dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na popularnym osiedlu! Prezentujemy Państwu na wynajem komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie na osiedlu Bema przy ulicy Pogodnej. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł260 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o pow. 260m2 Położona w Lubinie - dojazd drogą asfaltową. Trzy duże pomieszczenia produkcyjne oraz zaplecze socjalno - sanitarne. Obiekt nadaje się na wszelkiego rodzaju produkcję, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

265 zł/m²19,54 m² 5 178 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo - usługowy nr 12 (1_1.4/23) o powierzchni 19,54 m2 znajdujący się na dworcu kolejowym w Katowicach Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie koszty adaptacji lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

20 800 zł320 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:732 m²

Do wynajmu prezentujemy doskonale zlokalizowany obiekt na Bartodziejach o powierzchni całkowitej 650m 2. Wolny do wynajęcia obecnie parter budynku 320 m2. Przeznaczenie lokalu: gastronomiczny , biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

32 600 zł135 m² 241,48 zł/m²

 

Piętro:35/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w luksusowym apartamentowcu w samym centrum Śródmieścia - Cosmopolitan na Twardej. Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować spektakularny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

136,89 zł/m²60 m² 8 213 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 60mkw netto, 66 mkw brutto w ekskluzywnym centrum biurowo - konferencyjnym w samym centrum Warszawy, na 17 piętrze. Możliwy jest również moduł 90 oraz 126 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

17,66 zł/m²283,10 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży Lokal Handlowo - Usługowy - zobacz film Zobacz Film Parter, niezależne wejście, idealny pod biznes. Jeśli szukasz przestrzeni, która realnie pracuje na Twój biznes, właśnie ją znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

14 zł/m²500 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości Apartament Wiktor Nowicki Tel.   Na wynajem hala w miejscowości Żnin o powierzchni 500 mkw. Budynek zbudowany jest z suporeksu, natomiast dach pokryty został papą.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie 50m2 usytuowane na parterze budynku przy Stadionie Miejskim w Gdyni. Lokal stanowi bardzo dobrze doświetloną powierzchnię typu open-space (wcześniej stanowił małą salę.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²1 200 m² 34 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt biurowy 1200 m na wynajem w całości lub poszczególnych pięter. Dogodna lokalizacja w Centrum Chorzowa. Zaledwie 15 min od Śródmieścia Katowic. Dostępny duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²650 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowa *** *** 650 m2 lub 1300 m2*** *** wysokość 8,5-9,5 m *** *** biura 4x135 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową wraz z biurem zlokalizowaną w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²600 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²2 000 m² 38 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową. Powierzchnia 2 400 m Możliwość wydzielenia mniejszego metrażu Wokół hali teren będzie utwardzony, kostka brukowa Możliwa adaptacja hali pod.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z chłodnią i mroźnią w Rzgowie koło Łodzi do wynajęcia od zaraz. Powierzchnia to 13 045 mkw (w tym aż 1 564 mkw strefy kontrolowanej temperatury), 8 112 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem dwupokojowe o powierzchni 40 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 3. piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Karola Miarki. Miesięczna cena wynajmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok z lat 60tych, zadbany. Os. Słoneczne ul. Słoneczna. Komfortowe, funkcjonalnie urządzone mieszkanie. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Złoty Potok 4. o powierzchni 52 m2, znajdujące się na 2 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²300 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Obiekt w centrum Mrzezina, dojazd drogą asfaltową. Część handlowo - usługowa ( h=4,10m i 2,80m) o powierzchni całkowitej 300 m2 składa się z hali, warsztatu, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

79,11 zł/m²225 m² 17 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia elegancką i funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 225 m , zlokalizowaną w samym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie metra Rondo onz. To.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²567,40 m² 11 348 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe w budynku dworca pkp Trakiszki. Lokale komercyjne położone są zarówno na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca studio na bliskiej Woli, w budynku przy ul. Kasprzaka 29C. Ciche, jasne, w pełni umeblowane i wyposażone. Usytuowane na 2.piętrze, w chronionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²35,86 m² 1 434 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Targówek | Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku Mieszkaniowym w budynku zlokalizowanym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Wynajmę przestronny dom zlokalizowany na Wierzchowisku, w pełni przygotowany do zamieszkania. Nieruchomość usytuowana jest na atrakcyjnej, regularnej działce o powierzchni 1 940 m i.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²29,10 m² 1 688 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Budynek położony jest przy ulicy Żurawiej 32/34 w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (pkp Warszawa Centralna) o około 5.

Szczegóły ogłoszenia

20 492 zł1 024,60 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powiat bielski, bystra hala wysokiego składowania Z suwnicą 5t Proponuję do wynajęcia wolnostojącą halę o łącznej powierzchni 1024,6m 2 położoną na terenie zamkniętego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

212,12 zł/m²66 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane do wyłącznego korzystania w nowoczesnym kompleksie biurowym w prestiżowej lokalizacji. Oferta obejmuje w pełni serwisowane biuro przygotowane dla 6 osób, w cenie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43 zł/m²250 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wysokim parterze zlokalizowany w pobliżu dworca pkp w Bydgoszczy. Przeznaczenie: usługowo- biurowe. Składa się z: ośmiu pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 2 pokoje, 1 piętro, balkon, wynajmę, 42 m2, 2800 zł miesięcznie. Dostępne: do uzgodnienia. Najem okazjonalny. Mile widziany najemca: singiel lub para bez dzieci, niepalący, nie posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowe - Lublin, centrum - w bezpośrednim pobliżu budynki użyteczności publicznej. Lokal w stanie wykończonym, gotowy do wejścia! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

240 zł/m²30 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biura serwisowane all inclusive | centrum warszawy płać tylko za stanowiska pracy - 2 000 zł netto za stanowisko pracy przy umowie na czas nieokreślony / 1 800 zł netto za stanowisko pracy przy umowie na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł3 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni około 30 ar pod działalność gospodarczą położona w Przegini Duchownej. Idealna nieruchomość pod m in. Parking, komis samochodowy, gastronomie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł132 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

I domaszczyn, ul. Stawowa dom pod działalność gospodarczą I czynsz najmu - 5000 netto (plus liczniki) Do wynajęcia część domu o powierzchni użytkowej ok. 130 m z dużym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nowe lokale biurowe /po remoncie kapitalnym/, pod działalność usługowo - biurową, w katowicach - os. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

42,25 zł/m²35,50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35,5 m2 w Libiążu idealny na działalność biurową, usługową, gabinet z dodatkowymi pomieszczeniami socjalnymi. Doskonała lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

23,61 zł/m²720 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, położony na parterze, w dobrej lokalizacji miasta. Lokal świetnie nadaje się na duży sklep spożywczy, meblowy, etc. Przez 20 lat z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²597,80 m² 20 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz nowego, reprezentacyjnego miejsca dla swojej firmy? Koniecznie sprawdź poniższą ofertę! Przedmiotem najmu jest przestrzeń biurowa w Wysogotowie pod Poznaniem, zlokalizowana na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45,03 zł/m²362 m² 16 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, biała wschód lokal usługowy- biurowy/ handlowo -magazynowy Proponuję do wynajęcia klimatycznie wykończony lokal/ powierzchnię usługową o wymiarach szer. 9,5 m dł. 30m Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²28,95 m² 1 737 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N34, o powierzchni 28,95 mkw., położony jest w Galerii Północnej dworca Warszawa Centralna. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie koszty adaptacji lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* słoneczna kawalerka 37M2 * * ścisłe centrum * Polecam do wynajęcia słoneczną kawalerkę o powierzchni 37m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł55 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 3 pokoje, 55 m , Mennica Residence Ul. Waliców 11, wola/śródmieście Do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 55 m , położony na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,16 m² 64,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka z osobną kuchnią na Krowodrzy N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 1- pokojowego mieszkania do wynajęcia od lipca zlokalizowanego przy ulicy Królewskiej ( dzielnica Krowodrza).