dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 551 ogłoszeń

1 000 zł28,70 m² 34,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie z balkonem na wynajem , Piekary Śląskie, osiedle Andaluzja. Lokal o powierzchni 28,7 m2 składa się urządzonej i wyposażonej kuchni, łazienki, dużego urządzonego.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²30 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia na wynajem lokale biurowe mieszczące się w budynku usługowo- handlowym w samym Centrum Dębicy. Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

93 zł/m²86,60 m² 8 054 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 34m2 położone na 2 piętrze w doskonałej lokalizacji - blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

45,97 zł/m²63,54 m² 2 921 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku Dworca pkp w Rzeszowie, przy ul. Plac Dworcowy 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł87,92 m² 51,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: poziom I: - salon z aneksem kuchennym , - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Przestrzeń biurowa z parkingiem Do wynajęcia od 1 kwietnia 2026 uniwersalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Lublin w dzielnicy Konstantynów,.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²280 m² 7 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajmu lokal biurowy 140 m2 na pierwszym piętrze, w raz z 140 m2 hali /pomieszczenia magazynowego na parterze budynku z dużą bramą wjazdową, ogrzewanego razem 280 m2. Część biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

4,70 €/m²1 313 m² 6 171 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie. Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

4 760 zł340 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| hala magazynowo-produkcyjna W tychach Oferujemy do wynajmu obiekt magazynowo-produkcyjny położony w Tychach - w dzielnicy Mąkołowiec. Oferowana nieruchomość o powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²10 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni biurowych w nowoczesnym, dwukondygnacyjnym budynku zlokalizowanym w Radłowie. Do dyspozycji najemców pozostaje łącznie 450,85 m powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²145 m² 5 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja : Tychy, tereny Przemysłowe, bezpośrednie połączenie z centrum Tychów oraz z drogą krajową nr 1, co zapewnia dogodny wyjazd w kierunku Katowic i Bielska -białej.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy 120 m centrum Skawiny ul. 29 listopada. Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 120 m, zlokalizowany w budynku handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

60 zł/m²388 m² 23 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Biurowy Omega znajduje się na poznańskich Jeżycach w pobliżu Rynku Jeżyckiego. Budynek posiada 3 windy oraz szerokie klatki schodowe ewakuacyjne. Jest to tzw. budynek inteligentny.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²343 m² 20 580 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy / gastronomiczny Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 440 zł460 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni 460m2. Dodatkowa powierzchnia nie wliczana w metraż na piętrze ok. 70m2 Przedzielona tymczasową zabudową, możliwość demontażu. Powierzchnię można.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo - produkcyjna 1000m2 dostępne od zaraz lokalizacja Lokal położony jest w miejscowości Chwaszczyno, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrów Gdyni i Gdańska, blisko zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł32,04 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32m2, zlokalizowane na drugim piętrze bloku w Tarnowie, przy ul. Skowronków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²190 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

**najemca nie płaci prowizji** na wynajem nieruchomość biurowa z bardzo dużym potencjałem! Idealna na siedzibę firmy lub pod różnego typu działalność biurową lub handlową. W cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 720 zł360 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo - usługowy o szerokich możliwościach prowadzenia działalności gospodarczej. Hale - 360 m2 + 360 m2 + 250 m2. Wysokość hali od 3m do 5 m. Cena - 27zł/m2. Plac od 3000 m2 - 13000.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferuje wolnostojący budynek znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni w granicy 400 m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy w centrum | Nowe Miasto atuty nieruchomości: duża witryna widoczna z ruchliwej ulicy wejście bezpośrednio z chodnika powierzchnia 50 m ogólnodostępne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł171,40 m² 175 zł/m²

 

Piętro:15/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł26 m² 72,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna Kawalerka na Osiedlu Zubryckiego - Idealne Miejsce dla Ciebie! Prezentujemy komfortowe i nowocześnie odrestaurowane mieszkanie o powierzchni około 27 m , usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł3 890 m² 2,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do wynajmu działki o powierzchni 3890 m2 położonej na przedmieściach Radzymina, w miejscowości Mokre. Świetne położenie przy Alei Lecha Kaczyńskiego i zaledwie 1,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł27 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2, II piętro, usytuowana przy ul. Lotników w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

23 008 zł644 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo biurowy ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) Do wynajęcia 644 m2 - magazyn chłodzony na parterze ok. 186,5 m - magazyn niechłodzony na parterze ok. 231 m2 - biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł70,22 m² 38,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z miejscem postojowym w hali garażowej! Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 70,22 m , idealny dla osób poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

24,17 zł/m²111,70 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal biurowy na parterze usytuowany jest w Częstochowie, w dzielnicy Zawodzie. Oferta! 0% najem bez prowizji 0%! rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

15 024 zł1 252 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku socjalnym Sekcji Przeładunkowej w Żurawicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

23,64 zł/m²55 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal do wynajęcia o powierzchni 55 m , usytuowany w cichej, ślepej uliczce na osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce charakteryzuje się prywatnym podwórkiem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

72,67 zł/m²344 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

6 miesięcy wakacji czynszowych na start Twojego biznesu! Umowa na 3 lata Polecam gorąco miejsce z niesamowitym potencjałem na Twój klub/restaurację/sklep. Dwupoziomowy lokal o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 518x090x074 for more information Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą antresolą o powierzchni 24 m (+8 m2 antresola), położona na parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,80 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.80 m2 w Gdyni, położone na nowoczesnym osiedlu Komandorskie Wzgórze przy ul. Karpińskiego. Osiedle zostało wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

36,67 zł/m²30 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja w centrum miasta to często kluczowy element prowadzenia działalności. Do wynajęcia lokal użytkowy w Tarnowie przy ul. Krętej, w okolicy rynku. Cena: 1100 zł brutto / miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny | komórka lokatorska Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²142,86 m² 8 572 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł81 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji fuzja na Księżym Młynie w Łodzi. To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

807 zł40,51 m² 19,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Obwieszczenie O konkursie ofert na wynajem nieruchomości W wydminach przy ul. Grunwaldzkiej 80/1 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.