dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

10 zł/m²60,10 m² 601 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia znajdujące się na pierwszym piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Łankiejmy (dz. 141/6, obr. Łankiejmy). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 60,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Św. Rocha na osiedlu Słocina. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zostanie zwolnione 1 czerwca 2026 roku - możliwość oględzin od 1 maja 2026 roku. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie. Blok z 2025 roku, super lokalizacja - Flisacka 19f, osiedle Nowe Flisy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kameralne Biuro z Tarasem Szukasz spokojnego, profesjonalnego miejsca do pracy w świetnej lokalizacji? Oferujemy do wynajęcia dwa prywatne pomieszczenia biurowe o powierzchniach 7 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo efektownie i komfortowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kompleksie garnizon we Wrzeszczu. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, liczne, ciekawe punkty.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wola Justowska - Jasna kawalerka z dużym balkonem,33 m , ul. Królowej Jadwigi 217b Do wynajęcia przytulna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

22,32 zł/m²49,07 m² 1 095 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy/użytkowy składający się z 3 pomieszczeń o łącznej pow. 49,07 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł175,24 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu część budynku magazynowo-biurowego o łącznej powierzchni 373,49 m2. Budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

12,10 zł/m²84 m² 1 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 84,71 m2, usytuowany w budynku dworca w Zdzieszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²48,17 m² 3 854 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal w stanie deweloperskim o pow.48.17m2 w znakomitej lokalizacji Kosakowa przy głównej ulicy. Lokal znajduję się w nowym budynku na 2-piętrze z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do najmu. Oferta najmu dużego jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Ostatni Grosz przy ul. Niepodległości. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł33 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 33 M2 ul. Krzywda Podgórze opis mieszkania: komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pachnące nowością 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 45 m2 położone na II piętrze przy ul. Zaczarowanej na granicy Pruszcza Gdańskiego i Rotmanki. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 zł39,56 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu powierzchnię 39,56 m2 -pawilon wolnostojący nr 6- na placu na tyłach budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Poznań,wielkopolskie

60 zł/m²149,43 m² 8 966 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjna powierzchnia biurowa w prestiżowym budynku biurowym w centrum miasta. Lokal usytuowany na szóstym piętrze z szeroką panoramą na miasto. Wygodny dostęp do biura.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do wynajęcia połowa hali magazynowej - produkcyjnej 600 m przy dk28 - Podłopień Lokalizacja, przestrzeń, funkcjonalność - wszystko, czego potrzebuje Twoja firma! Oferujemy do wynajęcia połowę.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²65,55 m² 4 261 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Bezpośrednio | Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia usługowo-biurowa z witryną, zlokalizowana na parterze budynku przy ul. Śniadeckich. Lokal o powierzchni 65,55.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Pogodna i Krzekowa, ul. Sosabowskiego. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

23 800 zł850 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo biurowa | toruń Na wynajem funkcjonalna i nowoczesna przestrzeń magazynowo biurowa zlokalizowana w Toruniu idealna dla firm logistycznych, małych produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości Do wynajęcia: ładne dwupokojowe mieszkanie położone w bydgoskim Fordonie przy ul. Samotnej. - salon z aneksem kuchennym - kuchnia nowoczesna i wyposażona we.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2 pomieszczenia| 80 m klimatyzacja Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe przy ul. Solidarności 23 w Rudzie Śląskiej. Lokale usytuowane są na parterze budynku przy stacji kontroli pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

138 zł/m²30 m² 4 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro dla 6 osób gotowe do wejścia od zaraz, zaprojektowane w najwyższym standardzie z dbałością o detale. Przestrzeń jest wykończona pod klucz, pozwala na natychmiastowe.

Szczegóły ogłoszenia

34 100 zł1 100 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa, powierzchnia około 1100m2 + biura 400m2, lublin, abramowice Możliwość podziału hali na mniejszą powierzchnię! Konstrukcja hali- blacha wypełniona styropianem, konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,89 m² 51,01 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! Do wynajęcia apartament przy nowoczesnym apartamentowcu z 2022r. na ul. Sokolskiej 30 Towers w Katowicach. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

41,30 zł/m²46 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty Agnieszka   Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 46 m , idealny na biuro, kancelarię lub działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53,02 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 na os. Mickiewicza przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | kłodzko | ul. Letnia Nowoczesne, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 69,39 m czeka na nowych najemców. * 3 pokoje * oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 56 m -ul.Skargi DO Wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie ul.Skargi 29 -3 piętro Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi , mogą być to 3 osobne sypialnie lub 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

29,35 zł/m²170 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 170 m2 w kompleksie produkcyjno- biurowo- usługowym zlokalizowany w okolicy ul. Ptaszyckiego (nowa Huta). Kompleks wybudowany w latach 1989- 2000,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parterowy obiekt o powierzchni 250m2, zlokalizowany w Janiszewie. W tym lokalu do tej pory działała stolarnia. Wymiary wewnątrz budynku to 550cmx4500cm. Wysokość 450cm.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ul. Głowackiego w Krakowie w Nowej inwestycji city Łobzów. Mieszkanie wyposażone w wysokim standardzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł62,79 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia świetne mieszkanie - 5 pokoi / 62,79 m / Wrocław Kozanów Funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie, przy ul. Dzielnej. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

15,93 zł/m²231,58 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferuję lokal na wynajem o powierzchni 231,58 m przy istniejącym centrum handlowym. Znajdziesz tu duże okna, które doświetlają wnętrze oraz klimatyzację. Lokal wyposażony jest w meble.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²46 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij wyjątkowy lokal w Wawrze idealny dla Twojej firmy! Szukasz przestrzeni w spokojnej, bezpiecznej okolicy, w której rozwiniesz swój biznes? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Szczegóły ogłoszenia

2 890 zł44 m² 65,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z garażem - dostępny od lipca 2026r. Jeśli marzysz o wygodnym, stylowym i nowym mieszkaniu - ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na wynajem apartament.

Szczegóły ogłoszenia

83,96 zł/m²70,27 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem w nowej inwestycji. Atrakcyjny lokal użytkowy położony na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Kiełczowie. Lokalizacja w sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²103 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy przestrzeń magazynowo/biurową na parterze w magazynie o powierzchni łącznej 103 m (51m , 25m , 27 m ) Wysokość pomieszczenia 3,40m, pomieszczenie jest ogrzewane. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości oferta wynajmu dwóch osobnych nieprzechodnich pokoi w przestronnym i jasnym mieszkaniu o łącznej powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

48,85 zł/m²174 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, działalność biurową, przychodnię, szkołę, itp. Budynek w bardzo dobrym stanie, wykończony wysokiej klasy materiałami. Posesja ogrodzona, brama na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,40 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stare Podgórze ul. Celna 43,4 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,4 m2, położoną na pierwszym piętrze urokliwej kamienicy. Nieruchomość.