dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

Biuro

Linia,pomorskie

40,78 zł/m²49,04 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - Linia, ul. Długa | 49,04 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 49,04 m w miejscowości Linia (powiat wejherowski) przy ul. Długiej. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²260 m² 4 940 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek położony jest przy Placu Małachowskiego, w pobliżu Hotelu Victoria oraz Galerii Zachęta, oferuje powierzchnie biurowe klasy A. Budynek dysponuje 12 533 m nowoczesnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł1 600 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Utwardzony plac zlokalizowany na terenie przemysłowym, w pobliżu portu, świetnie skomunikowany z obwodnicą Trójmiasta oraz trasą S7. Plac jest częścią większej nieruchomości zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł30 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł4 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta najmu hali magazynowo- produkcyjnej Z dostosowaniem pod konkretne potrzeby najemcy istniejący obiekt zostanie przebudowany I wyposażony zgodnie Z wymogami najemcy długoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł290 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Reprezentacyjny Obiekt Magazynowo - Biurowy z Klimatyzacją - 290 m łącznej powierzchni Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek o wysokim standardzie, położony na przestronnej działce 900.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pokoju zlokalizowane w Zabrzu. Kamienica ocieplona, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł54,74 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

21,25 zł/m²400 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu hala do wynajęcia przeznaczenie hali: usługi, magazyn - warsztat samochodowy - o powierzchni 400 m2 w Święciechowie. Wymiary hali:.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

17 242 zł1 284 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - 1284m2 z biurami/sklepem na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od zaraz! Magazyn idealny na hurtownię.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł179,78 m² 30,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Pomieszczenia mieszkalne na wynajem w Sobótce Zachodniej przy ul. Akacjowej 3 o pow. 179.78m2. Na parterze mieści się sklep spożywczo-przemysłowy, a na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, stare Miasto, kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Leszczyńskiego w Przemyślu. Mieszkanie o powierzchni 27 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²98,10 m² 2 453 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Bemowie w budynku zlokalizowanym blisko ul. Człuchowskiej. Okolica rozwinięta i dobrze skomunikowana. Przenieś swój biznes na Bemowo. Opis oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 520 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem: hala 1520 m2. Plac utwardzony. Biura 100 m2. Oborniki Nieruchomość mieści się w Pacholewie koło Obornik Wlkp. Nieruchomość łącznie posiada: plac utwardzony, ogrodzony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł65 m² 103,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 65 m Mokotów (czerniaków), nowa inwestycja, klimatyzacja, balkon, garaż Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Harmonia przy.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie również możliwość wynajmu powierzchni łącznej 186m2 / całe piętro budynku! najważniejsze atuty: lokal po remoncie! Nie wymaga ponoszenia kosztów adaptacji. Gotowy do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

13 000 zł204,90 m² 63,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowy o powierzchni całkowitej 340 m2 położony na granicy Gumieniec i Ustowa. Do wynajęcia parter budynku o powierzchni 205 m2. Budynek jest z lat 70- tych, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 29,70 m w dzielnicy Polesie na zamkniętym osiedlu. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł81 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Białe Błota, biuro Nieruchomości oferuje na wynajem przestronne, wyremontowane, mieszkanie o powierzchni ok. 81 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł133,40 m² 41,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, 2 łazienki, klimatyzacja. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł12 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Kasztelańskiej 26, salwator. Dostępne od zaraz. Cena wraz z opłatami 450 zł. Kaucja 450 zł. Biuro pobiera prowizję.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł200 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wyłącznie na cele biurowe dla firm. Dom wolnostojący, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Janki. Dom znajduje się w zamkniętym kompleksie komercyjnym (na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Kielce,świętokrzyskie

29,76 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 42 m2 zlokalizowany w dzielnicy Sady. Lokal po generalnym remoncie: świeżo odmalowany, na podłodze panele, klimatyzacja, światłowód, oświetlenie ledowe, wertikale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 30 m2, usytuowany na parterze centrum handlowego Parku 111, w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal wykończony, gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 270 m² 33,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od lutego 2026r samodzielny, niezależny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 1000m2 plus reprezentacyjne biuro 260m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 3800m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,10 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Praga Południe, ul. Pisarka 4 Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

87,80 zł/m²10,25 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie biurowe w lokalu usługowym, w budynku przy ul. Niemcewicza w Szczecinie. Lokal usytuowany jest na parterze budynku, dostęp do lokalu jest kodowany, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

76,39 zł/m²21,60 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 21,6 m , położonego przy ul. Jantarowej. Lokal znajduje się w budynku z 2013 roku, wyposażonym w windę oraz podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości z przyjemnością oferuje -do wynajęcia jasne i ciepłe, świeżo po remoncie mieszkanie dwupokojowe z balkonem , z osobną jasną kuchnią. Obok Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu umieszczonego na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy? Jeśli wielkość witryny okiennej jest dla Ciebie ważna? Jeśli chcesz być w centrum wydarzeń to mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

78,05 zł/m²123 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²370 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pomieszczenie do wynajęcia w centrum Olsztyna. Powierzchnia 370m2. Położone na parterze, w bardzo dobrym standardzie, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności. Łazienki dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł380 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Idealny na Kwatery Pracownicze! Przedmiotem ogłoszenia jest dwupiętrowy budynek biurowy o powierzchni 380 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 3500 m2. Do budynku przynależy parking na.

Szczegóły ogłoszenia

0,89 zł/m²16 600 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Oferowana działka znajduje się w Rózinowie pod Włocławkiem. Lokalizacja charakteryzuje się dogodnym dostępem do infrastruktury miejskiej, jednocześnie zapewniając wystarczającą.

Szczegóły ogłoszenia

31,71 zł/m²41 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 41 m2 usytuowany na I pięt rze biurowca. Lokal składa się z 1pomieszczenia. Łazienka z wc do użytku wspólnego dostępna na piętrze. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54,10 m² 64,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 przy ulicy Dąbskiej, tuż obok Tauron Areny i Parku Lotników w Krakowie! we speak english budynek.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł261,70 m² 26,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu: 1) Budynek magazynowy o łącznej pow. 261,70 m2 usytuowany w Białośliwiu. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²300 m² 17 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa klasy A, w centrum Wrocławia W przypadku potrzeby prac aranżacyjnych, czas przygotowania wynosi ok. 3 4 tygodnie, natomiast większe zmiany 4 10 tygodni. W międzyczasie.