dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 zł37,80 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Sienkiewicza ul. Ciepła. Piętro 3 ,blok 4 piętrowy z cegły z 1973r.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł65 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament -wynajem w Centrum Warszawy Apartamenty w centrum Warszawy to marzenie wielu osób. Mając takie mieszkanie, można cieszyć się bliskością wszystkich atrakcji miasta, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

21,34 zł/m²712,21 m² 15 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się na piętrze w budynku dworca pkp Malbork przy ulicy Dworcowej, z dworca można bezpośrednio dojechać do między innymi Trójmiasta, krakowa, warszawy, iławy lub Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

34,86 zł/m²76,60 m² 2 670 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy do wynajęcia dostępny na parterze lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na nowo wyremontowanym dworcu pkp w Mogilnie. Obiekt położony jest w budynku dworca, który mieści.

Szczegóły ogłoszenia

21,99 zł/m²41,88 m² 921 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal usługowo handlowy w wyremontowanym budynku dworca w Prabutach. Stacja Prabuty obsługuje pociągi regionalne (regio) oraz krajowe (intercity, tlk) co zapewnia przepływ pasażerów.

Szczegóły ogłoszenia

82,84 zł/m²555,30 m² 46 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia ofertę najmu budynku znajdującego się w centralnej części Gdańska obok dworca Gdańsk Główny, przy ulicy Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

73,89 zł/m²20,30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku ma do zaoferowania powierzchnie na nowobudowanym dworcu w Słupsku przy ulicy Kołłątaja. Centralna lokalizacja tego obiektu względem.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²144,57 m² 2 747 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchnie 144,57m2 brutto na bliskiej Woli przy skrzyżowaniu Prostej i Hrubieszowskiej. Jest to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²86,43 m² 13 829 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy au3 o powierzchni 86,43 m2. Lokal znajduje się na parterze w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²95,66 m² 8 609 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 95,66m2 na Mokotowie, tuż obok Metra Wilanowska. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 345 zł170 m² 13,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia obiekt po pieczarkarni z dużym potencjałem adaptacyjnym, docelowo przygotowywany pod działalność typu warsztat samochodowy, jednak możliwe również inne zastosowania usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,50 m² 53,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie w Piasecznie na ul. Staszica za 1900 pln umeblowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku miejsca postojowe na terenie zamkniętym osiedle strzeżone z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne tuż przy Rynku - miejsce na Twoją kancelarię Polecam do wynajęcia atrakcyjne, czteropokojowe mieszkanie położone w urokliwej kamienicy przy ul. Psie Budy, nieopodal wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Często słyszymy, że ograniczenia są tylko w naszej głowie. Patrząc na to mieszkanie, nie widzisz pustki, lecz nieskończony potencjał, niczym bohater filmu, który właśnie odkrył pełnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna wynajem M2: 2600 pln/msc + 580 pln czynsz + media osobno. Dostępne od zaraz. Do wynajmu prezentujemy 2-pokoje mieszkanie (II piętro), 58m + dostęp do strychu lub piwnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

114,98 zł/m²82,62 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu na wynajem lokal handlowo - usługowy z dużym potencjałem o powierzchni 82,62 m2 z możliwością prowadzenia różnych działalności: np. fryzjerskich, kosmetycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w spokojnej okolicy Świętochłowic. Mieszkanie po remoncie, zadbane, gotowe do wprowadzenia. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie 41m2 znajdujące się na 3. piętrze w nowoczesnym, wysokim budynku z windą przy ulicy Lubelskiej na osiedlu Bella Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia nieruchomość produkcyjna/magazynowa w Kolonii Świdnik Mały, tuż za granicami administracyjnymi Lublina, składająca się z hali oraz zaplecza biurowo-socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 40m na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni,dwóch pokoi ,łazienki, balkonu oraz piwnicy mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31,10 m² 57,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem - kawalerka lokalizacja: poznań, winogrady, ul. Księcia Mieszak I 20b specyfikacja: powierzchnia: 31,10 mkw. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : 2 pokoje, kuchnia, łazienka , korytarz, balkon. Umeblowane ( brak pralki) .

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł59 m² 20,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, jasne i przestronne, usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie jest w dobrym stanie, cały czas zamieszkane, wolne od 1 ego lipca. W większości umeblowane, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków | 42 m | ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza | Nowe budownictwo | ogródek lokalizacja Mieszkanie przy ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza w Krakowie znajduje się 10.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę ładne mieszkanie o pow. 70m2 w Katowicach, ul. Modrzewiowa w dzielnicy koszutka/bogucice. Mieszkanie na 2-gim piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Raginisa na osiedlu Baranówka. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²103 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową, medyczną, kosmetyczną (beauty), gastronomiczną, edukacyjną, kulturalną, a także jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł3 620 m² 0,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Do wynajęcia działka przemysłowo/usługi produkcyjne 3620 m2 w Jastrzębiu-Zdroju ulica Pszczyńska (przy głównej drodze dw933). Informacje o działce: w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (2 pokoje) z balkonem po remoncie. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem (pralka, lodówka, kanapa, meble kuchenne). Łazienka w kafelkach, na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²520 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny budynek handlowo-usługowy | 520 m | ul. Różana, kościerzyna Szukasz miejsca, które od pierwszego dnia zacznie na siebie zarabiać? Przy ul. Różanej w Kościerzynie czeka budynek.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł150 m² 6 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia dom dla pracowników, znajdujący się w doskonałej lokalizacji, przy Centrum Logistycznym-Psary, 10minut pieszo do magazynów Lidl,Panattoni. Bardzo dobry dojazd z drogi S86. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł398 m² 22,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:262 m²

Dom 200m od stacji metra Zacisze Segment środkowy na Zaciszu Cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych, blisko stacji metra Zacisze Idealny na Biuro piwnica: garaż 32 m2 , pralnia, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

22,61 zł/m²398 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom 398m2 - 200m od stacji metra Zacisze Segment środkowy na Zaciszu - idealny na biuro siedzibę firmy Bardzo dobry punkt komunikacyjny w okolicy przystanek autobusowy 250m i 200m do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę ekskluzywnego, czteropokojowego domu z garażem i urokliwym ogrodem na prestiżowym, monitorowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w ścisłym centrum Wrocławia pod prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal świetnie sprawdzi się jako biuro, kancelaria,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,80 m² 50,26 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 37,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł60,36 m² 31,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do najmu: nowoczesne mieszkanie 51,4m2 z dwoma niezależnymi pokojami, w podwyższonym standardzie wykończenia pod klucz, w odnowionej kamienicy, w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

12 450 zł135 m² 92,22 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

** Apartament w budynku z basenem i fitness** Oferujemy wyjątkowy apartament po generalnym remoncie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,80 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przytulne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą. Lokal jest jasny, ciepły i idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł61 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Majnusza w nowym budownictwie (2014). Mieszkanie składa się z: 1).