dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

1 550 zł35,28 m² 43,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | gwiazdowo | koło kostrzyna | 2 pokoje | 35,28 m | komfortowy układ | nowe mieszkanie- zostań pierwszym najemcą! mieszkanie bez kaucji Na wynajem przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²230 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem w pełni wyposażona kuchnia i w pełni czynna o łącznej powierzchni 230 mkw. Lokalizacja : Wodzisław Śląski. Nieruchomość idealna pod działalność cateringową.

Szczegóły ogłoszenia

61,82 zł/m²148 m² 9 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 148 m2, położony w kameralnym biurowcu na Grunwaldzie. Lokal znajduje się w doskonałej, dobrze skomunikowanej lokalizacji pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

117,10 zł/m²109,56 m² 12 829 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do biura powierzchni 109,56m2 przy ulicy Pańskiej w Warszawie, dzielnica Wola. Biuro dostępne od 1 maja 2026r. Dostępne różne moduły Udogodnienia biura: - własna toaleta i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł156 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z charakterem przy ul. Wiejskiej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na ostatnim, czwartym piętrze eleganckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55,98 m² 62,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 54,1m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1970r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²110 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro 96 m + 14 m części wspólnych | open space + gabinet | recepcja | klimatyzacja | windy | centrum Powierzchnia 96 m powierzchni biura + 14 m części wspólnych Standard.

Szczegóły ogłoszenia

88,50 zł/m²44,07 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 44,07 m w Śródmieściu Warszawy, ul. Nowolipki. Powierzchnia idealna na biuro lub działalność usługową. Nieruchomość znajduje się na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²32,50 m² 2 275 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U12 o powierzchni 32,50 m , który znajduje się na parterze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,50 m² 46,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,5 m, usytuowane na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 952 zł89 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| rezerwacja Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o pow. 89 m2, stanowiąca część kompleksu magazynowego, zlokalizowanego w południowej części Kielc. Hala przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego, nowoczesnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów i stresu? To mieszkanie przy ul. Katowickiej 8 w Bytomiu spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²263,65 m² 5 273 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca po modernizacji Przeworsk, przy ul. Lubomirskich 31. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - centrum Wołomina Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 z oddzielną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł209 m² 8,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię magazynowo-biurową o wielkości 209,38 m2, która znajduje się w budynku nieczynnej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²75,60 m² 5 292 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal - ul. Floriańska - front kamienicy - 4 piętro - poddasze. Lokal znajduje się w małej kamienicy przt jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ochota | Ulica Białobrzeska | 90 m2 | 3 pokoje | Miejsce postojowe | Komórka lokatorska | Zwierzolubne : Dla kogo? - Dla rodziny z dziećmi. - dla właścicieli zwierząt. : rozkład: powierzchnia 90.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie inwestycja Bella Dolina. Mieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Piła,wielkopolskie

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajmu! lokal użytkowy O pow. 28 M 2 usytuowany na półpiętrze! pasaż przy ul. Wojska Polskiego! Rozkład lokalu: - pomieszczenie główne o pow. 28m 2 Łazienka na korytarzu -.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²330 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nietuzinkowy lokal na wynajem w samym centrum Opola 330 m z charakterem! Oferujemy wyjątkowy lokal o niepowtarzalnym klimacie, zlokalizowany w ścisłym centrum Opola. To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20,83 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem na biuro lub działalność handlową w pobliżu Galerii Pomorskiej. Pow. użytkowa ok 120 m2. Pomieszczenie typu open space, 2 pomieszczenia biurowe, socjalne, toaleta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł800 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala biurowo magazynowo produkcyjna o łącznej powierzchni 850 m2. W Strubiny gmina Zakroczym. Budynek można zaaranżować pod swoje własne potrzeby. Obecnie zostało wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²400 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokale Handlowo - Usługowe Kraków Południe - Lokale o różnym metrażu: 150 m, 200 m, 400 m, 600 m, 1000 m i więcej. - lokale na parterze z witrynami i na piętrach -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 36 m 2 w Tajęcinie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w Browarze Lubicz przy ul. Lubicz w Krakowie. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania, na parterze rewitalizowanej kamienicy, przy klimatycznej ulicy Świętego Wojciecha Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

45,35 zł/m²43 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal usługowy położony w Centrum Kielc przy ul. Warszawskiej niedaleko galerii Korona. Powierzchnia lokalu: 43,04 m2. Czynsz najmu: 1950 zł netto + dodatkowe opłaty związane.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²65,81 m² 3 949 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni : - 65,81 m - 3 pokoje z kuchnią i łazienką - 1 piętro - parking w cenie Do wynajęcia również: - 42 m ( 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38 m² 122,37 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w zespole 2 wież 22-piętrowych w samym centrum Warszawy. - 2 pokoje - w pełni umeblowane - aneks kuchenny - łazienka z wanna - klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 224 zł51 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Odstępne 60 000 pln (czynsz 17pln/m + 7pln/m ogrzewanie) Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez dodatkowych kosztów i remontu? Ta oferta w centrum Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 765 zł108,25 m² 62,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o wysokim standardzie. Parter, przy Sądzie Rejonowym w Toruniu. Idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, radcowską,.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²45,30 m² 2 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Najemca nie płaci prowizji agencji Na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 47,5m2 usytuowane na 3. piętrze w 3 piętrowym budynku z 2011 roku, położonym przy ulicy Modlińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²31 m² 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony w Dąbrowie Górniczej przy ulicy 11 Listopada 13. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w budynku wolnostojącym, dwukondygnacyjnym. Powierzchnia 31.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²16 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 16 m2 w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Lokal z dostępem do zaplecza socjalnego z łazienką. Jest możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²98 m² 2 156 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal w centrum miasta Zgierza, usytuowany w środkowej części budynku parterowego, usługowo-handlowego. Budynek po generalnym remoncie w 2006 roku. Jest ocieplony i pomalowany. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Police

Police,zachodniopomorskie

55,56 zł/m²27 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w samym centrum Police. Lokal posiada dużą witrynę sklepową, która zapewnia świetną widoczność oraz doskonałą ekspozycję dla prowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²204 m² 3 019 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²147 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal 147 m w centrum Radomia | Wynajem | Biuro | Gabinety | Usługi Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 147 m w samym sercu Radomia, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60,01 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z widokiem na las - idealna lokalizacja warunki najmu: - czynsz najmu 3000zł + 700 zł /1200 zł opłaty administracyjne + prąd według zużycia - Kaucja: 6000zł - Okres najmu: 1 rok.