dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

59,14 €/m²262 m² 15 495 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia idealny, przestronny lokal w nowoczesnym budynku premium w samym sercu Warszawy bardzo blisko metra rondo daszyńskiego. Doskonała prestiżowa lokalizacja przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²20 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni przy al. Jerozolimskich w Warszawie. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnego, elastycznego.

Szczegóły ogłoszenia

44,50 zł/m²95,11 m² 4 232 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 58,35 m 2 z antresolą (29,68 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł8 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem. Plac 8500m2. Warsztat, wiaty. Gościejewo. Gm. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem wynajmu jest Plac o powierzchni 8500m2 utwardzony asfaltem, kostką oraz częściowo gruzem idealnie nadający się pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Aktualna oferta! Dom dla pracowników! Oferujemy dom wolnostojący, składający się z dwóch mieszkań, na wynajem dla pracowników. Dwie kuchnie oraz dwie łazienki, zapewniają wygodę nawet.

Szczegóły ogłoszenia

13 680 zł720 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa hala o konstrukcji metalowej z obudową z płyt warstwowych (10cm). Hala w trakcie robót wykończeniowych, gdzie przewiduje się montaż bramy segmentowej, instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w wyjątkowej inwestycji ,stawowa Przystańzlokalizowanej w zielonej okolicy przy ulicy Stawowej. Mieszkanie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

45,45 zł/m²22 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 22 m zlokalizowany w Ełku przy ulicy Toruńskiej 10. Wnętrze składa się z jednego otwartego pomieszczenia oraz łazienki z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Na wynajem nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji ny Residence przy ul. Wrocławskiej 33 w Krakowie. Nieruchomość: - pow. 37 m2 - piętro 5 - funkcjonalny salon z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania na wynajem W malowniczej górskiej okolicy Prezentujemy na wynajem apartamenty położone w Brennej - malowniczej dolinie Leśnicy, słynącej z doskonałego mikroklimatu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal w bardzo dobrej lokalizacji z przeznaczeniem na sklep, usługi lub siedzibę firmy Opis oferty: pow. użytkowa 80 m2 - sala sprzedaży - pomieszczenia socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

253,33 zł/m²30 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biura na 10 i 12 piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych biurowców w Warszawie! Cena 7600 zł/netto (biuro na 3/4 osoby) Niezrównana lokalizacja biznesowa - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

80m2, trzypokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum miasta. Usytuowane na Łódzkim "manhattanie", na czwartym piętrze w wieżowcu. Duże i przestronne mieszkanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²37 m² 1 924 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 37 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

63,04 zł/m²46 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem! Lokal w centrum miasta Opole ul. Ozimska o powierzchni ok. 46m2 usytuowany na parterze kamienicy przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Na uwagę zasługuje dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł38,54 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,54 m2 położone jest na wysokim parterze w II-piętrowym budynku z lat 1960-tych przy ul. Smoleńskiego na Marymoncie. Ciche miejsce na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

50,07 zł/m²199,72 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tylko u nas |r| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię biurową o powierzchni 199,72 m w budynku przy ul. Tischnera 8 w Krakowie. Lokalizacja: ulica Tischnera.

Szczegóły ogłoszenia

19,23 zł/m²52 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia miejsce w salonie piękności! Szukamy stylistki paznokci, wizażystki lub brow masterki, która chciałaby pracować w miłej atmosferze i pięknym miejscu. Oferujemy: *.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul. Gdańska 76 | Nowe | Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie położone w ścisłym centrum Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 76. Lokal znajduje się na 3. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

85,07 zł/m²4,71 m² 401 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy (boks) o powierzchni 4,71 m2 , usytuowany w budynku dworca w Radomsku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

48,78 zł/m²82 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! oferta dostępna tylko W pepper house! tylko U nas lokal na wynajem W wyjątkowej kamienicy! Lokal idealny pod siedzibę, oddział firmy jak i inwestycję. Atuty: - rewelacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40,80 m² 1 836 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr W16-17 o powierzchni 40,80 mkw. położony jest w odnowionej Galerii Zachodniej dworca Warszawa Centralna. Przewidziany rodzaj działalności: działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł30,90 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa i funkcjonalna kawalerka położona na 4. piętrze wysokiego bloku zlokalizowanego w szczecińskiej dzielnicy Świerczewo. W pobliżu Jezioro Słoneczne i Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34,60 m² 75,14 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Opis mieszkania Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²25 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 25 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym. Wejście do lokalu z wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

214,63 zł/m²41 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Zajęcza 15 Biurowiec Carpathia House Biuro do wynajęcia Powierzchnia 41m2 Cena 8 800pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Krakowska " To idealna przestrzeń na kameralne bistro, szkołę gotowania , pracownię warsztatową "! - idealne miejsce do pracy w grupach, warsztaty, eventy - pod cukiernię, pracownie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny moduł biurowy 33 $m^2$ w reprezentacyjnym biurowcu Lokal na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą oraz portiernią. Recepcja działająca od pon. do pt., 07:00 - 19:00.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2 usytuowana na I piętrze, w spokojnej okolicy Osiedla Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł19 m² 152,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Przytulne mieszkanie o powierzchni 18,5 m znajduje się na 7. piętrze bloku z cegły. Oferuje pralkę, lodówkę oraz miejskie ogrzewanie. W budynku jest winda, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 500 do 1700 m 2 wysokości 8m. Hala nie ogrzewana, z dużym placem manewrowym. Dwie duże bramy wjazdowe. Posadzka betonowa. Hala wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²400 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Południowa część Lublina z bezpośrednim dostępem do układu dróg ekspresowych S17, s19 i S12 - każdy kierunek w Polsce osiągalny bez wjazdu w centrum miasta. Warszawa, rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

108,59 zł/m²29 m² 3 149 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Centrum Krakowa ok Stare Miasto / początek ulicy lea od zaraz , cena Z opłatami stałymi / nr4 pomieszczenia 12, 9, 4 i 3 m2 Płacisz dodatkowo tylko za media. Ogrzewanie miejskie/ Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

11 069 zł283,81 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia hala o powierzchni około 283,81m2 - Lublin, wrotków Istnieje możliwość wynajęcia hali sąsiadującej o powierzchni około 432,6m2, hala 283,81m2 zapleczem socjalno-biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

93,13 zł/m²1 600 m² 149 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny budynek showroom / salon samochodowy - modlnica, ul. Częstochowska Do wynajęcia nowoczesny, reprezentacyjny budynek komercyjny o łącznej powierzchni 1600 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

80,19 zł/m²106 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal medyczny o powierzchni 106 m w pełni przystosowany do działalności stomatologicznej lub estetycznej, położony przy jednej z głównych ulic Rzeszowa. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Wrocław,dolnośląskie

200 zł15 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Do wynajęcia miejsce zewnętrze postojowe przy ul. Żegiestowskiej 7a (inwestycja Incepti), obok sklepu Blumiś - miejsce jest za szlabanem - koszt 200zł/m Zapraszam Jacek Jankowski | Propertier *oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34,10 m² 79,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,1 m , położonego w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

80,47 zł/m²32,93 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy ,parter, ul.DOMAŃSKIEGO. lokal po generalnym remoncie na parterze, ogrzewanie podłogowe. Składa się z dwóch pomieszczeń wyposażonych w umywalki w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²590 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Skoczów, do wynajęcia lokal - 590 m2; topowe miejsce w centrum miasta uwaga: istnieje możliwość wynajęcia mniejszych powierzchni. Lokal o powierzchni 400 m2, miesięczny czynsz najmu to 12 500.