dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 w Będzinie Warpie przy ulicy Andersa. Mieszkanie składa się z: - kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Elegancki penthouse w prestiżowej inwestycji na Woli english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy penthouse o powierzchni 342 m2 na ósmym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis Prezentujemy wyjątkowy, nowoczesny dom o wysokim standardzie, położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Wilanowa przy ul. Rumianej 60, u zbiegu z ul. Lentza.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 480 m² 2,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| prezentujemy Państwu do wynajęcia działkę usługowo-inwestycyjną o powierzchni 1480 m2 położona w Wilkowyjach. Działka pokryta asfaltem i ogrodzona Cena najmu : 4000 zł netto +kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

19,74 zł/m²405,17 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 405.17m2 usytuowanego na parterze oraz I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,34 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, zadbane 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone na parterze, z tarasem. Blok z windą, w bardzo dobrym stanie, usytuowany na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

14,44 zł/m²450 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładne, po remoncie dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym zewnętrznym, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku na bydgoskim Czyżkówku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność W pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie w centrum miasta - zaledwie 250m od Rynku 2 pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł68 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament loftowy o powierzchni 68 m , położony na 5. piętrze budynku Woronicza Qbik. Układ: poziom I: - salon z częścią wypoczynkową - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

44 zł/m²250 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Odświeżone, komfortowe Biuro 250 m 8 pokoi - znajduje się w samym sercu miasta tylko 250m od płyty Starego Rynku. Przestronne i komfortowe biuro o powierzchni 250 m, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 70 m (ok. 42 m powierzchni użytkowej bez skosów). Lokal charakteryzuje się otwartą przestrzenią, która daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

31,07 zł/m²48,28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuje lokal położony w dzielnicy Stary Zdrój. Lokal w doskonałej lokalizacji przy głównym komunikacyjnym oraz ciągu pieszych. Nieruchomość składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

59,90 zł/m²116,87 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego lokalu usługowego o powierzchni 116,87 m2, zlokalizowanego w nowym apartamentowcu przy ul. Moniuszki. Jedna z najlepszych lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

170 zł/m²128 m² 21 760 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal gastronomiczny na Powiślu : - Metraż 128 m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

29,95 zł/m²21,70 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje ofertę najmu lokalu biurowego w budynku położonym Dębicy przy ul. Rzeszowskiej. Atrakcyjna lokalizacja - w sąsiedztwie obiekty handlowo usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²125,90 m² 5 666 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Piętro pod działalność biurową przy Bramie Krak. Funkcjonalny lokal biurowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Śródmieście. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 36m2 usytuowany na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w inwestycji "wiszące Ogrody" - przy ul. Tuwima. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²23,53 m² 1 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto: 23.53 m2 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł160 m² 53,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom wolnostojący do wynajęcia - 6 pokoi, wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje do wynajęcia wyjątkowy, nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 €11 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz energooszczędna hala produkcyjna w Skawinie, przy A4 (2 km). Dostępna powierzchnia to ok. 11.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²38 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 38 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,10 m² 46,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2 Pokojowego mieszkanie położonego na II piętrze w III piętrowym bloku. Centrum Białegostoku ul. Waryńskiego 3/5 Mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

6 720 €1 050 m² 6,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1050m2 plus antresola 284m2 z powierzchnią biurową 259m2 - Warszawa Włochy. Bardzo dobra lokalizacja. Standard: składowanie 10m nośność posadzki 5t/m2 nowoczesne bramy.

Szczegóły ogłoszenia

32,43 zł/m²163,41 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu przestronnego lokalu usługowego usytuowanego na parterze o powierzchni całkowitej 163m zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²75 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem bardzo ładny po kapitalnym remoncie lokal położony na parterze kamienicy przy ul. Dworcowej. Dogodna lokalizacja na prowadzenie działalności handlowej, biurowej, usługowej jak i po.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Żagań, lokal użytkowy w centrum miasta, pow ok 40 m2, wynajmę, cena 2 000 zł. Dzięki swojej lokalizacji nieruchomość może być dedykowana podmiotom handlowym lub usługowym. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*dostępne również 3 inne mieszkania W tym samym budynku O różnych metrażach I rozkładach - po więcej informacji zapraszam do kontaktu. W wirtualnym spacerze można zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy idealny pod każdą działalność gospodarczą. Do niedawna prowadzony był tam bar/restauracja Lokal mieści się przy ulicy Palisadowej 19 w dzielnicy Podzamcze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,85 m² 33,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w Łodzi - Bałuty, os. Liściasta. Świetna lokalizacja. Mieszkanie dobrze skomunikowane - w pobliżu rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²500 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal biurowo usługowy w Śródmieściu : - Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²13,41 m² 536 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 13,41 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

54,17 zł/m²240 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy obiekt usługowo-biurowy, wybudowany w 2023 roku, o powierzchni całkowitej 240 m (użytkowa 177 m ), posadowiony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, położone w Centrum. Mieszkanie o pow. 35 m2, położone na 3 piętrze budynku oddanego do użytku w 2018 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

53,91 zł/m²70,49 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronny lokal o łącznej powierzchni 70.49 m2 z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka o pow. 26.60m2. Lokal usytuowany jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z widokiem na zieleń! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 24m2 zlokalizowane jest na II piętrze IV-piętrowego budynku bez windy przy ul. Ugorek -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w 5-rodzinnej kamienicy, składające się z pokoju dziennego, sypialni, dużej jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²164,60 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny, narożny, witrynowy lokal handlowo-usługowy 137,70m2. Nowy Targ, ul. Szaflarska. Dostępny od 1 kwietnia. Lokalizacja: nowy Targ, ul. Szaflarska 8a., nieruchomość oddalona 160m.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł61 m² 30,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Orkana Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł350 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Nowoczesny dom na wynajem w Konstancinie-Jeziornie Najemca nie płaci prowizji. English version below. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny dom o bryle inspirowanej architekturą Franka Lloyda Wrighta.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Paulińska/pomorska/mieszkanie w zabytkowej kamienicy z mediami miejskimi 5 minut do Rynku Klimatyczne/pełen rozkład/ zadbana klatka schodowa/ podwórko po rewitalizacji Mieszkanie o pow.