dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

55 zł/m²50,98 m² 2 804 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, informuje, że planuje oddanie w najem lokalu z funkcją handlowo - usługową, zlokalizowanego na zmodernizowanym dworcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie - kawalerkę na wynajem 1 pokój w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł600 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynajmę hala, magazyn, obiekt produkcyjny, 600 mkw, strefa przemysłowa, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na wynajem budynek parterowy usytuowany w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,45 m² 70,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartamentowiec z 2023 roku czeka na Ciebie. Oferujemy do wynajęcia stylowy apartament w prestiżowej lokalizacji - Fit Osiedle, aleja Bielska 125. Mieszkanie o powierzchni 39,45.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł20,17 m² 81,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mikroapartament/kawalerka na ul. Krańcowej w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju o powierzchni 20,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

109,48 zł/m²58 m² 6 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękny, narożny lokal usługowy położony na Gocławiu w nowej inwestycji w bardzo zadbanym otoczeniu, zaledwie 5 minut pieszo od centrum handlowego Promenada oraz 3 minuty pieszy od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 50m2 nieopodal ulicy Buforowej. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, salonu z kuchnią, toalety, części sypialnianej. Doskonałe dla pary lub singla bez.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł5 000 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Żerniki Wrocławskie - działka na wynajem o dużej powierzchni 0,5 ha. Położona przy głównej drodze przy ul. Strzelińskiej. Posiada dostęp do wszystkich mediów. Możliwe składowanie, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie w centrum Pruszkowa, 2 pokoje, powierzchnia 46m2. Blisko stacja skm/kolej Mazowiecka ,blisko park, cisza , spokój. Blisko Centrum handlowe oraz wszystkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł3 600 m² 1,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzona działka o powierzchni ok. 36 arów położona w miejscowości Dębie gmina Chrząstowice. Na działce znajduje się murowany budynek z trzema bramami wjazdowymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

15 639 €4 010 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna magazyn o powierzchni 4 010 mkw położona przy drodze S8 w Radzyminie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 zł45 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe przestronne mieszkanie niedaleko parku sołackiego na wynajem | ul. Źródlana | balkon zapraszam do zapoznania się Z ofertą W formie: 1. Wirtualny spacer -.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł225 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 560 m²

Magazyn warsztat hala produkcyjna ty decydujesz na jaki cel potrzebujesz użytkować powierzchnię powierzchnia od ok. 225 mkw do 400 mkw W cenie 42 zł/brutto plus media do wynajęcia wyposażona (może.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie położone w inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów. To zdecydowanie projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego dziedzictwa i historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²36 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia biura O różnej powierzchni W samym centrum rybnika. W tej ofercie proponujemy biuro O pow. 36m2 cena 1500 zł netto/miesiąc wszystkie biura będą odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²14 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie w piwnicy o pow. 15m2, wysokość ok. 230cm. Pomieszczenie znajduje się w piwnicy w budynku oficyny przy Placu Matejki. Lokal posiada oświetlenie, brak.

Szczegóły ogłoszenia

94,90 zł/m²211 m² 20 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjna powierzchnia biurowa w budynku przy ul. Domaniewskiej nowoczesnym i rozpoznawalnym biurowcu zlokalizowanym w sercu warszawskiego Służewca. Przyjemny dojazd z Mokotowa, kabat,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Szukasz domu na wynajem dla pracowników lub pod siedzibę firmy w idealnej lokalizacji? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaoferować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na centrum biznesowe ul. Grzybowska 85** Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

73,96 zł/m²169 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy w kamienicy w pobliżu Łazienek Królewskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje pięciopokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

86,36 zł/m²11 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój biurowy 11 m do wynajęcia ul. Chodkiewicza (boczna Hetmańska) Idealne na biuro, kancelarię, gabinet lub szkoleniacena: 950 zł Kaucja: 1500 zł Minimalny okres wynajmu: 1 rok Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw położone w Kielcach przy ul. Urzędniczej. Mieszkanie położone na na I piętrze w budynku II piętrowym. Mieszanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

67,42 zł/m²178 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia narożny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 178 m2. Znajduje się on na parterze budynku mieszkalnego i posiada niezależne wejście od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

22 680 €5 670 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia magazyn o wielkości 5 670 m2 klasy A. Magazyn oddalony jest od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

102,93 zł/m²38,86 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szukasz lokalu użytkowego w Osielsku z maksymalną widocznością? Interesuje Cię wynajem lokalu handlowego lub usługowego? Na wynajem lokal komercyjny o powierzchni ok. 38,86 m w.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł169 m² 73,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny lokal mieszkalny w zabytkowej kamienicy w pobliżu Łazienek Królewskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje pięciopokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

22 400 zł6 400 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o wymiarach szeroskość - ok. 50 długość - ok 120 m Działka oświetlona ze sterowaniem intelektualnym latarnii oraz ogrzewania. Działka wyłożona płytami, na działce jest waga.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł2 800 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę do wynajęcia/dzierżawy przy ul. Dębickiej w Rzeszowie (bzianka). Działka o powierzchni 28 arów i wymiarach: 26 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Chorzów,śląskie

20 zł/m²25 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz wygodnego i przestronnego biura w doskonałej lokalizacji? Oferujemy nowoczesne biuro o powierzchni 50 m w budynku przy ul. Stalowej 1C w Chorzowie idealne miejsce dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł96 m² 92,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem przytulny, 4-pokojowy apartament w nowooczesnej inwestycji przy ul. Kościuszki 24 na Salwatorze.Prezentowana nieruchomość o powierzchni 96 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł78,68 m² 63,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dom do wynajęcia Dawidy Bankowe | cisza, zieleń i komfort blisko Warszawy Wyobraź sobie poranek z kawą w ogrodzie, śpiew ptaków zamiast hałasu miasta i przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

21,93 zł/m²488 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Kraków - płaszów , blisko węzła bieżanów na autostradzie A4. Lokal biurowy znajdujący się w większym obiekcie magazynowo-biurowym. Wynajmujący.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł60 m² 41,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

107 262 €23 067 m² 4,65 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy obiekt magazynowy o powierzchni 23067 m2 w nowoczesnym centrum logistycznym. Święcice standard: - siatka słupów 12x24 m - nośność posadzki 7t/mkw - wysokość hali 12.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł65 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stare Bielany - 65 m2, na biuro! 3 pomieszczenia, kuchnia i toaleta. Lokal po generalnym remoncie (wymienione podłogi, pomalowane ściany, nowe meble w kuchni (ze zmywarką), klimatyzacja. Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł45 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - Dostępne od 1.06.2026 - Prezentacja możliwa już teraz po wcześniejszym umówieniu terminu - Dla pary lub jednej osoby bez zwierząt Preferowany pierwszy kontakt przez WhatsApp lub SMS.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²300 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność prezentować Państwu cztero piętrowy lokal użytkowy z wieloma możliwościami o łącznej powierzchni 1200 m2 , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł48 m² 103,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 48 m zlokalizowany w odrestaurowanej kamienicy z parkingiem podziemnym przy ul. Hożej 50 w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł36 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, stylowo wykończone mieszkanie znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy po rewitalizacji zakończonej w 2025 roku. To pierwszy najem mieszkanie zostało przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 70 m2 składający się z funkcjonalnej otwartej przestrzeni z możliwością dowolnej aranżacji wnętrza wraz z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych pokoi.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij