dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

5 200 zł51 m² 101,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Absolutnie wyjątkowe mieszkanie W zabytkowej kamienicy Kamienica | 2 pokoje | Wyjątkowe wnętrze | Świetna lokalizacja | Balkon Z myślą o tych, którzy poszukują klimatycznej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł61,54 m² 25,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Wieszowa do wynajęcia! Podstawowe informacje dot. mieszkania: > lokal mieszkalny na 1 piętrze. > składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju > Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

39 285 €9 353,62 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Nowoczesny kompleks magazynowo-logistyczny o powierzchni około 79 500 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w budynku przy ulicy Kasztelańskiej 44, na wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 286 m² 32,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa powierzchnia produkcyjno - magazynowo - biurowa położona w Płocku. Magazyn Powierzchnia użytkowa 2025,60m2 (24,42m x 84,82m) Wysokość użytkowa magazynu 10m, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

78,93 zł/m²187 m² 14 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice. Dobry dojazd do trasy A2, s8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł665 m² 8,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa, o powierzchni około 665 m2, lublin, zadębie. Budynek o powierzchni około 665m2, dodatkowo dwa garaże o łącznej powierzchni około 98m2. Utwardzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²64 m² 1 216 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, ul. Bakończycka lokal do wynajęcia o łącznej pow. 64 m2, znajdujące się w budynku biurowym na parterze. Lokal składa się z: - i pomieszczenie - 48 m2, - II pomieszczenie - 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w bloku z odnowioną elewacją, domofonem i windą, na 5 z 10 pięter. Składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²60,40 m² 3 322 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości homespace prezentuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60,40 m , zlokalizowany w popularnym Pasażu Handlowym asia przy ul. Cetnarskiego w Łańcucie.

Szczegóły ogłoszenia

84 zł/m²475 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Handlowo -usługowo biurowy na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Może to właśnie ten adres przyniesie Ci sukces w prowadzeniu Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

18,18 zł/m²88 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena lokalu podlega negocjacji Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 88 m2 z możliwością zagospodarowania dodatkowo ogrodu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

40,18 zł/m²111,75 m² 4 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

homfi ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy lokal o powierzchni całkowitej 111,75m2 wyposażony w pompę ciepła i rekuperację na wynajem przy ul. Kazimierza Wierzyńskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 zł592,20 m² 17,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

NA wynajem obiekt magazynowo-biurowy Na wynajem obiekt położony na przestronnej działce składający się z 2 budynków i dużego placu manewrowego. Do wynajęcia budynek nr 1. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: osiedle Sudeckie, mieszkanie w bloku, w zasięgu sklepy, usługi, dworzec pkp, dobry wyjazd na Świdnicę i Wałbrzych Rozkład: przedpokój, przestronny salon, oddzielna(widna).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w nowym budynku. Lokal komfortowo urządzony i gotowy do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: -przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł43,20 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 43,2 m , położone w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Letnicy. Lokal, mimo bliskości plaży.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²70 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem wyjątkowy lokal o wysokim standardzie wykończenia, położony w samym sercu miasta, z wejściem prosto z chodnika. To idealne miejsce dla firm, które cenią elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Egejskiej w Warszawie. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do wynajęcia wyjątkowa dom o ponadstandardowym wykończeniu, zaprojektowana z dbałością o każdy detal. To przestrzeń stworzona dla osób, które oczekują najwyższego komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40,60 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | ul. Wspólna | 40,6 m | 2 pokoje | Oddzielna sypialnia | Jasne wnętrza | Ciekawy widok na dachy Warszawy | mieszkanie z charakterem w samym sercu miasta. : dla kogo? - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł58,30 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście ul. Franciszkańska 3 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

91,26 zł/m²153,40 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne biuro w samym Śródmieściu, lokal o pow 153,40m2 składa się z recepcji, dużego holu, serwerowni, sali konferencyjnej, 7 pokoi biurowych, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²12 m² 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Legnica, ul. S.Żółkiewskiego, do wynajęcia 2 miejsca postojowe na ogrodzonej posesji. Polecam i Zapraszam na prezentację. Beata Kasiuk Nieruchomości i Finanse tel.kom.   Plac.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią W prestiżowej inwestycji modena przy ul. Jackowskiego Nowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²110 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na wynajem - ul. Chylońska, ochota/włochy - 112 m Na wynajem nowoczesne, funkcjonalne biuro o powierzchni 112 m , zlokalizowane w nowym, kameralnym budynku biurowo-usługowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,50 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowez tarasem przy ul. Bagrowa 23a na Płaszowie. Mieszkanie ulokowane na 2.piętrze w 4-piętrowym bloku z windą na nowoczesnym osiedlu, które słynie ze.

Szczegóły ogłoszenia

86,70 zł/m²298,11 m² 25 846 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy atrakcyjną powierzchnię biurową. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń, idealna dla firm poszukujących dobrej lokalizacji, świetnej komunikacji i wysokiego standardu technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²800 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny obiekt magazynowousługowoprodukcyjny o łącznej powierzchni 800 m , położony w bliskiej odległości od Warszawy, z dogodnym dojazdem dla tir. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 56 m2 na 1 piętrze kamienicy pod biura, poradnię, szkolenia, inne usługi itp. znajdujący się w centrum Rzeszowa przy ul. Lisa Kuli. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

30,67 zł/m²16,30 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości w postaci lokalu biurowego nr 26 o powierzchni 16,30 m2 znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

29 zł/m²58 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy w Elblągu ul. Henryka Nitschmanna. Oferuję na wynajem funkcjonalny lokal o powierzchni 58 m, położony na pierwszym piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł217 m² 13,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na wynajem dom wolnostojący o pow. całkowitej 217 m , użytkowej 137 m , na działce 704 m . Dom położony jest w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych w Koronowie -.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²397 m² 6 749 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura w Śródmieściu Warszawy. Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

38,49 zł/m²831,48 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem halę magazynową zlokalizowaną w Jasionce k. Rzeszowa. Parametry budynku: - całkowita użytkowa budynku: 831,48m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

91,32 zł/m²43,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Atrakcyjny lokal o powierzchni 43,80 m , położony w samym sercu Lublina. Przestrzeń idealnie nadaje się na usługi, showroom lub elegancki punkt sprzedaży. Budynek wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,05 m² 47,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Piaskowej Górze, w zadbanym czteropiętrowym bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z sypialni, przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

58,99 zł/m²111,40 m² 6 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Katowice. Okolice Doliny Trzech stawów. Nowa powierzchnia biurowa przygotowywana pod klienta. - lokal ma powierzchnię 111,4 m znajduje się na drugim piętrze, biurowca , składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²160 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 160 m , zlokalizowanego przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na parterze niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

83,86 zł/m²184,60 m² 15 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro ok. 184,6 m2 w sercu Stolicy, w eleganckim biurowcu o nowoczesnej architekturze / Office ca. 184,6 m2 for rent in the heart of Warsaw in an elegant office building with.

Szczegóły ogłoszenia

156 zł/m²25 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro serwisowane na Pradze komfortowa i cicha okolica. Cena od 1300 zł netto/osoba. Wynajem biur od 3 stanowisk pracy. 3 stanowiska pracy - 3 900 zł/netto. 4 stanowiska pracy - 5 200.