dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

60,50 zł/m²1 625 m² 98 313 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Termin oddania nieruchomości sierpień 2019r. Możliwość podziału powierzchni. Powierzchnie biurowe na wynajem dla firm pod biura coworkingowych jak również dla firm i korporacji. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł240 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skrajny segment W sercu starej części wilanowa Wilanów | Wysoki standard wykończenia | Po odświeżeniu | Umeblowany | Sauna | 2 miejsca w garażu ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, na osiedlu Jar! W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Balice,małopolskie

35 640 zł1 980 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa podzielona na sektory. Do wynajęcia hala z sektorami posiadająca bramy dokowe z rampami.

Szczegóły ogłoszenia

15 600 zł400 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia, powierzchnia około 400m2, lublin, wrotków Konstrukcja murowana, dwa segmenty z 2 bramami wjazdowymi - 3,7m x 3,7m oraz 3,7m x 4m, wysokość hali od 4m do 7m, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²123,44 m² 2 716 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny G04 o pow. 123,44m2, znajdujący się przy ulicy Szwedzkiej 28 na warszawskiej Pradze Północ. Lokal mieści się w ciągu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55,50 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie złożone z trzech w pełni osobnych pokoi układ idealny zarówno dla rodziny, jak i osób ceniących prywatność i niezależność. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²180 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal 127,78 m2 Z salą sprzedaży 48,56 m2 plus piwnica 55,33m2! w kamienicy przy ulicy Sienkiewicza, ścisłe centrum Sosnowca! Cena najmu tylko 3000 pln Miesięczne plus koszt ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament z możliwością najmu krótkoterminowego lub długoterminowego. (do dyspozycji mniejsze lub większe metraże) Opis nieruchomości: oferuję Państwu na wynajem luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowa oferta w naszym biurze - do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku na bydgoskim osiedlu Osowa Góra. Idealne dla osób ceniących sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²36 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskich poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²153,42 m² 9 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 153 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

77,98 zł/m²218 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z oferta lokalu handlowo- usługowego, o pow. 218 m2, położonego przy przy ul. Tomickiego w Czyżynach. Opis lokalu: lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piętro domu z osobnym wejściem , o pow. 120 m2, składające się z kuchni otwartej na salon, łazienki, 3 sypialni, w pełni umeblowane o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,82 m² 79,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie idealne do zamieszkania - Szklarska Poręba, osiedle Podgórze Jeśli szukasz spokojnego, wygodnego miejsca do zamieszkania w górach - to mieszkanie może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,26 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie, z 2 dużymi pokojami. Lokal 2 - stronny. Bardzo cicha ulica. nowa pralka, nowe wykładziny, nowe sofy mieszkanie idealne również dla 2 niezależnych osób, zamki w drzwiach.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150,24 m² 9 014 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z tarasem na osiedlu sens. Polecam do wynajęcia apartament w centrum miasta. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek użytkowy położony w miejscowości Przyłęg w gminie Strzelce Kraj. w w województwie lubuskim. Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji przy drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł85,55 m² 58,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 85 m w przedwojennej kamienicy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

12,11 zł/m²95 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu pomieszczeń biurowych przy ul. Towarowej w Kluczborku. Pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

12 540 zł570 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajmu magazyn o powierzchni 570m2 Konstrukcja murowana, docieplona Wysokość od 3,20 do 5,30m w szczycie Dach murowany dwuspadowy, docieplony kryty papą Wjazd z poziomu 0 Brama (.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33,36 m² 89,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowe studio w samym sercu Krakowa! Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem przestronne mieszkanie typu studio położone przy ul. Szpitalnej, w samym centrum Starego Miasta zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²213 m² 11 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elastyczna powierzchnia przy Pl. Legionów. Powierzchnia pod biuro lub szeroką działalność usługową, w tym medyczną. Dostępne wiele alternatywnych powierzchni w budynku w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,37 m² 64,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na nowym osiedlu z tarasem Mieszkanie składa się z dużego pokoju z dwoma dwuskrzydłowymi drzwiami tarasowymi, kuchni otwartej na pokój, dużej łazienki z wc i bidetem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł44,63 m² 38,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Gorąco polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 45 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²190 m² 15 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 190 m , zlokalizowany w prestiżowym biurowcu przy ulicy Bonarka. Oferta dostępna bez prowizji. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,54 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty: -Czynsz najmu: 3000 zł. -100 zł netto = 123 zł brutto - miejsce parkingowe w hali garażowej -60 zł netto = 73,80 zł brutto - komórka lokatorska -opłaty administracyjne: ok. 560/730 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Koninie położone na osiedlu Diamentowym w niskiej zabudowie na ul. Berylowej 7. Umowa najmu okazjonalnego (poręczenie U notariusza) na 1 rok. Umeblowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 zł85,42 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Czepca english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe nieprzechodnie 45m2, zlokalizowane przy ul. Czepca nieruchomość Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,51 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! lokalizacja: ul. Mazowiecka to serce zarówno Starej jak i obecnej Krowodrzy. Rewelacyjne i szybkie połączenie komunikacyjne z całym.

Szczegóły ogłoszenia

36,35 zł/m²1 238 m² 45 001 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy, idealny dla firm logistycznych, produkcyjnych, handlowych lub usługowych poszukujących kompleksowej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

46,97 zł/m²33 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia piękny lokal biurowy / usługowy z balkonem z widokiem na Aleje! Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta - częstochowa, aleja najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj w zielonym sercu Mokotowa - przestrzeń, cisza i miejski komfort w jednym miejscu Wyobraź sobie poranki przy kawie na własnym tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 25m2, zlokalizowanego w samym sercu Szczecina, przy ulicy Leona Heyki. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²280 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni łącznej 280 m2 znajdujący się w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym we wschodniej części opolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

14 900 zł200 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Do wynajęcia bliźniak 200m2 | blisko Amerykańskiej Szkoły | cześciowo umeblowany | garaż na 2 samochody | dostępny od 1 lipca 2026. Lokalizacja: dom położony jest na kameralnym, prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta idealna dla pary, singla lub studenckich przyjaźni :) wolne od 1.07.2026r LOKALIZACJA: Mieszkanie na spokojnym osiedlu o rodzinnym charakterze, z kameralną zabudową budynków.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Borek fałęcki - ulica żywiecka - zielona okolica 58 m2 - 2 osobne pokoje + kuchnia Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie otoczone lasami , w środku pięknej zielonej dzielnicy Borku.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²300 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 300 mkw w nowoczesnym budynku w dzielnicy Podgórze przy ulicy Rydlówka. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym dzielnicy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij