dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

5 750 zł68 m² 84,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1911 roku, na 3. piętrze (w budynku jest winda). W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32,10 m² 68,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie w dobrej lokalizacji dla singla lub pary. Znajduje się na 5 piętrze z windą. Dobry dojazd do centrum, komunikacją 15 min do metro Młociny. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuje wynajem lokalu w Tarnowskich Górach, powierzchnia użytkowa - 150m2, wysokość pomieszczeń - 3,15m; podział powierzchni: poczekalnia wraz z toaletą dla klientów, sala obsługi ,.

Szczegóły ogłoszenia

48,57 zł/m²35 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 35 m.kw.położony na parterze w centrum miasta w ok. ul. Kopernika. Wejście z chodnika. Przeznaczenie handlowe, gastronmiczne lub usługowe. Media: prąd jednofazowy, woda.

Szczegóły ogłoszenia

80,95 zł/m²210 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal: do wynajęcia Cały budynek o powierzchni 210 m . Nieruchomość w trakcie remontu, dostępna od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia 400 m2 w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności przy rondzie w nowym budynku usługowym. Przed lokalem parking oraz parking z drugiej strony. W pobliżu znajdują się dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

68 150 €14 500 m² 4,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 14500 m2, wiskitki, a2. Możliwość najmu mniejszych i większych modułów - na zapytanie. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w Pruszkowie na ul. Wojska Polskiego o powierzchni 49 m2. 1 piętro 4 piętrowego bloku z lat 80-tych. Blok ma zrobioną elewację oraz po remoncie są klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 zł35,60 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuję mieszkanie do wynajęcia - Zabobrze ul. Różyckiego. Mieszkania znajdują się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²22,80 m² 1 733 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55,94 m² 53,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w warszawskim Ursusie przy Alejach Jerozolimskich. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu funkcjonalną kawalerkę z oddzielną kuchnią, położoną przy ul. Sosnowej w Poznaniu (dzielnica Dębiec). To idealna propozycja dla singli, par, studentów, seniorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie, w spokojnej okolicy blisko stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia, przy pl. Bema. Mieszkanie idealne dla jednej osoby, która chce mieszkać blisko pracy, uczelni i najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł26 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Alternatywa dla osób szukających mieszkania W pełni umeblowanego I gotowego do zamieszkania. Lokalizacja: łódź - Polesie, ul. Romualda Mielczarskiego > bardzo blisko Manufaktury. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy parku reagana I plaży Prestiżowe osiedle Jelitkowski Dwór (invest Komfort) | Powierzchnia 92 m | 3 niezależne sypialnie | Generalny remont - standard "pod klucz" |.

Szczegóły ogłoszenia

46,04 zł/m²391 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na wynajem na Warszawskiej Sadybie. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, w popularnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Morena. Lokal znajduje się na parterze budynku z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł32 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu nową, ekskluzywną kawalerkę na osiedlu Pogodno mieści się na ll piętrze nowego apartamentowca "gardenia" przy ul.Zakładowej w Szczecinie tuż przy Unii Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie dwupokojowe - pokój dzienny 23m2 z wyjściem na balkon ok. 8m2 (zachód), sypialnia 18m2 (wschód), kuchnia oddzielna, widna (wschód), umeblowana i wyposażona (jest lodówka, brak.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²350 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 360 m2 położony w idealnym miejscu do prowadzenia restauracji, klubu, winiarni. Lokal składa się z głównej sali o powierzchni 194.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

46 zł/m²70 m² 3 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W prestiżowych miejscach bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w prestiżowych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do wynajęcia nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia zadowoli każdego wymagającego klienta ( biuro,ambasada, jak również i na cele mieszkalne) 4 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

88,13 zł/m²89,16 m² 7 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Zdjęcia Z oferowanego biura to nie są zdjęcia poglądowe! preferowana długość najmu min 12 miesięcy czynsz łączny z opłatami 10 976 pln netto+vat Powierzchnia netto: 89,16.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł10,59 m² 118,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia od czerwca - ul. Za Łąkami 1, warszawa (kabaty) Do wynajęcia pokój o powierzchni 10,59 m w przestronnym, 5-pokojowym mieszkaniu o łącznej powierzchni 105 m .

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 60 m położony w bardzo dobrej lokalizacji ul. Adama Mickiewicza 2b, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Krzywej jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz klimatyczne mieszkanie dwu pokojowe, z balkonem o pow ok.35m2, położone na 3p/4. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne. Generalny remont 2026r. Wynajem bez zwierząt, na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²262,90 m² 10 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 262,9 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia składa się z 5 lokali o pow.: 132,2/ 66,2/ 32,8/ 16,8/ 14,9 m2. Obiekt cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²169 m² 5 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 169m2 - Lublin Zadębie Lokal znajduje się na 1 piętrze, obecnie wydzielone 3 pomieszczenia biurowe, duża sala konferencyjna oraz duża poczekalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł16 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy wynajmu miejsca postojowego w garażowcu w budynku przy ul. Zielonego Mostu 6. Miejsce szerokie, usytuowane na poziomie 1 (1 piętro), od razu przy wejściu na klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²14,87 m² 372 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 14,87 m2 usytuowany w budynku dworca w Radomsku, położonego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²168 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Leach & Lang przedstawia na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w budynku klasy B+ przy ul. Mogilskiej. Lokal ma powierzchnię 168 m2 i położony jest na III piętrze. Układ: wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

9 140 zł2 031 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Oferuję od wynajęcia działkę przemysłowa o powierzchni 2031 mkw ,oświetlona ,ogrodzona ,monitorowana. Dostęp do prądu .Istnieje możliwość wydzielenie z nieruchomości. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²211 m² 15 825 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy nowoczesne lokale handlowo-usługowe na wynajem w nowopowstającym pasażu w Galerii Handlowej w Legnicy. To idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem ok. 1000 m | Wiązowna Kościelna | blisko S17 Do wynajęcia działka o powierzchni ok. 1000 m , położona w Wiązownie Kościelnej, w okolicy ul. Malwy. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

53,76 zł/m²93 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w świetnej lokalizacji! Lokal w centrum/ parter! Przy Galerii Solaris, ul. Żeromskiego Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni ok. 93m2.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²22 m² 594 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe na trzecim piętrze w budynku zlokalizowanym w Krośnie przy ul. Łukasiewicza 110a. Cena najmu: 27-35zł/m netto Powierzchnia lokali do wynajęcia: 13 m 16.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł2 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy utwardzony o pow. ok. 2000,00m2 znajdujący się w Goleszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²29,30 m² 1 319 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr W06 położony jest na poziomie -1 (galeria Zachodnia) dworca Warszawa Centralna. Przewidywany rodzaj działalności: handlowo-usługowa; moc zamówiona dla lokalu nr W06: 12 kw; lokal do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

84,71 zł/m²141,66 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa przestrzeń komercyjna w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - bezpośrednio nad Motławą, z widokiem, który pracuje na wizerunek Twojego biznesu każdego dnia.