dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

10 900 zł114 m² 95,61 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament z niesamowitym widokiem na panoramę Wilanowa. Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanym budynek z recepcją i całodobowa ochroną. Do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Pionki

Pionki,mazowieckie

18,99 zł/m²79 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja, która pracuje na Twój sukces - lokal użytkowy o powierzchni 80 mkw., położony w absolutnym sercu Pionek, przy Placu Konstytucji 3 Maja. Usytuowanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 zł95 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 95 m2 - Lublin, zadębie. Hala ogrzewana - ogrzewanie miejskie. Profil działalności: produkcja/magazyny. Hala o przeznaczeniu produkcyjno- magazynowym, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie na wynajem w zaciszu Lokalizacja : piętro segmentu składającego się z 4 apartamentów, na kameralnym, zielonym osiedlu (dzielnica Strzybnica), niedaleko centrum Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²25,30 m² 304 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na nieczynnym Dworcu w miejscowości Łankiejmy (dz. 141/6, obr. Łankiejmy). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 25,30 m2 (10,30 m2+15 m2). Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Mieszkanie 3 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, w nowym bloku oddanym w 2011 roku, o powierzchni 62,39 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²26,13 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

nowoczesnym biurowcu w doskonałej lokalizacji. Lokal jest funkcjonalnie podzielony na: główne pomieszczenie biurowe, mały aneks socjalny, własną toaletę. Atuty lokalizacji: bliskość sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²161 m² 2 254 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 161 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²829,48 m² 49 769 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najem powierzchni biurowo magazynowej warszawa, praga-południe, grochów, ul. Ludwika Michała Paca 37, warszawa podstawowe informacje:- Powierzchnia całkowita: 829,48 m (możliwość podziału na 2 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od 1 czerwca! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Warszewie, ul. Panoramiczna. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł49,26 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,26 m , położone w prestiżowej inwestycji Perfumiarnia, tuż przy Parku Wilsona, jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł96 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Gdyni na Witominie o powierzchni 96m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". Z mieszkania wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

65,28 zł/m²229,77 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 226,82m2 + ogródek 71,79m2, usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego, w nowopowstałej inwestycji Green Park. Walory strategiczne: - największy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 800 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najem długoterminowy działki idealnej pod komis samochodowy, plac lub magazyn. Powierzchnia 1800m2 na ulicy Wincentego Witosa 35/9 w mieście Nowy Sącz przy drodze wojewódzkiej dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem na wynajem zlokalizowany na Osiedlu Paryskim ul. Jagiellońska w Bydgoszczy. Jest to pięknie zaaranżowane mieszkanie, z poczuciem stylu.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²465 m² 6 510 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 39 m2 wyposażone w klimatyzację. Pierwszy raz do wynajęcia. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne za szlabanem oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na Osiedlu Słonecznym w Aleksandrowie Łódzkim dla osób ceniących dobry standard i wygodę. Wokół nowe, zagospodarowane osiedle. Bliskie sąsiedztwo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

69,39 zł/m²49 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem Radom, ul. Królowej Jadwigi (stokrotka) Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal o powierzchni 49 m , położony w strategicznym punkcie sklepu Stokrotka.

Szczegóły ogłoszenia

6,05 €/m²3 100 m² 18 740 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość z możliwością dostosowania funkcji magazynowej, produkcyjnej lub logistycznej do potrzeb klienta. Przewidziano możliwość realizacji samodzielnej hali wraz z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²150 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

2 730 zł70 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn biurowy o powierzchni 70 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Wadowickiej 8w w Krakowie. Lokal idealny pod działalność magazynową, oferujący funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²180,42 m² 9 562 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowa inwestycja, zarezerwuj lokal już teraz. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokojowe - do najmu długookresowego Mieszkanie w dobrej lokalizacji - blisko Centrum miasta przy ul. Szarych szeregów. Do Katedry, ratusza i plaży około 1.400 m, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 zł46,84 m² 22,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego nr 15 W miejscowości radomsko przy ul. 3 maja 6a tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 199 zł70 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości vavelia z wyłączną przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania (pow. ~70 m ), położonego w inwestycji atal, przy ul. Zabłocie 19a.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia! Polecamy 90 metrowe biuro we Wrocławiu ul Karkonoska 59, nieopodal wylotu z miasta. Biuro po remoncie, do wynajęcia od 10 kwietnia Biuro składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

79,02 zł/m²82,26 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mokotów | Batalionu ak "karpaty" | Parter, 82.26m2 | Ustawny, prostokątny rozkład | Miejsce postojowe. : atuty - Lokal użytkowy z dużą witryną, przeznaczony pod sklep, usługi, showroom lub lekką.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zamieszkaj wygodnie w zielonych Bronowicach 3 pokoje - 70 m - Mieszkaj w Mieście - ul. Wizjonerów Szukasz mieszkania, które daje komfort codziennego życia, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł58,30 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,3 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Nowosądeckiej. Lokal idealny dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Kiełpinku przy ul. Sympatycznej Osiedle wiszące ogrody. Słoneczne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w cztero piętrowym budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w budynku mieszkalno-usługowym w którym znajdują się 3 mieszkania na piętrze, na parterze będą gabinety lekarskie. Mieszkanie jest po całkowitym generalnym remoncie , wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia część lokalu biurowego przy ulicy Rejtana w Rzeszowie, możliwość wynajęcia część lokalu (trzech biurek). Lokal przeszedł gruntowny remont jest w pełni wyposażony. Sala.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament 2 pokojowy krowodrza górka- panorama Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjny dwupokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia - nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

20,45 zł/m²220 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjne biuro 220 m | Open Space | 2 osobne gabinety | Parking | 2 światłowody | Blisko S1 | Dostęp 24/7 Zapraszam do wynajmu przestronnej powierzchni biurowej w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł44,60 m² 31,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Nowym Czarnowie. Świetna lokalizacja dla firm pracujących w Dolnej Odrze. Powierzchnia mieszkania 44,6 m2 , na którą skalda się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalna kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Olsztyna czeka właśnie na Ciebie. Mieszkanie o pow. 23,6 m kw mieści się na VII piętrze budynku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł99 m² 38,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

***do wynajęcia super okazja Piękny, dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej rogowy z wiatą garażową Żory Centrum **** tylko U nas. Licencjonowane biuro nieruchomości solid Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²190 m² 2 660 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,38 m² 68,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokoje | Wola ul. Okopowa | Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie.