dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

34,97 zł/m²569 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis oferty: oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 569 m , położony w Paczkowie (woj. opolskie) przy ul. Jana Pawła II 13a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²450 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Real estate Royal Solutions Poznań, rataje, ul. Dziadoszańska Wynajmę lokal handlowy o powierzchni 450 m kw. Usytuowanie na parterze w obiekcie handlowo-biurowym. Lokal może być wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - ul. Puławska 233 Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w świetnie skomunikowanej części Mokotowa. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji kawalerka - Plac Muzealny o pow. 33m2, III p. w bloku z zadbaną klatką schodową, rozkładowe: przestronny pokój, oddzielna duża, jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł150 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Hala 150 mkw- funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu Szukasz solidnej i uniwersalnej przestrzeni do prowadzenia działalności? Nasza hala to doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

15 443 €2 222 m² 6,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia magazynowa w nowoczesnym kompleksie magazynowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²13 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy pod usługi kosmetyczne lub gabinety w centrum Rybnika przy głównej ulicy. Możliwość podnajmu w weekendy. Informacje podstawowe: atrakcyjny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania, usytuowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Lokal został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i obejmuje :.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 700 m² 32,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek o powierzchni ok. 1700 m2, warszawa Włochy. Budynek do aranżacji. Opis: budynek z 1938 r - rozbudowany w 2015 r. metraż 1700 m2 rozkłada się na 3 kondygnacje użytkowych po.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł20,50 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulna i zadbaną kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy Alei Majowej. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Klient zwolniony Z opłaty prowizyjnej! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 208 m zlokalizowany w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy, przestronny apartament na wynajem, położony na nowoczesnym osiedlu w bliskiej odległości od centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł160 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący z 2010r znajdujący się w Ulimiu (kilka km do centrum Gorzowa). Dom składa się z 3ch osobnych pokoi, salonu z kuchnią, dużej łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²210 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia ładny lokal biurowy o powierzchni 210 m2. Całość jest niezależna- złożona z kilku pomieszczeń biurowych, kuchni, serwerowni, toalet i pomieszczenia gospodarczego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

******* biuro na wynajem osiedle mokre********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na parterze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 25 m- jedno.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny lokal biurowy w pierwszej linii zabudowy od ul. Głównej w Nowej Wsi, w drugiej linii zabudowy znajduje się budynek właścicieli. Na parterze 25m2, na piętrze 20m2. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł256,13 m² 54,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Do wynajęcia nowoczesna hala 256 m Dębe Wielkie, przy głównej drodze Do wynajęcia nowo wybudowana hala o łącznej powierzchni 256,13 m , położona w miejscowości Dębe Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Miodowa 14 prestiżowy adres z historią i klimatem biznesowego centrum Warszawy Budynek przy ulicy Miodowej 14 w Warszawie to jedna z najbardziej charakterystycznych nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł29,44 m² 93,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jednopokojowego mieszkania o pow. 29,44 mkw typu loft w inwestycji " centrum praskie koneser". Mieszkanie z dużym balkonem o pow. 9,88 mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43,70 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Orkana. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł7 488 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o powierzchni 7488 m2 zlokalizowana w okolicy ulicy Dekoracyjnej. Działka posiada dojazd ulicą Lotników z jednej strony ulicą asfaltową z drugiej utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42,42 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, zadane mieszkanie dwupokojowe w dobrym standardzie w centrum Gryfina, i piętro, balkon. Powierzchnia mieszkania 42,42 m2 - na którą składa się pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

75,34 zł/m²36,50 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Atrakcyjny lokal usługowy w świetnej lokalizacji Warszawa, białołęka. Cena w ogłoszeniu 2 750,00 zł (kwota bez vat). Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 36,5 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. 3 maja w Częstochowie, bezpośrednio przy Parku Jasnogórskim, z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 64 m , położony w prestiżowej inwestycji Lofty przy Fosie przy Placu Jana Pawła II w samym centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

14 300 zł60 m² 231,67 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Złota 44 jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej. W prawie 200-metrowym wieżowcu znajdują się ekskluzywne apartamenty. Wyłącznie dla mieszkańców jest dedykowane całe 8.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²444 m² 22 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43,39 m² 80,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wygodne trzypokojowe mieszkanie na Muranowie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Mieszkanie zostało umeblowane w stylu minimalistycznym, pozostawiono kilka.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²2 224 m² 44 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu powierzchnie magazynowe zlokalizowane w Katowicach Piotrowicach przy ulicy Asnyka na terenie kompleksu magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny Mieszkanie wolne od zaraz. Przedmiotem wynajmu jest nieruchomość o powierzchni 65m2 położona w bloku cztropiętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

14,62 zł/m²171 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni ok 171 m2 przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w ch Ameryka. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł2 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa Oferujemy do wynajęcia część nowej, nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ok. 2.000 m , zlokalizowanej na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

57 811 zł4 447 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn klasy A Będzin. Powierzchnia 4447m2 + powierzchnia biurowa do wybudowania wg potrzeb przyszłego najemcy. Park logistyczny jest jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł240 m² 72,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Komfortowy dom W urokliwej lokalizacji, na zielonej sadybie Bez umeblowania | Pożądana lokalizacja | Cicha i spokojna okolica | Bliskość terenów zielonych | Willowa, niska zabudowa | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł82 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.przestronny klimatyzowany apartament z balkonem -Bronowice ( eng. version below) lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najczęściej wybieranych dzielnic Krakowa! Bronowice,.

Szczegóły ogłoszenia

3 955 zł113 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Oferta wynajmu lokalu o pow. 113 m2 przy ul. Lubelskiej 33b. Lokal w obiekcie, na który składa się kompleks 3 budynków, położonych na działce o pow. 1960 m2, z pełnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²128,40 m² 3 852 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała Klimatyzowany lokal biurowy. Bardzo dobra lokalizacja. Oferuję Państwu do najmu lokal biurowy o powierzchni 128,4m 2 położony na drugim piętrze w reprezentacyjnym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

51,28 zł/m²23,40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Kalisza przy Al. Wolności. Lokal o powierzchni 23,40 m2 znajduje się na I'szym piętrze w odrestaurowanej kamienicy z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²100 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Warsztat - Produkcja - Stolarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni oraz toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221 m² 14 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jeżeli szukasz powierzchni biurowej na Powiślu oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij