politechnika, ul Marii Skłodowskiej-Curie. Na wynajem mieszkanie typu kawalerka, o pow. 24,5 mkw, składa się z przedpokoju, łazienki z wc oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł200 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w dzielnicy Ruczaj w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentowania przepięknie wykończonego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

18,75 zł/m²480 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową lub biurową. Pow. użytkowa ok 480 m2 Openspace do własnej aranżacji. Pomieszczenia socjalne i sanitarne. Wysokość pomieszczeń ok.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rosnówko,wielkopolskie

40,63 zł/m²152 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 152 m2 na nieuciążliwa działalność gospodarczą - biurową, usługową, handlową - przystosowany dla osób niepełnosprawnych, na wózkach. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

11,29 zł/m²700 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| bez prowizji- do wynajęcia hale magazynowo- produkcyjne o łącznej pow. ok. 1500 m 2. Ogrzewanie centralne- piec w kotłowni. Powierzchnia budynku podzielona na kilka części: magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

32,64 zł/m²187 m² 6 104 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajmu lokalu użytkowego w kompleksie Jagiellońska na przedmieściach Warszawy. Przestrzeń idealnie nadaje się pod samo biuro oraz i magazyn. Idealne dla firm zajmujących się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł140 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz komfortowego domu do wynajęcia dla swojej rodziny? Nie przegap tej oferty! To nie jest zwykły dom do wynajęcia. Wnętrze zaprojektowano tak, by naprawdę dobrze i wygodnie się tutaj żyło!.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Mierzyn,zachodniopomorskie

52,11 zł/m²71 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam do najmu lokal zlokalizowany w cichej i spokojnej części Mierzyna. Lokal o powierzchni użytkowej 71m2 usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku z 2021 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł1 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala namiotowa na składowanie, magazynowanie towarów. Powierzchnia 1000 mkw (50x20) wysokość 3,50 do 6 m. Podłoga: polbruk. Media: prąd. Plac manewrowy. Teren strzeżony, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio elegancki, dwupokojowy apartament o podwyższonym standardzie, położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu stacji Metro Wilanowska, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, komfortowy apartament położony w sercu Gdańska, idealny dla osób ceniących prestiż i wygodę. Opis nieruchomości: powierzchnia: 70 m Układ: dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane M-4 Rybnik Chalotta - M-4 - powierzchnia: 48 m2 - piętro 6/10 - balkon - parking przy budynku - piwnica - mieszkanie umeblowane i wyposażone: * w sypialniach: łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

15,26 zł/m²570 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy ,handlowy magazynowy ,zlokalizowany w przyziemiu Centrum Handlowego w atrakcyjnym miejscu w pobliżu Placvu Daszyńskiego. Do wykorzystania na cele działalności handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł7 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Wynajmę pokój jednoosobowy w mieszkaniu 4-pokojowym, położonym w pobliżu pl. Grunwaldzkiego we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

<!-startfragment-> Do wynajęcia garaż / powierzchnia magazynowa 80 m | Gdańsk Kokoszki | Blisko obwodnicy Oferujemy na wynajem przestronny garaż o powierzchni 80 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44,14 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²58 m² 3 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do wynajęcia lokalu w nowoczesnym budynku handlowym w Dzierżążnie. Budynek zlokalizowany jest między Kartuzami a Żukowem, co oznacza, że do Gdańska jest tylko 30 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł440 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

* piękny dom Z ogrodem * komfort, cisza, prestiż * [english description below] Prestige Nieruchomości prezentuje: elegancka rezydencja w Konstancinie-Jeziornie o powierzchni 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Bydgoskie Przedmieście Na wynajem oferujemy unikalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy bliskość centrum z ciszą i nowoczesną infrastrukturą? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

38,64 zł/m²88 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Nowa niższa cena! Przedmiotem najmu jest lokal handlowy położony w ścisłym centrum Gorlic przy głównym pieszym ciągu komunikacyjnym w mieście o powierzchni 88m2. Struktura lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

13 750 zł550 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek o powierzchni około 550m2z przeznaczeniem na produkcję , handel lub usługi np: salon samochodowy, autohandel, wszelkiego rodzaju biura, hurtownie, gabinety lekarskie, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł150,28 m² 12,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczenia magazynowo-warsztatowego w budynku magazynowym "I" w Olsztynie przy ul. Lubelska 23a.

Szczegóły ogłoszenia

23 900 zł400 m² 59,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eurovilla ma przyjemność zaprezentować na wynajem budynek biurowy o powierzchni 400 m , zlokalizowany w Wilanowie. Nieruchomość składa się z 12 przestronnych pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł64,71 m² 71,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: * 10 minut pieszo do ug i Olivia Business Centre, * 20 minut pieszo na plażę, * 5 min do dworca pkp Oliwa, * mieszkanie nie wymaga nakładów. * duży balkon. * 2 miejsca w hali garażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

51,50 zł/m²45 m² 2 318 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na wynajem w ścisłym Centrum Opola. Lokal o powierzchni około 45m2 posiada duże okna. Idealnie sprawdzi się pod działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dom w Zalesiu koło Buku Nowoczesny dom na wynajem w Zalesiu koło Buku, blisko natury z doskonałym dojazdem do Poznania. Jeśli szukasz przestronnego domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek wolnostojący - lokal użytkowy z witryną | 25m2 | ul. Chełmońskiego Lokalizacja: kraków, prądnik Biały - Azory, ul. Chełmońskiego Cena: 1400 zł Kaucja: 1400 zł Powierzchnia: 25.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij