dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 zł45,57 m² 24,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja! Wynajem M4 - Rydułtowy Osiedle Orłowiec - 45,57 m2 - Dostępne Od Zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest w Rydułtowach na Osiedlu Orłowiec, w bloku na IV piętrze. Jest to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m po generalnym remoncie - Kraków, nowa Huta, os. Kombatantów Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Płocka os. Tysiąclecia (ul. Dąbrówki) 2 pokoje z aneksem kuchennym 32m2 2 piętro w niskim bloku Koszt najmu - 1700 zł czynszu + opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

10 880 zł272 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na wynajem lokal użytkowy znakomicie nadaje się na działalność ogólno medyczną. Lokal umiejscowiony jest w nowym obiekcie na II piętrze o pow.ok 272 mkw, z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,07 m² 44,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Sześciokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przyjemne mieszkanie jednopokojowe w centralnej części Ochoty; dobry dojazd, blisko sklepy, uczelnie, biura, parki, siłownia. Wynajmę na dłużej osobie niepalącej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem z ogródkiem Tarnów, ul. Fredry Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Fredry w Tarnowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo Ładna, duża Kawalerka - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe mieszkanie. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze na nowym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł69 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w wysokim standardzie znajdujące się na Parkitce przy ul. Mościckiego w Częstochowie Mieszkanie jest świeżo po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35,31 m² 84,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta agencji tylko dla osób pracujących. Położone na warszawskim Muranowie, w otoczeniu klimatycznej zabudowy, dużych obszarów zieleni składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** winda *** *** klimatyzacja *** *** rondo verona *** *** garaż podziemny *** *** tuż przy sky tower *** *** nowe budownictwo *** *** duży balkon ok. 10 m2 *** *** ochrona fizyczna 24h/7 *** ***.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy 3-pokojowy, dwupoziomowy apartament na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim - ostatnim piętrze o powierzchni użytkowej ok 73,08.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30,67 m² 63,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu kawalerki o powierzchni 30,67 m2, znajdującej się przy ul. Ogrodowej w Bolesławcu. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w pięciokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Salwatorze przy ul. Syrokomli. Nieruchomość usytuowana jest na IV piętrze reprezentacyjnej kamienicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym i oświetlanym parkingu, brama otwierana na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą w prestiżowej inwestycji Perłowa Dolina przy ul. Orlej 47i.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem ogrzewane biuro z dostępem do węzła sanitarnego, internetem i 2 miejscami postojowymi. Biuro ma pow. 25 m , jest przeznaczone dla max. 4 osób i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²12,50 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem ogrzewane biuro z dostępem do węzła sanitarnego, internetem i 1 miejscem postojowym. Biuro ma pow. 12,5 m , jest przeznaczone dla max. 2 osób i jest umeblowane 2.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²995 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowo-produkcyjnej w Jasinie obok Swarzędza. Całkowita oferowana powierzchnia to 995m2, na którą składa się: hala.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom do wynajęcia | Ostrów Mazowiecka Do wynajęcia komfortowy, zadbany parter o powierzchni 70m2 , położony przy ul. Wspólnej 3 w spokojnej i wygodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,83 m² 71,78 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,83 m2, zlokalizowany w Rzeszowie ul. Lubelska (inwestycja skyres). Mieszkanie usytuowane jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 zł450 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajem hali magazynowej w Wasilkowie. Proponujemy do najmu magazyn o powierzchni 450 m2. Na jego powierzchni przewidziano pomieszczenie socjalne dla magazyniera wraz z toaletą. Specyfikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42,50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,10 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 kawalerka, ok. 28 M2, na 3 piętrze w bloku 4-ropiętrowym, na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie umeblowane. Możliwe zwierzęta domowe. Możliwość najmu studentom. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²21,36 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nieruchomości w centrum nowej soli

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29,77 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

115,39 zł/m²43,33 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowy o powierzchni 43,11 m2 w Gdańsku przy ul. Popiełuszki 20 L14. Lokal o bardzo wysokim standardzie wykończenia znajduje się na silnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Tczewie przy ulicy Orzeszkowej. Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem: -oddzielna kuchnia -duży salon -pokój -sypialnia -garderoba -łazienka z prysznicem i wanną -wc.

Szczegóły ogłoszenia

480 zł45 m² 10,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Sprzedam! 185 000 tys 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż oferuje 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w spokojnej, zadbanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,80 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, położone na os. Rycerskim w Przemyślu. Nieruchomość wyróżnia się jasnym wnętrzem, praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Ostróda,warmińsko-mazurskie

31,20 zł/m²125 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w luksusowym biurowcu przy ul. Sobieskiego 4 Nasz biurowiec oferuje elastyczne i nowoczesne przestrzenie biurowe. Możliwość adaptacji lokali pod indywidualne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Szuwarowej na krakowskim Ruczaju. Układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

51,17 zł/m²1 200 m² 61 404 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 1200 m , z możliwością podziału na dwa niezależne lokale o powierzchni 600 m . Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

58,05 zł/m²200 m² 11 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia - 200 m , Warszawa Oferujemy do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 200 m , zlokalizowane na 1. piętrze budynku. Lokal zostanie odświeżony i dostosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²170 m² 7 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny, częściowo wykończony lokal 170 m2 na biuro lub usługi. Bardzo dobra widoczność, możliwość umieszczenia reklamy. Lokal znajduje się I piętrze (z windą) w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe dotychczas niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Lokal mieści się na nowo wybudowanym osiedlu na 2 piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł190 m² 31,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom do wynajęcia idealny dla pracowników! Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę! Lokalizacja: bezrzecze, ul. Modra (szczecin) Do wynajęcia przestronny, w pełni niezależny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska ->   Nieruchomości Apartament Oferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Żytnia ,wola. Bardzo dobry punkt komunikacyjny.15 minut tramwajem lub autobusem do centrum, 3 przystanki tramwajem do metro Ratusz Arsenał i Rondo Daszyńskiego. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.