dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

109,85 zł/m²26,40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szukasz lokalu użytkowego w Osielsku z maksymalną widocznością? Interesuje Cię wynajem lokalu handlowego lub usługowego? Na wynajem lokal komercyjny o powierzchni ok. 26,4 m w.

Szczegóły ogłoszenia

29,55 zł/m²220 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję najem hali magazynowej wraz z powierzchniami biurowymi i zapleczem sanitarnym w bliskiej odległości od centrum Sosnowca. Łączna oferowana powierzchnia wynosi: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

456 zł1 232 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 87/5, obr. Gdakowo, o pow. 1232 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

148,81 zł/m²5,04 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu handlowo-usługowego o pow. 5,04 m2 usytuowanego na parterze w czynnym obiekcie handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²56 m² 1 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Właściciel. Na wynajem biuro - Gdynia Śródmieście/ulica Polska. Lokalizacja/usytuowanie - Gdynia Śródmieście (ok 1000.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²14 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę niewielki ale gotowy lokal o powierzchni 14m2. Zlokalizowany w Gościcinie przy ulicy Żwirowej. Opis nieruchomości: nieruchomości znajduje się na parterze bliźniaka. Po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł450 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:477 m²

Klikuszowa | baza + noclegi + parkingi czynsz: 6 000 zł netto | 18 zł/m jeśli liczysz koszty to jest oferta bez konkurencji. Możesz dalej płacić 40 50 zł/m za magazyn w Nowym Targu.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł190 m² 44,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na wynajem wyjątkowa nieruchomość po stronie Niemieckiej, w miejscowości Bergholz jedynie 20 min jazdy od Szczecina. Stylowo urządzony dom o powierzchni 190 m 2. Do nieruchomości należy.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny pawilon o powierzchni 75 m , położony w dynamicznie rozwijającej się części Mysiadła, na granicy z Józefosławiem. Lokalizacja ta cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

9,48 zł/m²116 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²88,14 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

19,72 zł/m²86,19 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet / Lokal usługowy 86 m | podnajem | Józefów, ul. Piłsudskiego Do podnajęcia lokal usługowy o pow. 86,19 m na I piętrze budynku handlowo-usługowego w Józefowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 zł56,93 m² 30,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Adres: ul. Bydgoska 40/1, bydgoszcz Powierzchnia: 56,93 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30,01 zł/m2 + vat - Atuty nieruchomości - Nieruchomość zlokalizowana w Starym Fordonie, przy drodze wojewódzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 zł/m²24 m² 324 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Miejscowości Skarżysko - Kamienna przy ul. Towarowej 62.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł500,60 m² 15,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo/produkcyjno/usługowy położny przy ulicy Wrzesińskiej o łącznej powierzchni ok. 500 m (w tym wiata magazynowa ok. 200 m ). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50,83 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Gliwic! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz Chcesz żyć wygodnie i mieć wszystko w zasięgu ręki? Homfi przedstawia wyjątkową ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

3,70 zł/m²270 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal o atrakcyjnej lokalizacji w centrum Chodzieży, idealny do różnorodnych zastosowań. Nieruchomość o powierzchni około 270m2 jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²73 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 73 m, położony w Krośnie w zadbanym budynku handlowo-usługowym. Lokal idealnie sprawdzi się jako biuro, punkt usługowy, małą.

Szczegóły ogłoszenia

47,27 zł/m²27,50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.SKORUPY *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na os.Skorupy w Białegostoku - okolice ulicy Plażowej. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł380 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Najemca nie płaci prowizji. Szukasz miejsca pod działalność produkcyjną, magazynową, warsztatową lub usługową z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta nieruchomość w Dziekanowie Leśnym, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł127 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 5-pokojowe mieszkanie na Pradze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje stylowe, przestronne, nieumeblowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł144,49 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nieruchomości pod działalność ? Ta oferta jest dla Ciebie! Pod wynajem parterowy budynek o pow. użytkowej ok. 144 m2 zlokalizowany w Piekarach Śląskich, dzielnicy Szarlej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Komfortowa przestrzeń pod biuro na zawadach Plac Vogla w pobliżu I Dogodne parkowanie | Garaż | Ogród | Idealny na biuro ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,20 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe w nowym budownictwie Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 47,20 m , usytuowane na IV piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48,60 m² 45,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu "bursztynowe" w Warzymicach. Mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 składające się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

56,67 zł/m²210 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży, w wysokim standardzie lokal użytkowy na parterze w rynku w Strzegomiu. Świetna lokalizacja wraz z przynależnym 100 m tarasem (do zagospodarowania) czyni go idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym (w garażu podziemnym) na warszawskim Mokotowie (siekierki) - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament | 3 sypialnie | Taras | Doskonała lokalizacja Wyjątkowy apartament z 3 sypialniami w Miasteczku Wilanów. Rozkład apartamentu : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²150 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem budynek usługowy - dąbrowa tarnowska! Oferujemy do wynajęcia budynek usługowy - usługi drobne związane z montażem drewnianych elementów małej architektury ogrodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 €3 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn klasy A o pow. 3 000 mkw do wynajęcia od zaraz. Doskonała lokalizacja! Magazyn położony jest zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40,70 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na parterze kameralnego budynku na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł22 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Wincentego Witosa 8a w Zabrzu. -Nieruchomość- powierzchnia 22 m2. Piętro 4. Miejskie ogrzewanie. Ogólnodostępne miejsca parkingowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament o pow. 40m2 2-pokojowy z garażem za dodatkową opłatą 200 zł super oferta- nowy apartamentowiec * zgoda na najem ze zwierzętami ul. Konwaliowa opis: nowoczesny apartament nowy -.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²117,17 m² 7 616 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałej lokalizacji? Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 117,17 m , usytuowany na III piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój umeblowany

Toruń,kujawsko-pomorskie

750 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Polecam pokój w mieszkaniu trzypokojowym na Mokrym Przedmieściu na ul. Jeśmanowicza. Wszystkie pokoje zamykane. Do wspólnego użytku kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł103 m² 54,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, doskonale zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy na Mokotowie (służewiec). Nieruchomość nieumeblowana o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcie mieszkanie 2-pokojowe w okolicach galerii Forum na ulicy Waliszewskiego. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanki autobusowe, 5 minut do dworca pkp i nowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²301 m² 19 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Warszawy. Dostępna powierzchnia: 301,57 mkw Ilość pomieszczeń: 16 z możliwością podziału i stworzenia mniejszego modułu o powierzchniach: 198,80m2 (8.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od Centrum. Lokalizacja charakteryzuje się świetną komunikacją - dostępność autobusów i tramwajów. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyposażone M-3 w Rybniku. Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku w Rybniku na ulicy Marokanów.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,50 m² 52,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,50m2 w Borkowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku cztero-piętrowym, składa się z salonu z aneksem.