dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

30 zł/m²242 m² 7 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Prestiżowa lokalizacja lokalu niedaleko Bramy Portowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 34 w pobliżu Radia Kraków oraz Praku Krakowskiego im. Marka Grechuty. Lokalizacja: budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

60,83 zł/m²411 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro do wynajęcia W topowej lokalizacji W ścisłym centrum biznesowo-biurowym W gdyni redłowie ul. Łużycka 3C. Do wynajęcia biuro 411m2 w biurowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

21,78 zł/m²101 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia niezależny lokal na piętrze biurowca w Siemianowicach Śląskich Michałkowicach przy ul. Wyzwolenia. Pomieszczenia Biuro jest niezależnym, zamkniętym modułem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, w Centrum Piastowa, w budynku z 2025 roku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł280 m² 7,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 280 m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Piekoszowskiej, w dzielnicy Malików. Przybliżone wymiary hali: 23,8 x 71 [m]. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²320,60 m² 12 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** prowizja 0%! *** Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Tychach w pobliżu Gemini Park, o powierzchni 320,60 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym biurowcu. Opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo- usługowy położony na 1 piętrze budynku cena netto + vat

Szczegóły ogłoszenia

40,73 zł/m²34,37 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na elbląskiej starówce. Nowy komfortowe apartament z pięknym widokiem na rzekę Elbląg. Lokal mieszkalny usytuowane w zespole kamienic znajdujących się najbardziej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy | Maraton Gardens | taras 16 m | garaż | centrum Poznania Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony 3-pokojowy apartament przy ul. Maratońskiej w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** działka do wynajęcia *** *** do 1200 M2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Młodych w Białymstoku. Bardzo dobra lokalizacja - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł58 m² 81,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w Krakowie, dzielnica Kazimierz. Dostepne: od zaraz Obecność zwierzat: do uzgodnienia Opis: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

396 zł33 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Miejscowości Skarżysko - Kamienna przy ul. Towarowej 62.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

55 zł/m²121,30 m² 6 671 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Nowa huta lokal usługowy/ biurowy Niezależne skrzydło na parterze budynku z własną kuchnią, serwerownią i garażem! Biura z zapleczem i własnym garażem - świetne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 800 zł78,76 m² 86,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mierzyn 4 pokoje z ogródkiem 2 miejsca postojowe Bez czynszu Pompa ciepła Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie położone w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²25,34 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Adres: ul. Apteczna 2, kock Powierzchnia uż.: 25,34 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: działka ewid. nr 544/2 o pow. 236 m2 (użytkowanie wieczyste) Cena: 30 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł1 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1200m2 z Biurem 300m2 zlokalizowany Warszawa Ursynów. Standard: konstrukcja płyta warstwowa 12cm ściana, 15cm dach wysokość 9 m 2x bramy z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,86 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kameralnym | Balkon | Parking | Boks gospodarczy mieszkanie W pełni umeblowane! Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,39.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł93 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Apartamentowcu, w Browarach Wrocławskich. Doskonała okazja nie tylko jako potencjalne mieszkanie, ale również przestrzeń na biuro i miejsce do pracy np: dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament - 3 pokojowy położony w idealnej lokalizacji dla pracujących w Strefie Ekonomicznej lub na lotnisku - Ul. Lubelska w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

86,29 zł/m²63,74 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 63,74m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Teren wokół ogrodzony i monitorowany. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

83,28 zł/m²668 m² 55 632 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesna powierzchnia biurowa w budynku oxygen, ul. Malczewskiego Centrum Szczecina Na wynajem nowoczesna przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni 668,12 m w prestiżowym biurowcu oxygen.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Profesja oferuje na wynajem lokal biurowo-handlowo-usługowy umiejscowiony na Starówce Torunia w kamienicy na ulicy Szerokiej/ ulicy Łaziennej znajdujący się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł82 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie W dużym domu | 3 przestronne pokoje | garaż | ogród | piękna okolica Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowego, pięknego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta naszego biura wzbogaciła się o Loftowy bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2 na parterze w kamienicy przy ul. Romanowskiego w ścisłym Centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

25,10 zł/m²51 m² 1 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

lokal biurowo-magazynowy na 1 piętrze, powierzchnia ok. 51 m2. 3 pomieszczenia magazynowo-biurowe. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 400 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 1400,00 m2 położony w Choszcznie gmina Choszczno, na działce o numerze ewidencyjnym 26/30,.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 zł215 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem magazyn z powierzchnią biurową i toaletą znajdujący się na parterze o powierzchni całkowitej 215 m2 w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

12,20 zł/m²410 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem nowo wybudowany, w pełni ogrodzony i utwardzony obiekt komercyjny położony w Krośnie przy ul. Decowskiego 43. Nieruchomość idealna pod działalność handlową, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł750 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę nieruchomości w Sarzynie. Możliwość wynajęcia hali powiecie Leżajskim na Podkarpaciu Hala nowo wybudowana za 2 tygodnie może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania na wynajem w spokojnej okolicy, otoczonej naturą to jest to idealne mieszkanie dla Ciebie. Lokalizacja: tarnobrzeg, ul. Waryńskiego 14 Powierzchnia: 29m Układ: pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

40,63 zł/m²16 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 16m2. Lokal znajduje się w biurowcu przy ul. Wyzwolenia w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia: 16m2 + udział 1/3 w korytarzu 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,56 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Nowoczesny apartament położony w kompleksie Angel City,. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia zaledwie kilka minut spacerem do Rynku Głównego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²43,52 m² 4 787 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 43,52 m , zlokalizowany przy al. Rzeczypospolitej 24D na Wilanowie w Warszawie. Lokal znajduje się w otoczeniu nowoczesnej, gęstej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,91 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy niepowtarzalny, ekskluzywny apartament na wynajem, w zabytkowym, odrestaurowanym gmachu "art Deco" przy ulicy Spokojnej 10". Mieszkanie jest nowoczesne, komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

64 155 zł1 762,50 m² 36,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn o pow. ok. 1800m2 hali + od 100m2 do 900m2 biura. Możliwość wynajęcia mniejszych modułów. Bemowo / Blizne Łaszczyńskiego opis:- wysokość ~8m netto - 4 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²73,38 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego lokalu usługowego o powierzchni 73,38 m2, zlokalizowanego w nowym apartamentowcu przy ul. Moniuszki. Jedna z najlepszych lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 35m2 na osiedlu Dębowe Tarasy w dzielnicy Dąb. Zlokalizowane na 4 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł96 m² 9,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokoje w mieszkaniu sześciopokojowym. Pokoje w pełni umeblowane: kanapa, szafa, stolik , krzesło, półki. W pokojach pościel, ręczniki. Wspólna kuchnia- wyposażona. Dwie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij