dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*czynsz do wspólnoty W cenie najmu! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

5 460 zł273 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, centrum Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 273m 2 położoną w kompleksie handlowo-usługowym w Centrum miasta. Obiekt składa się z powierzchni hali.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

65 zł/m²1 800 m² 117 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 1800m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł18,80 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Niewielka kawalerka położona jest w super lokalizacji pod względem komunikacji, jak i bliskości terenów zielonych. Nieopodal Pola Mokotowskie, metro, liczne autobusy autobusy i tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²28,02 m² 841 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 1-pokojowy lokal o powierzchni 28,02m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł50 m² 29,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Manhattan Cena wynajmu: 1 490 zł Powierzchnia: 50 m Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o pow. 50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: połowa domu z niezależnym wejściem. Duży taras idealne miejsce do wypoczynku. Las za oknem gwarancja ciszy i bliskości natury. Idealne dla rodziny 2+1 lub na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15.06.2026 apartament na 3 piętrze przy ulicy Konopnickiej w inwestycji - Konopnicka Park. Lokalizacja: budynek położony jest przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Dębniki / Stare.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 zł44,29 m² 69,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²136 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do wynajęcia parter w nowoczesnym biurowcu znajdującym się w Złotnikach koło Poznania. Takie położenie umożliwia sprawny dojazd w zaledwie 15 minut do centrum Poznania. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,86 m² 75,26 zł/m²

 

Piętro:17/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,86 m2 znajdujące się przy ul. Krakowskiej w nowym prestiżowym budynku. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²55 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 55m2 - Lublin , Czechów Możliwość wynajęcia większej powierzchni około 55m2 lub 123m2 , Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kawalerkę o powierzchni 36 m2 zlokalizowaną na 5 piętrze w nowym bloku z windą przy Szeligowskiego 15. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł64,50 m² 100,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, warszawa, ursynów, kabaty, 3 pokoje (2 balkony), 64,5m2, usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku wybudowanym w roku 1999, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł92 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament w Rezydencji na Mariensztacie przy ul. Bednarskiej. Apartament usytuowany jest na 3 piętrze i posiada wspaniały widok na skarpę i kamieniczki Mariensztatu.

Szczegóły ogłoszenia

17,26 zł/m²47 m² 811 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Gorlicach w przy ul. Bardiowska 4 Pomieszczenia w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego budynku usługowego w Sadurkach - doskonałe miejsce na biuro, działalność gospodarczą czy usługi. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

14,18 zł/m²35,27 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia budynek składu opału w Kwidzynie o pow. 35,27 m2. Możliwość wydzierżawienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 zł13 m² 83,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowa i klimatyczna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Górnych Wałów 4 w Gliwicach. -Nieruchomość- powierzchnia 13 m . Parter. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny| Mieszkanie 26m2|łaziska Górne ul. Ogrodowa|1300 zł Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na pierwszym piętrze. Składające się z: pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Koszty:.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²226 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem. Powierzchna Biurowo - Magazynowa 226 m2. Poznań / Smochowice. Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjna powierzchnia biurowo-magazynowa zlokalizowana w miejscowości Poznań - Smochowice.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł57 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne mieszkanie 57 m do wynajęcia w samym centrum, tuż obok Starego Miasta. Cena: 5500 zł + opłaty. W cenie balkon z widokiem na Starówkę, piwnica 4,5 m , strych.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²480 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sklep, drogerię, usługi branży med - beauty, bądź knajpę ale bez ciężkiej gastronomii. Lokal o powierzchni całkowitej 480 m2 z dużymi witrynami i wejściem z chodnika. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,80 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46,80 m , położone w Poznaniu na os. Zwycięstwa (nowe Winogrady Północ). Lokal jest jasny, bardzo dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 250 m2 na pierwsszym piętrze budynku, przy ul. Skrzetlewskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 6 pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł10 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Do wynajęcia garaż w podwórzu kamienicy położonej przy ul. Lubomirskiego w Krakowie (grzegórzki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego i Ronda Mogilskiego i Galerii Krakowskiej). Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł320 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferta wynajmu domu Opole, kolonia Gosławicka Oferujemy do wynajęcia przestronny dom idealny do zamieszkania, położony w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W wyremontowanej kamienicy monitoring wokół budynku przestronne wnętrze mieszkanie na poddaszu świetna lokalizacja ogrzewanie miejskie Oferujemy Państwu 48 m2, na których mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²48 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 48m2, składająca się z trzech pomieszczeń. Położona na 2 piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku. Centrum Biurowe kolista 25 to w pełni zmodernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

15 534 zł1 035,60 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:29 500 m²

Oferujemy do wynajmu przestronną i funkcjonalną powierzchnię magazynowo-produkcyjną, idealnie przystosowaną do intensywnej logistyki. Obiekt wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do standardu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie dom na wynajem w miejscowości Bedlno, gm. Bedlno, powiat kutnowski. Opis nieruchomości: - dom o powierzchni 95 m2 - pomieszczenia: salon z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²293 m² 19 338 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego lokalu handlowo- usługowego w budynku zlokalizowanym przy ul. Lubostroń. Lokalizacja: budynek położony jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²200 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Wrocław, strzegomska , Nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w dzielnicy Fabryczna, tuż przy stacji pkp jak i przystanków komunikacji miejskiej. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Żołnierskiej w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części miasta, zapewniającej szybki dostęp do centrum oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²300 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal z witryną 300 m2 w sercu Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł64,50 m² 85,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie, ciche, w prestiżowej lokalizacji. Rozkład mieszkania : mieszkanie jednostronne, okna skierowane na południe - salon 22 m połączony z kuchnią 5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 65 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²91 m² 6 916 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty Kamil tel.   Oferuję do wynajęcia nowoczesne biura w centrum Wrocławia. Biura znajduje się na różnych piętrach nowoczesnego biurowca. Doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

38,67 zł/m²150 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy doskonale nadający się na biura. Powierzchnia 150 mkw: na piętrze 4 pomieszczenia, kuchnia, łazienka, toaleta, taras; na parterze 2 pomieszczenia i toaleta. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowana hala magazynowa o powierzchni 200m2 zlokalizowana przy ulicy Polnej w Kaliszu. Magazyn wysokiego składowania ok 8-9m, posadzka niepylna. Hala nieogrzewana, istnieje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij