dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

26 000 zł1 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala w kompleksie przemysłowym na południu Wrocławia przy A4, oferuje powierzchnię magazynowo-produkcyjno-wystawienniczą w standardzie klasy A. Obejrzyj film który jest załączony do.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²33 m² 1 749 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestrzeń biurowa składająca się z dwóch pokoi o powierzchni 17m2 i 16 m2 w Gdyni na ul. Hutniczej. Biuro mieści się w budynku biurowo-usługowym na 1-piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy pod działalność handlową/usługową zlokalizowany na osiedlu Brzozowym. Powierzchnia 60 m2. Lokalizacja Lokal mieści się w Mrągowie na Osiedlu Brzozowym przy ul. Marii Curie.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biura do wynajęcia W nowej bramie Szukasz prestiżowej i nietuzinkowej przestrzeni dla swojego biznesu? Nowa Brama to miejsce, które łączy historię z funkcjonalnością,.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²31,08 m² 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 31,08 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 4 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka. Lokal o powierzchni 210 m2.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł28 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Duży pokój 28 m w centrum Katowic poddasze w kamienicy Do wynajęcia przestronny, usytuowany pokój o powierzchni 28 m w centrum Katowic, w pobliżu Pałacu Młodzieży. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

110,84 zł/m²60,45 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal handlowo usługowy położony na parterze budynku przy ulicy Piltza 40 w Krakowie. Oferowany lokal jest w pełni wykończony i zaadoptowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia - wągrowiec Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy położony na parterze budynku przy ul. Kolejowej w Wągrowcu. Idealna lokalizacja pod biuro, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

82,35 zł/m²17 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala 250m2: ogrzewana, 1 bramy wjazdowa, posadzka przemysłowa, bardzo dobrze doświetlona, z biurem, kuchnią, pomieszczeniami socjalnymi, 2 łazienkami. Zlokalizowana w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²30 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem jasny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 30 m , położony przy ul. Budziszyńskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Luksusowy dom na wynajem - unikatowa oferta, dostępna tylko dla wybranych!przedstawiam Państwu rzadko spotykaną okazję wynajmu nowoczesnego, eleganckiego domu na jednym z najbardziej pożądanych,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²320 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 320 m zlokalizowany na parterze budynku w dzielnicy Szydłówek Górny w Kielcach. Lokal składa się ze strefy sprzedaży/usług.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²40,15 m² 2 208 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale usługowe - powierzchnie 40-52 m Cena: 55 zł netto/m | 1. piętro | Dostępne miejsca postojowe Do wynajęcia nowoczesne lokale usługowe o powierzchniach od 40 do 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł25,51 m² 84,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękną kawalerkę do wynajęcia, znajdującą się w Rzeszowie przy ul. Solidarności w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł83 m² 78,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament na wynajem długoterminowy, położony w prestiżowej lokalizacji Starego Miasta w Krakowie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

104,65 zł/m²86 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem oferujemy atrakcyjny, parterowy lokal użytkowy o powierzchni 86 m2, położony przy jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic Gdyni - ul. Świętojańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł64 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupokojowy apartament z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - idealny dla pary lub singla. O inwestycji: unikalne osiedle otoczone wodą na prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy placu Jana Pawła II. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, dostępne od zaraz. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

37,79 zł/m²213 m² 8 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy położony na I piętrze w reprezentacyjnym Centrum Biznesu, przy ul. Bronowickiej. Lokal wygodny, jasny o powierzchni 152 + plus części.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, rodzinne 3 Pokoje - Police, ul. św. Kazimierza Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²30 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30,2 mkw. na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, który świetnie nadaje się na wszelką działalność biurową. Pokój na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²248 m² 13 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy lokal w Centrum miasta, o powierzchni użytkowej 248 m2. Na parterze znajduje się duża sala sprzedaży 95 m2 + 28 m2, na piętrze (118 m2) znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 €5 000 m² 4,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5000 m2, gliwice, a4. Możliwość najmu innych metraży. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka niepylna, techniczna Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Biesiekierz,zachodniopomorskie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w miejscowości Biesiekierz (28b), który dotychczas funkcjonował jako sklep spożywczo-przemysłowy. Obiekt jest rozpoznawalny lokalnie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,50 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze w biurze! Właściciele są w trakcie kupna nowej kanapy oraz stołu z krzesłami. Gumieńce, przepiękny apartament 2pok o pow. 44m2 z balkonem położony na 4piętrzew.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł26,53 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, (27mkw)umeblowane jednopokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul Kilińskiego 33 Mieszkanie mieści się w odnowionym budynku z zamykanym podwórkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w nowym bloku przy ul.Bukszpanowej w Lublinie. Lokal składa się z 2 niezależnych sypialni(obie z dużymi szafami),salonu(z kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu studio przy ulicy Kwiatkowskiego o powierzchni 22 m2. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

53,08 zł/m²13 m² 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia - lokal w centrum Leśnej ul.Kochanowskiego, powierzchnia użytkowa 13m2 Lokal w bardzo dobrym stanie, po remoncie, tani w utrzymaniu, ciepły, wdoskonałej lokalizacji. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł81,10 m² 40,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem w wyjątkowej aranżacji apartament położny w ścisłym centrum Apartament znajduje się na IV piętrze w odnowionej, stylowej kamienicy. Na powierzchnię 81,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

49,21 zł/m²63 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy Państwu niezwykle atrakcyjny lokal handlowo-usługowy, usytuowany w sercu Wrześni, przy ruchliwej ul. Warszawskiej. Doskonała lokalizacja na deptaku przyciąga zarówno lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

25,35 zł/m²71 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy w przyziemiu, o powierzchni 71m , położony w wolnostojącym budynku przy ul. Paderewskiego. Lokal wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja obok.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny lokal na ul Jana Pawła II Nieruchomość ma około 60 m2 i składa się z 2 pomieszczeń, - , łazienki z wc. Dodatkowo w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna/magazyn Lokalizacja: świdnica, dojazd asfaltowy, także dużym autem, tirem. Hala o powierzchni ok 150m2, kształt zbliżony do prostokąta. Czynsz 3000zł brutto. Oferta Agencji Izyda.

Szczegóły ogłoszenia

18 399 zł965 m² 19,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn o powierzchni 965m. Dane techniczne: -wysokość 4,5m-4,0m -3 bramy rozładunkowe -dostęp z poziomu zadaszonej rampy, -posadzka niepylna, -powierzchnia nieogrzewana,.