dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 600 zł31,06 m² 51,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Radlin - 1600 zł + 600 zł czynsz | najem okazjonalny Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

48,29 zł/m²155,30 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal gastronomiczny na Rynku 18-podcienia w Tarnowskich Górach. Lokal w XVI wiecznej kamienicy z charakterystycznymi sklepieniami /niepowtarzalny klimat/. Lokal po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Promocja- na dole opisu warunki promocji do 31.05! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Kasprzaka 64a | spokojna okolica Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38,50 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec położony jest w centrum biznesowym na warszawskim Mokotowie w bliskiej odległości od ulic Marynarskiej oraz Wołoskiej. W okolicy położony jest także wjazd na trasę szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł800 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Budynek magazynowy, ew. produkcyjno-usługowy w strefie przemysłowej składający się z dwóch pomieszczeń o powierzchni 160+ 640 m2. Obok do korzystania parking i plac asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37 m znajduje się w wieżowcu przy ul. Okrzei, zapewniając doskonałą lokalizację i dostęp do wszystkich udogodnień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego, funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 22 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona tuż przy centrum, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,10 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Manufaktura Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,10 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m , zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach. Nowy apartament nigdy wcześniej niezamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł27,91 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Do wynajęcia nowa kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 27,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł58,19 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia połowa nowoczesnego domu w miejscowości Bielice o powierzchni 58,19 m , wybudowanego w 2022 roku. Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojektowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień Dobry, oferujemy od 20-300m2 powierzchni użytkowej na wynajem. Proszę o kontakt telefoniczny Udogodnienia dla najemców Dostęp do wody w pomieszczeniach Wysokie pomieszczenia zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

84,76 zł/m²52,50 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 52,5 m . Lokal znajduje się na ul. Dobrego Pasterza 118f/lu5 (prądnik Czerwony) Mieści się na parterze bloku z 2021 roku. Osiedla - Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł33,90 m² 94,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne, przytulne mieszkanie w stylu loftowym na warszawskich Bielanach na Marymoncie, w przedwojennej 3 piętrowej kamienicy. U zbiegu ulic Marymonckiej i Podczaszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania dla dwojga, gdzie od razu poczujesz się jak w domu? Wynajmę umeblowane, słoneczne 50m, na strzeżonym osiedlu niedaleko Stadionu Narodowego. W 10 min dojdziesz pieszo do metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokoje do wynajęcia Lokalizacja ok. 16 km od Nowego Targu. Miejsce spokojne, idealne dla pary szukających ciszy. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące wynajmu przekażę w wiadomości.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł108,18 m² 92,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia komfortowy i nowoczesny dom położony w Poznaniu - grunwald / fabianowo. Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni użytkowej 108,18 mkw z działką.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,29 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie położone w Poznaniu - Nowe Miasto ul. Sowia 3. Mieszkanie o powierzchni 44,29 mkw usytuowane na 1 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Poszukujesz klimatycznego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być dla Ciebie! opis nieruchomości Piękne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 zł56 m² 52,59 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu długoterminowego (umowa do 30.06.2027 z możliwością przedłużenia lub wcześniejszego rozwiązania za porozumieniem stron) mieszkania na osiedlu Centralpark na Morenie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł346 m² 49,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

346 m2 przemyślanej przestrzeni, 7 pokoi, wilanów - Zawady : Dla kogo? Dla szukających przestrzeni i estetyki. Dla poszukujących komfortowego domu w prestiżowej lokalizacji, w którym bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój z kuchnią, odzielna sypialnia i garderoba. W pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na piątym piętrze. Łazienka swieżo wyremontowana, całe mieszkanie po odświerzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł32,47 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 32,47 m2, położone na IV piętrze w IV piętrowym, ocieplonym budynku, na os. Staszica, ul. Dunikowskiego. Na wyżej wymienioną powierzchnię składają się: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 4 pokojowe mieszkanie, położone na 17 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcie funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53m2 w Warszawie (dzielnica Mokotów) przy ul. Rzymowskiego. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni (samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

68,80 zł/m²65,40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - Poznań, ul. Głogowska | 65,40 m | parter | witryna Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65,40 m , położony na parterze budynku przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa oddzielne pokoje + kuchnia Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkania z oddzielną kuchnią znajdujące się w Lublinie przy ul. Herberta 8 (dzielnica Dziesiąta). W otoczeniu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

92,50 zł/m²40 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry. Wynajmę lokal na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie Manufaktury. Wejście na teren posesji z parkingu Manufaktury oraz z ulicy Drewnowskiej. Adres budynku Drewnowska 62. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł591 m² 10,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 085 m²

Polecamy na wynajem nieruchomość komercyjną w Radomiu, usytuowaną na dwóch działkach o łącznej powierzchni 3 085 m (0,3085 ha). W skład nieruchomości wchodzi kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²45 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę mieszkanie lub lokal usługowy pod biuro. Mieszkanie znajduje się na osiedlu 5. Dzielnica przy ulicy Wrocławskiej 53k (osiedle zamknięte) na 5 piętrze. Lokal posiada 2 pokoje: 1) mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,60 m² 29,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje (50,60 m ) do wynajęcia Jaworzno, ul. Różana Układ pomieszczeń: salon Sypialnia Kuchnia + spiżarka Łazienka Mieszkanie znajduje się w centrum miasta. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł100 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie Z ogrodem - gaj - gmina mogilany N20 Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 100 m2 usytuowane na parterze domu wielorodzinnego. Ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,06 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana na I piętrze apartamentowca z 2024 roku, położonego przy ul. Mroźna.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,75 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie przy Uniwersytecie Pomorskim ul. Kniaziewicza, inwestycja Soho 2. Na powierzchni 37,35 m2 znajdują się: wygodna sypialnia, ustawny salon z aneksem kuchennym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w miejscowości Brzeg przy ul. Armii Krajowej, na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Zwycięstwa w Opolu, na 9 piętrze budynku z dwiema windami. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²26 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy | rybnik raciborska | miejsce parkingowe Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 26 m2, zlokalizowany w atrakcyjnej części Rybnika przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy apartament trzypokojowy w nowoczesnym stylu na Wyspie Solnej zlokalizowany na inwestycji "platany" przy ul. Łopuskiego 29 C w Kołobrzegu - ok 500 m od portu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 zł45,57 m² 24,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja! Wynajem M4 - Rydułtowy Osiedle Orłowiec - 45,57 m2 - Dostępne Od Zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest w Rydułtowach na Osiedlu Orłowiec, w bloku na IV piętrze. Jest to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m po generalnym remoncie - Kraków, nowa Huta, os. Kombatantów Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Płocka os. Tysiąclecia (ul. Dąbrówki) 2 pokoje z aneksem kuchennym 32m2 2 piętro w niskim bloku Koszt najmu - 1700 zł czynszu + opłaty do.