dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona przy ul. Jaworskiej we Wrocławiu Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób maksymalnie wykorzystujący.

Szczegóły ogłoszenia

43,98 zł/m²50,02 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet lekarski lub usług beauty + parking! zadzwoń:   lub   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 075 zł39,91 m² 51,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu lokalu magazynowego 0.026 o pow. 39,91 m znajdującego się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²169,80 m² 8 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu powierzchnię biurową przy ul. Zakopiańskiej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w budynku magazynowo-biurowym, w rejonie ulicy Zakopiańskiej, ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

88,79 zł/m²90,10 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy z dużą witryną i wejściem bezpośrednio z ulicy idealny do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

44,50 zł/m²123,37 m² 5 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 78,51 m 2 z antresolą (37,78 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²188,20 m² 3 764 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem nieruchomość budynkową położoną w Lesie Suwalskim, obręb geodezyjny Zahańcze, nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, nigdy niezamieszkała kawalerka o powierzchni 37 m na 1 piętrze, położona przy ul. Czereśniowej w Białymstoku. Lokal obejmuje: pokój (na życzenie Właściciel dokupi.

Szczegóły ogłoszenia

9 340 zł127,18 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 127,18m2, piętro 2/4 z windą w kamienicy z 1934r., przy ul. Rozbrat, śródmieście Solec. Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne bez mebli ruchomych.

Szczegóły ogłoszenia

57 937 zł23 175 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren nieutwardzony, po zlikwidowanej linii kolejowej. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczny apartament 2-pokojowy w szczyrku w cenie 2.500 zł (przy założeniu UMOWY NAJMU na 1-rok czasu) * możliwość negocjacji ceny WAŻNE: IDEALNE DLA KADRY MENAGERSKIEJ NIESPOTYKANA -.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²54 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 54 m , usytuowany w budynku supermarketu Stokrotka przy jednej z głównych arterii miasta ul. Kościuszki w Myszkowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Super segment całkowicie umeblowany z garażem i działką narożną Powierzchnia użytkowa 117 m2 działka 450 m2 Ogrzewanie podłogowe, na pompy ciepła, w oknach rolety mechaniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy do wynajęcia w Chojnowie przy ul. Witosa w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal o powierzchni użytkowej około 30 m2, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł43,80 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wszędzie masz blisko! Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Turku! Kluczowe atuty nieruchomości: prawie 50 m przestrzeni, którą z łatwością dopasujesz do swojego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

23,65 zł/m²130 m² 3 075 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowa restauracja tarnów, ul. Tadeusza kościuszki Do przejęcia w pełni wyposażony i gotowy do prowadzenia lokal gastronomiczny o bardzo dużym potencjale biznesowym, zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł37 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do wynajmu bardzo jasnej i słonecznej kawalerki o powierzchni 37 m , zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²36 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam lokal biurowy do wynajęcia. Lokal mieszczący się w biurowcu przy ulicy sienkiewicza/mickiewicza Czynsz najmu 55 zł /m2 netto Plus opłaty dodatkowe ryczałt 25 zł/m2 (czynsz do wspólnoty,.

Szczegóły ogłoszenia

36,25 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Słoneczny 3-pokojowy lokal blisko Centrum Gdyni! Oferujemy do wynajęcia duży, słoneczny lokal o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na III piętrze, czterokondygnacyjnej kamienicy w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

26,39 zł/m²442 m² 11 665 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Super lokalizacja! cena nie zawiera ukrytych opłat serwisowych. Hala - produkcyjno - magazynowo - usługowa. Hala - 442 m2 + 43m2 biur przy ul. Firmowa/ Zbożowa w Robakowie - do A2 - 5 km do S11- 500m.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajecia duży, utwardzony, plac składowy o powierzchni 2000 m2, w centrum miejscowości Pszczółki. - działka utwardzona, ogrodzona, oświetlona, monitoring - dostep do wody, pradu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia od zaraz, klimatyzowany, wyposażony pokój o powierzchni 22 m2 na parterze dużego domu wolnostojącego znajdującego się w spokojnej dzielnicy Kliny Borkowskie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,60 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zacisznym zielonym miejscu w sercu Moreny, z łatwym dostępem do całego Trójmiasta. Zalety nieruchomości: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²162 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia w budynku Dworca w miejscowości Samostrzel. Do powierzchni użytkowej wliczone są również pomieszczenia po byłych kasach oraz poczekalnia. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i przytulna kawalerka z balkonem przy ul. Wawrzyszewskiej 9 na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni 28 m znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

23,90 zł/m²314,27 m² 7 511 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Adres: ul. Dąbrowskiego 20, chojnów Powierzchnia uż.: 314,27 m Liczba pomieszczeń: 10 Grunt: działka nr 020901_1.004.47, obręb 4, o pow. 1 992 m Cena: 23,90 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w stanie idealnym - po remoncie generalnym, po którym jeszcze nie była użytkowana. Mieszkanie ma 28 m2 plus balkon i piwnicę. Lokal przeszedł w 2025r remont.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł39 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy stylowo urządzoną kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną przy ul. Zabłocie, w inwestycji Pasaż Podgórski (III etap). Mieszkanie o powierzchni 39 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

nieruchomości Lublin *** Do wynajęcia budynek wolnostojący położony w 1 pasie zabudowy przy asfalcie. Ocieplony, na dachu blacha. Częściowo ogrodzony siatką, przed budynkiem kostka. 1. Ogólne.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²66,90 m² 1 271 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal lu09 o pow. 66,90 m2 na Nowej Pradze, niedaleko metra Szwedzka. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

90,16 zł/m²122 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Numer oferty w biurze: 561/4186/olw budynek I osiedle - Al. Stanów Zjednoczonych - Piętro 0 z 8, - lokal znajduje się w budynku usługowo-mieszkalnym z 2011 roku, - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,47 m² 60,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. ***dostępne od czerwca 2026*** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,40 m² 74,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Giżycku przy ulicy Kolejowej 22a/41 o powierzchni 29,40 m2. Nieruchomość mieści się na III piętrze bloku z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

7,69 zł/m²195 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: centrum miasta, do Rynku można dojść na piechotę. Dojazd autem, w pobliżu i przy budynku miejsca parkingowe. Budynek wolnostojący, brak lokali mieszkalnych w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60m2 w doskonałej lokalizacji lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 3-pokojowe - centrum Żor 2800 zł + media Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow. 64 m , zlokalizowane w nowym budownictwie w centrum Żor. Lokal znajduje się na 1 piętrzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych, znajdująca się na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania 27m2 oraz dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica 4m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie dla singla w Rybniku Chwałowicach - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 14 m2 w Rybniku Chwałowicach przy ulicy 1 Maja. Na niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w nowoczesnym budynku z tarasem. Mieszkanie znajduje się przy ul. Dereniowej, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia 3 pokojowe komfortowe mieszkanie z widokiem na park, 70 m , 2 balkony, 2 miejsca parkingowe w garażu, komórka lokatorska, apartamenty Wielicka , Górników, prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²182,90 m² 2 926 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 182,9 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). Rozkład pomieszczeń na dołączonym rzucie. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony.