dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 551 ogłoszeń

81,29 zł/m²139 m² 11 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 139m2, na drugim piętrze budynku trzykondygnacyjnego, idealny na biuro, kancelarię, pracownię projektową, siedzibę firmy! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł87 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie (świeżo po remoncie generalnym) położone w pobliżu parku Chrobrego w Gliwicach. Mieszkanie w pełni rozkładowe, kuchnia osobno (w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

33,93 zł/m²28 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wynajęcia! Do wynajęcia lokal o powierzchni 28m2, o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na 1. piętrze kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł320 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia część (260m2) przestronnego budynku mieszkalnego wraz z dużym garażem 60m2. Rozkład pomieszczeń: - w parterze przedsionek, hall, salon z jadalnia i otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 100 m położony jest na drugim piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Orzechowej 3 w Łodzi. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

28 zł/m²135 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się 4 pomieszczenia biurowe, pokój socjalny z kuchnią, łazienką wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²91,53 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek wolnostojący z przeznaczeniem na warsztat samochodowy > o powierzchni 91,53 m2 > usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 809 m2. Budynek i teren wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²145,45 m² 20 363 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

_____ Lokal użytkowy w sercu Wrzeszcza przy C. H. Manhattan lokalizacja: al. Grunwaldzka to główna arteria komunikacyjna Gdańska. Dziennie przejeżdżają tędy setki tysięcy ludzi. Duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł271 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajęcia budynek hali magazynowej o pow. 271 m2 położony w Gliwicach. Informacje o obiekcie: opis obiektu: hala warsztatowo-magazynowa. Wymiary dł 23,50 m, szer 10,1.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²70 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowy lokal o powierzchni 70m znajdujący się blisko galerii handlowej na Pradze Południe. Lokal w stanie deweloperskim. Wokoło gęsta i wysoka zabudowa wielorodzinna. Przed lokalem odbywa.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł48 m² 77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w inwestycji "willa Moniuszki" w Łodzi. Apartament znajduje się w całkowicie zrewitalizowanej willi wybudowanej przez łódzkiego fabrykanta, ludwika Meyera.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 zł43 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2022r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł126 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, bardzo funkcjonalny i praktyczny apartament położony na terenie prestiżowego osiedla, tuż przy terenach zielonych i Miasteczku Wilanów. Świetna lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²170 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

45,60 zł/m²60 m² 2 736 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 60 m2 położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej, w znakomitej lokalizacji biznesowej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 łączącej Trójmiasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze w ładnej, zadbanej kamienicy przy ul. Racławickiej w Bydgoszczy. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Szewczenki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł34,40 m² 49,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości dom oferuje do wynajęcia kawalerkę z dużym balkonem na olsztyńskim Zatorzu , przy ul. Szewczenki 5. Nieruchomość znajduje się na nowym, prestiżowym osiedlu powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

61,76 zł/m²56,67 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal usługowy na wynajem. Nieruchomość znajduje się na parterze przy ul. Zamkowej w Tczewie, bezpośrednio przy Bulwarze Nadwiślańskim.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²41,60 m² 1 082 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię usytuowaną w budynku dworca pkp w trakcie modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Tamka 20 - jednej z najbardziej klimatycznych i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł33 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2 usytuowane na parterze przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach. Ścisłe centrum Gliwic, 15 minut spacerem na Starówkę Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 3000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 pln miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

81,86 zł/m²73,30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz lokalu użytkowego, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zależy Ci na nowoczesnym budynku, dobrej lokalizacji i wygodnym dostępie dla klientów? bingo! Serdecznie polecam lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajem dogodna lokalizacja *** tylko U nas *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania kawalerki o pow. 31 m2 zlokalizowanej przy ul. Kołłątaja 17.

Szczegóły ogłoszenia

19,48 zł/m²77 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjnie położony lokal handlowy! Na sprzedaż oferuję lokal w doskonałej lokalizacji Świebodzic. Nieruchomość o pow. 77 m2 znajduje się na parterze z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²247,56 m² 8 665 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia całe piętro lub 9 lokali biurowo-usługowych + hol w Piekarach Śląskich - Os. Andaluzja. Lokale znajdują się na 1 piętrze w wolnostojącym budynku. 1. Lokal o pow.12,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²1 200 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca, które połączy logistyczną efektywność z prestiżową lokalizacją? Prezentujemy unikalny obiekt o powierzchni 1200 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

54,96 zł/m²302 m² 16 598 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy przystosowany pod działalność medyczną, położony w budynku o dobrym standardzie, z wygodnym dostępem dla klientów oraz dużym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

19 266 €4 056 m² 4,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny, nowobudowany magazyn 4 056 mkw klasy A zlokalizowany na południowy zachód od Warszawy, w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

41,38 zł/m²43,50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 43,5 m 2 , położony na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń: 19,8.

Szczegóły ogłoszenia

45,77 zł/m²142 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal handlowo-usługowy, który przeszedł gruntowny remont i jest gotowy do działalności! To wyjątkowa przestrzeń o łącznej powierzchni 142 m2, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²321 m² 18 297 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na piątym piętrze obiektu o charakterze biurowo- usługowym. Na powierzchnię 321 m2 składają się pokoje biurowe, korytarz oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

28,69 zł/m²52,28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Terespolu przy ul. Janowskiej 23. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 631 zł17 m² 95,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajmu oferta lw-5269 lokalizacja : Kraków- krowodrza- azory- radzikowskiego opis nieruchomości: do wynajmu biuro 17m znajdujące się na III piętrze w budynku klimatyzowanym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50 m2, na którą składa się: - 3 niezależne pokoje, - łazienka z toaletą, - oddzielna, widna kuchnia, - przedpokój. Pokoje są umeblowane. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²191,30 m² 11 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowo - magazynowy zlokalizowany w dzielnicy Ursynów w odległości ok. 500 metrów od ulicy Puławskiej, ok. 1500 metrów od stacji kolejowej Warszawa Jeziorki , 3 kilometry do.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 446 m²

Do wynajęcia nowo wybudowana hala magazynowa, wilanów, zawady, tuż przy trasie S2. Fantastyczny, nowy magazyn, doświetlony, idealny na działalność logistyczną. Całkowita powierzchnia obiektu 2000.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny, klimatyczny dom jednorodzinny z 2011 roku. Garaż na dwa auta w bryle budynku. Pięknie zadrzewiona i zakrzewiona działka o powierzchni 1000 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł30 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, nowoczesny apartament z widokiem na panoramę miasta english description below - please do not hesitate to contact us Ten stylowy apartament z jedną sypialnią, położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

89,47 zł/m²19 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szukają Państwo atrakcyjnego biura dla swojego biznesu ? Ta oferta jest dla Was! Lokal biurowy 19m2 -1 piętro w budynku z windą -wystawa okienna za zachód Części wspólne: - łazienka -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij