dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

3 950 zł49 m² 80,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal komercyjny z wyjściem do ogródka w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji Kazimierz Paradise [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

123,46 zł/m²81 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

! bez prowizji od najemcy! Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81 m2, zlokalizowany przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m zlokalizowane w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²43,61 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

43.61 m2, przy rzece Supraśl, super lokalizacja. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową lub medyczną w miejscowości Supraśl. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65,23 m² 68,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na os.Górka Narodowa przy ul. A.Zauchy, niedaleko linii tramwajowej. Znajduje się na iip. (z V, jest winda), ma.

Szczegóły ogłoszenia

30,78 zł/m²90 m² 2 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na 2 piętrze w Centrum! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej około 60m 2 mieszczący się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

91,12 zł/m²56,52 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu Lokalu Usługowego położonego w frontowej części budynku wielorodzinnego zlokalizowanego przy Al. Polski Walczącej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

12 299 €2 733 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w powiecie wielickim, w odległości 30 km od centrum Krakowa, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy dużą umeblowaną i wyposażoną kawalarkę w Katowicach-Ligocie. Kuchnia oddzielna w zabudowie z wyposażeniem (pralka, lodówka, płyta ceramiczna). Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²134 m² 1 541 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kameralny moduł biurowy zlokalizowany na 2. piętrze budynku. Przestrzeń obejmuje jeden duży, bardzo dobrze doświetlony open space, który zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²121 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa lokalizacja dla biznesu związanego Z wnętrzami Galeria wnętrz | Showroomy | Lokale usługowe | Sale konferencyjne. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokali handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

9 350 zł425 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sosnowiec dębowa góra, ul. Mikołajczyka 31a, centrum magazynowo - biurowe. Do wynajęcia hale o powierzchni 425 m 2. Obiekt o dobrym standardzie wykończenia. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,50 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament O korzystnej ekspozycji południowo-zachodniej - Z widokiem na góry! - bardzo niskie koszty utrzymania - pompa ciepła! - dla pierwszego najemcy, z indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²75,43 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75,43 m2 położony na parterze w budynku mieszkalno - usługowym w ścisłym Centrum Koszalina, przy ulicy Bogusława II. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

155,74 zł/m²244 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ścisłe Centrum Krakowa ok. Rynku Głównego powierzchnia 244 m2 + ogródek 100 m2 Restauracja w pięknej lokalizacji w ścisłym Centrum Krakowa. Pojemność maksymalna ok. 140 osób. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Węgierskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najbardziej malowniczych części miasta na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

114 427 zł7 654 m² 14,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala magazynowa klasy A do wynajęcia w Elblągu to doskonała oferta dla firm poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

6 591 zł193,85 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 193,85 m2 z małym pomieszczeniem biurowym. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²264 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal handlowo usługowy zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39,16 m² 53,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy wyjątkową ofertę najmu mieszkania zlokalizowanego w sercu Jasła - przy ul. Kołłątaja 2/51 To doskonałe miejsce zarówno do życia, jak i pracy - zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa | ul. Chałubińskiego | 2 pokoje | balkon | Śródmieście Adres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście. Mieszkanie przy ul. Chałubińskiego to.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 32m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i wc. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia M2 po odświeżeniu o powierzchni użytkowej 47 m2 na dzielnicy Barskie. W skład nieruchomości wchodzi: pokój, łazienka wanna osobna kuchnia salon piwnica. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²209,41 m² 16 753 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 210 zł40 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Berg Nieruchomości oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m na II piętrze z balkonem oraz piwnicą w sercu Zabobrza, w Jeleniej Górze Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

68,45 zł/m²401,35 m² 27 473 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z możliwością prowadzenia ciężkiej gastronomii. Wejście od ulicy Grochowskiej, ciąg pieszy i i główna ulica. Witryny widoczne od Grochowskiej, możliwość reklamy. Budynek Grochowska.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²173 m² 12 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe dane: biuro o powierzchni 173 m2, w ścisłym Centrum, wysoki standard, zalety nieruchomości: budynek biurowy po rewitalizacji, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł96 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajmu niezwykle atrakcyjne mieszkanie w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji w Poznaniu. Przestronny apartament usytuowany jest na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł120 m² 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Wynajmij dom z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36,11 m² 1 806 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokalu w centrum Opola. Położenie przy głównej ulicy zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miasta. Szczegóły nieruchomości: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

32,51 zł/m²107,65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na wynajem powierzchnię magazynowo-usługową zlokalizowaną w miejscowości Truskolasy, ul. Kopernika 70. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa ~ 107,65.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²22,73 m² 909 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 22,73m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży, toalety w częściach wspólnych budynku, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

87,80 zł/m²20,50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas:) Lokal zlokalizowany w Centrum miasta, na jednej z ulic dochodzących do Rynku, duże natężenie ruchu pieszych i aut. Lokal po remoncie, z witryną od ulicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł55,70 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja mieszkanie położone przy ul. Jedności Narodowej, z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. W pobliżu liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych w prestiżowym obiekcie Galeria Grafitt. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł53,53 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia Komfortowe mieszkanie o pow. 53,53m2 2 pok. na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie.Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 45 m2, w centrum Zabierzowa. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, medyczną, magazynową. Lokal składa się z: 2 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,60 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Centrum ul. Aleja Korfantego. Mieszkanie o powierzchni 37,6m2 usytuowane na XI piętrze w czternastopiętrowym bloku. Lokal w bardzo dobrym stanie wraz z umeblowaniem. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

81,75 zł/m²244,64 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o pow. 244,64 m , zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Łagiewniki, przy ul. Józefa Marcika. Lokalizacja Lokal znajduje się.