dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

68,75 zł/m²16 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

: lokalizacja: ul. Komorowskiego 3, biłgoraj parter, wejście z ulicy : W kilku słowach: ścisłe centrum miasta. Wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 16 m , bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

84,03 zł/m²1 666 m² 140 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Centrum medyczne na ulicy chopina - nowa nazwa dla obiektu medycznego w centrum Zielonej Góry. Zapraszam do kontaku firmy lub osoby prowadzące lub chcące prowadzić działalności gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł90 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament 90 m w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. 3 pokojowe mieszkanie z kominkiem, 2 miejsca parkingowe. Apartament wyposażony jest w klimatyzację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

73,03 zł/m²89 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal po remoncie na wynajem na Starym Podgórzu! Wejście bezpośrednio z ulicy, możliwość umieszczenia reklamy: na elewacji (z podświetleniem) i witrynach Parametry lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie dwupokojowe z otwartą kuchnią i tarasem standard Mieszkanie świeżo wykończone w wysokim standardzie. Panele na podłodze. W pełni umebowane i wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²50 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu powierzchnie biurową w Mysłowicach przy ul. Wojska Polskiego. Cena wynajmu wynosi 1400zł netto + media. Lokal składa się z 3 pomieszczeń biurowych (jedno duże- ok 30mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,73 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Michałowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł35 m² 85,43 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania fantastyczny, dwupokojowy apartament zlokalizowany na 3. piętrze w nowo oddanym apartamentowcu zlokalizowanym w gdańskiej Letnicy. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

9,34 zł/m²1 285 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w sercu Nowej Dęby. Na wynajem atrakcyjny obiekt o przeznaczeniu gastronomiczno-hotelowym, idealny do działalności weselnej lub przekształcenia według.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł400 m² 17,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duży obiekt na wynajem - dostępny na już! gotowy materiał pod działalność dla przedsiębiorcy - sprawdź! Obiekt znajduje się przy ul. Bagiennej w Legnicy w świetnej inwestycyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55,40 m² 49,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Conrada na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,90 m² 61,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy ofertę najmu kompleksowo wykończonego 2-pokojowego mieszkania w nowym, kameralnym bloku z windą, znajdującym się w pobliżu stacji pkp Sochaczew. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji Magazyn/ hala produkcyjna położony w Chwaszczynie. Hala o łącznej powierzchni 600m2. Wysokość od 2,7m do 3,5m. Brama wjazdowa z poziomu zero. Magazyn ogrzewany,.

Szczegóły ogłoszenia

40,28 zł/m²360 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Budynek biurowy 360 m | 3 kondygnacje, 14 pomieszczeń | Katowice Dąbrówka Mała Do wynajęcia od zaraz samodzielny budynek biurowy 360 m , idealny na siedzibę firmy lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce o pow.15 arów. Dom ma powierzchnię użytkową 320 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gniezno ul.Kawiary do wynajęcia dom o powierzchni około 200m2 idealny dla osób pracujących -firmy, 8 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, całość umeblowana i wyposażona , maksimum 12-15 osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 w Rewie z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku z 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²550 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** utwardzony plac dla tir *** *** wysokość 8-10 m *** *** biura 2x100 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową wraz z biurem zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 70 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,66 m² 59,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | Kępa Staromiejska | Osiedle zamknięte Polecam do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,66 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Katowice,śląskie

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Posiadamy do wynajęcia funkcjonalną halę o przeznaczeniu magazynowym, handlowym lub produkcyjnym, zlokalizowaną w Katowicach w niedużej odległości od centrum miasta, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 60m | Wolnostojący | Działka 490m | Ciechanów Wyzwolenia Szukasz miejsca, które wyróżni Twoją firmę? Wynajmij wolnostojący budynek z dużym potencjałem przy ul. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²627,72 m² 7 847 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Malta Office Park to kompleks budynków biurowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Maltańskiego w Poznaniu. Zapraszamy do wydostania się z przestrzeni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²61,03 m² 1 221 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni całkowitej brutto 61,03 m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy z 1898 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,50 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta! @@@@ Klimatyczne i przytulne mieszkanie o pow. 53,88m2, w Centrum Pszczyny @@@ Parter w nowej kamienicy po termoizolacji! Blisko centrum a zarazem ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

36,12 zł/m²28,40 m² 1 026 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 28,4 m kw. Na piętrze wspólne pomieszczenie socjalne oraz toalety. Możliwość wynajęcia sąsiednich pokoi biurowych. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 2 pokojowy apartament W inwestycji nadwiślańska 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 420 m² 10,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem obiekt położony przy głównej drodze obiekt: do wynajęcia oferujemy Obiekt położony przy ul. Wojska Polskiego w Malborku, w odległości 100 m od drogi Krajowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²144,40 m² 5 054 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Adres: ul. Pocztowa 2, rybnik Powierzchnia użytkowa: 144,40 m2 Liczba pomieszczeń: 8 Grunt: dz. ewid. nr 905/179 o pow. 1 524 m2 Cena: 35 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje, idealnie przemyślane mieszkanie z dwoma tarasami do wynajęcia od zaraz! Usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (nowa inwestycja echo Investment) na ul.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²500 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem wolnostojący obiekt przemysłowy w jednej z najlepiej skomunikowanych części Częstochowy. Bliskość autostrady A1 zapewnia szybki dojazd w każdym kierunku, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

9 980 zł208 m² 47,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 208 m , położony w spokojnej i zielonej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²92 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma zaszczyt zaprezentować ofertę do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy B1-M66 92 m , parter, osiedle Wieniawskiego Rzeszów. Oferujemy nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

85,70 zł/m²96,50 m² 8 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilsons nieruchomości komercyjne oferuje do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni ok. 96,5 m , zlokalizowane w biurowcu klasy B+ w biznesowej części Mokotowa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone tuż przy stacji Metra Kabaty. Idealne dla pary lub singla. Powyższa cena zawiera zaliczki na media(.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35,30 m² 1 765 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,30 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

65,91 zł/m²22 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy w atrakcyjnej lokalizacja, w biznesowej części miasta! Ulica - Tomasza Zana. Biuro mieści się w budynku jednopiętrowym. Powierzchnia 22m2 Specyfikacja lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

10,82 zł/m²184,78 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego przy ul. Popiełuszki w Opolu. Lokal znajdujący się na paterze budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62,10 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie Gdynia Orłowo - ulica Przebendowskich. Lokalizacja jak marzenie! Prostopadła ulica do promenady Marysieńki, plaży i Zatoki Gdańskiej - 5 min pieszo. W pobliżu rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

63,79 zł/m²29 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu bardzo dobrze zlokalizowany lokal handlowo usługowy na wynajem. Lokalizacja - Gdów centrum, ul. Krakowska Powierzchnia - 29 m2 Nieruchomość przeznaczona jest pod działalność.