dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

5 500 zł84 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie usytuowane na wyjątkowym osiedlu "ostoja Wilanów" w budynku o podwyższonym standardzie z prywatnym parkiem, placem zabaw przeznaczonym dla mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł18,43 m² 81,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

TA oferta tylko U nas. Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się ofertą mieszkania do wynajęcia położonego na parterze w 4 piętrowym bloku os Na Wzgórzach nieopodal pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48,52 m² 72,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia nowe mieszkanie z ogródkiem - Tarnogaj, ul. Międzyleska. Promocja na pierwszy miesiąc najmu - 50%. Mieszkanie zostanie doposażone według upodobań nowego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,30 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Jar przy ul. Heweliusza. Mieszkanie o pow. 35, 30 m2 usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z 2026 r. Blok z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

80,50 zł/m²136 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy Państwu na wynajem lokale usługowo-biurowe w nowym budynku w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 27. Wykończenie zostanie indywidualnie dostosowane pod charakter działalności klienta.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł163 m² 36,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa (163 m 2 ) w Falentach Nowych 2 km od Alei Krakowskiej. 5 m wysokości, posadzka betonowa, drzwi wjazdowe 3, m wysokości i 3 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²500 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal handlowy o powierzchni 500 m , położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Opola, w samym centrum miasta. To propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

165 570 zł12 265 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadqmy do wynajęcia magazyny o powierzchniach do 12.260 m2 okolice Łowicza województwo łódzkie przy autostradzie A2. Zwolnienie podatkowe dla najemcy! wynajem bezpośredni - od właściciela! bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56,43 m² 31,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest przy ul. Granicznej. Do mieszkania przynależy duża loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²20 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy lokal biurowy / usługowy pow. 20 m2 z własnym ujęciem wody w klimatycznym biurowcu w Centrum Mysłowic - na II piętrze. Doskonałe miejsce na działalność medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie M2 I 20 m po remoncie | 2 piętro | umeblowane | wysoki standard | od maja Na wynajem nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 20 m , po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00; - ul. Malborska 15; - całkowity koszt wynajmu: 3.252,29 zł + miejsce postojowe 200 zł + prąd; -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w inwestycji Mozaika Mokotów o powierzchni 56 m2. Składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki, drugie piętro. Nowoczesny budynek w samym sercu biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

18,15 zł/m²165,33 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia, bogatynia, ul. Pocztowa Oferujemy do wynajęcia bezczynszowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Pocztowej 6b.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²47 m² 2 679 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.47m2 - w klimatycznym budynku, w pobliżu CH Magnolia oraz dużego osiedla mieszkalnego. Bardzo dobrze skomunikowany - blisko przystanki mpk, a dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 zł37 m² 68,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie przy ul. Piotra Stachiewicza 31 w Krakowie, dwupokojowe z oddzielną sypialnią, przyjazne dla zwierząt. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal położony w przyziemiu budynku biurowo-usługowego nowy wykończony na podłogach płytki, sufity podwieszane z oświetleniem )wys. pom. 3,00m , 2 pomieszczenia i w-c , pow. 80m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46,14 m² 60,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Презентации на польском, украинском, русском языках Dostępne od 1 czerwca 2026 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł246 m² 40,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia na Sadybie (mokotów) o powierzchni 246m2, położony w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garaż, cisza, zieleń. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł89,85 m² 42,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie lub Biuro - 3 pokoje, i piętro - Szczecin, centrum skrzyżowanie ulic Kaszubskiej i Bogurodzicy Wnętrze z duszą w lokalu zachowano oryginalną, piękną stolarkę drzwiową.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²606,81 m² 37 622 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Ekskluzywna powierzchnia biurowa całe piętro w prestiżowym biurowcu we Wrocławiu Do wynajęcia nowoczesna, reprezentacyjna powierzchnia biurowa zajmująca całe piętro biurowca o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²75,25 m² 7 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 75,25m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²220 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości Nowoczesne biuro 220 m Do wynajęcia komfortowe biuro o powierzchni 220 m , położone w dogodnej lokalizacji w centrum Rzeszowa Biuro jest jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł41,25 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% - Najemca nie płaci prowizji za obsługę biura. Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m 2 , zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga! Dostępne też mniejsze hale (pow. 55m2, 67m2, 70m2, 78m2, 120m2) w cenie 18zł/m2 netto oraz lokale użytkowe (pow. 10m2, 18m2, 30m2, 32m2, 40m2, 42m2, 64m2, 65m2). Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł36 m² 101,39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament zlokalizowany na 7 piętrze apartamentowca położonego na Starych Włochach. Nieruchomość została nowocześnie wykończona materiałami wysokiej klasy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal do wynajęcia - idealny na biuro / usługi Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu położonego na I piętrze, który łączy funkcjonalność, komfort pracy i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy o powierzchni koło 300 m2, położony w ścisłym centrum Olecka Lokal mieści się na parterze. Składa się z dużej powierzchni handlowo - usługowej, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

99,92 zł/m²12 m² 1 199 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, dziś na wynajem lokal usługowy w świetnej, biznesowo wibrującej, energetycznej lokalizacji dostępny od zaraz Do wynajęcia przytulny lokal usługowy znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,50 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio Z podwójnym łóżkiem I sofą (rozkładaną) | 33,5 M | nowy apartamentowiec | modern space | W pełni wyposażone | duży, słoneczny balkon Na wynajem komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie od progu robi dobre wrażenie, przemyślany układ, jasne wnętrze, przestrzeń! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Sopocie Górnym przy ul. 23 Marca,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

3 600 zł360 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy do wynajęcia lokal magazynowy. * hala w kompleksie magazynowo-biurowy, kondygnacja -1 z komunikacją windą towarową. * obiekt lokalizowany w rejonie hipermarketów Makro, obi,.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł10 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Prezentujemy do wynajecia pokój zlokaluzowany w domu wolnostojacym w osiedlu Zalesie przy ul. Zalesie. Pokój umeblowany i wyposażony w lodówkę, telewizor 32 cale, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł54,90 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-3 Rybnik Stawowa - powierzchnia: 54,9 m2 - piętro: 1/2 - balkon - komórka lokatorska - przypisane 1 miejsce postojowe - ogrzewanie gazowe - niska opłata na rzecz wspólnoty: 185 zł - układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł49,87 m² 59,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenią sobie Państwo niebanalne, przytulne wnętrza, dopracowane w każdym szczególe ta propozycja jest idealna dla Państwa! Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz. Jeszcze nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł12,55 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Romanowicza 6a. - greendustry na Zabłociu. Czynsz najmu to 350 pln miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala - magazyn Do wynajęcia: - magazyn o powierzchni 60 m na parterze - murowany, nieogrzewany - z bramą wjazdową Do wynajęcia równie: - magazyn o powierzchni 45 m, 98.

Szczegóły ogłoszenia

139,83 zł/m²118 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem gastronomicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Luboń,wielkopolskie

55 zł/m²125 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do najmu lokal handlowy o powierzchni 125m2 w Luboniu Żabikowie. Nowoczesny lokal znajduje się na parterze niewielkiego biurowca i składa się z jednej otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w centrum miasta przy ul. Hercena Znakomita lokalizacja 10 min piechotą do Dworca pkp i Galerii Dominikańskiej. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

244,17 zł/m²120 m² 29 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Orientacyjny koszt najmu: czynsz - ok. 2450 pln/os. miesięcznie Biuro serwisowane dla 12 osób. Lącznie: 2450 zł x 12os. = 29 300 pln/miesięcznie Dostępne od zaraz Kaucja 2-miesięczna Wszystkie.