dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe 2 pokojowe mieszkanie oddane do uzytkowania 2/2026 umeblowane i wyposazone do zamieszkania internet tv t-mobile miejsce w gazrazu podziemnym umowa najmu na minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

5 245 €1 049 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Prezentujemy jedyny w swoim rodzaju wolnostojący budynek magazynowo biurowy o łącznej powierzchni ponad 9500 m2, w tym powierzchni magazynów: 6717 m2 oraz powierzchni biur: 2182 m2.

Szczegóły ogłoszenia

18,08 zł/m²26 m² 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy Krosno, ul. Okulickiego 1a Cena najmu: 470 zł / miesiąc (18 zł/m ) Kaucja: 940 zł (2-krotność czynszu) Powierzchnia: 26 m Dostępność: natychmiast Wejście: z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,50 m² 48,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty najmu, która przyciągnie nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy idealnego mieszkania! To mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, usytuowane na Górzyskowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny o pow. około 95m2, znajdujący się na parterze budynku jednorodzinnego zlokalizowanego w Goczałkowicach-Zdrój. Mieszkanie z osobnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:160 m²

Posiadam do wynajęcia Hale magazynową usługową produkcyjną - może być użyta na różne cele. Wysoki standard Ogrzewanie oraz klimatyzacja pomieszczenie socjalno biurowe osobno toaleta wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²13,44 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 13,44 m2, jest to jeden z 6 dostępnych lokali. Istnieje również możliwość wynajęcia całej zamkniętej części biurowej o powierzchni ok. 170.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na ul. Duńskiej, z oknami na południowy-zachód, na zieleń. Salon z aneksem kuchennym, w zabudowie i ze sprzętem agd; wyjście na balkon. Mała sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na pierwszym piętrze kameralnego apartamentowca w nowej inwestycji przy ul. Kusocińskiego 115 na zielonej Retkini.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

15 zł/m²40 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu, zlokalizowanego na Rubinkowie w Toruniu. Szczegóły oferty: lokal do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne 2 pokoje z oddzielną kuchnią przy Parku Moczydło | Wola | 44 m Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , położone na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne i umeblowane mieszkanie o pow. 46.56 mkw. Duży przestronny pokój, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc. Spokojna klatka. Centralne igrzewanie miejskie. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 zł25 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio!   We speak english! * umeblowane i wyposażone * z balkonem i widokiem * z garderobą! * Ul. Chorzowska 214 Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

119,48 zł/m²165,30 m² 19 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Przestronne biuro o powierzchni 165,3m2 znajdujące się w kamienicy biurowej blisko metra Centrum. Dodatkowe informacje: - rozkład gabinetowy: 6 pokoi biurowych, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

23 800 zł680 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kraków - Podgórze Nowohucka do wynajęcia magazyn o powierzchni 680m2. Magazyn znajduje się na terenie kompleksu magazynowego. Wysokość magazynu ok 7m Cały teren jest ogrodzony, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowoczesny, komfortowy dwupokojowy apartament o powierzchni 38 m w prestiżowej inwestycji Garden Gates w samym sercu Gdańska. Lokal znajduje się na wysokim poziomie, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²155 m² 6 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal, powierzchnia około 155m2, lublin, konstantynów Doskonała lokalizacja, lokal w pierwszej linii zabudowy, dwa wejścia - jedno od ulicy oraz drugie od wejścia głównego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

7 380 zł6 000 m² 1,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o pow. ok. 6000 m2 zlokalizowana w miejscowości Pawłowice , w gminie Tarczyn. Doskonała lokalizacja: w odległości 4 km zjazd z drogi ekspresowej S7.

Szczegóły ogłoszenia

58,82 zł/m²272 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem hala o łącznej powierzchni 272 m . Obiekt jest idealnie przystosowany do prowadzenia działalności magazynowej, produkcyjnej, logistycznej lub handlowej. Całość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł20 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

witam, do wynajęcia 2 pokoje z 4 na górze w środkowym domku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej w Kielcach ( osiedle pod telegrafem ) dla dwóch osób. Bez czynszu, prądu, gazu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni około 64 m , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Kmietowicza w Czarnym Dunajcu. Mieszkanie dostępne po uzgodnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120,07 m² 8 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 120,07m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 111,38m 2 usytuowany na parterze w budynku biurowym w okolicy ul. Gromadzkiej. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 100 m2 , składający się z trzech pomieszczeń oraz kuchni. Lokal w Rybnickim Ośrodku Biznesu w Rybniku - w biurowcu winda,.

Szczegóły ogłoszenia

89,82 zł/m²157 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Idealny lokal z witryną pod branże beauty lub butik english description below - please do not hesitate to contact us Oferowany lokal znajduje się na parterze kompleksu. Nieruchomość posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem ul. Milczańska 5a, poznań Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²253,26 m² 11 397 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Adres: ul. Łowicka 2, jastrzębie Zdrój Powierzchnia użytkowa: 253,26 m2 Liczba pomieszczeń: 9 Grunt: dz. ewid. nr 12-148 o pow. 1 716 m2 Cena: 45 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł37 m² 93,24 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers oferuje do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Zabłociu. Lokalizacja: zabłocie Concept House jest projektem zlokalizowanym przy ulicy Ślusarskiej nieopodal ulicy Przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Pawilonu na wynajem w Centrum Kielc. Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy - 20 m w Centrum Kielc ul. Paderewskiego róg.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje Państwu mieszkanie do wynajęcia w dwuklatkowej kamienicy przy ul.Andrzejowskiej (Pl. Narutowicza - dzielnica Stara Ochota). Okolica jest cicha, kamienica posiada własne podwórko. Podwójny.

Szczegóły ogłoszenia

84,59 zł/m²10,64 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,6 m2 znajdujący się blisko centrum miasta przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Przytulna kawalerka z balkonem na wynajem Opis mieszkania Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²12,80 m² 474 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 12,80 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Ostrowie.

Szczegóły ogłoszenia

43,22 zł/m²11,57 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: lutowiska 79, lutowiska Powierzchnia najmu: 11,57 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 259 o pow. 732 m2. Cena: 30 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²42,25 m² 2 958 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowo-użytkowe w nowoczesnym budynku przy ul. Polskiej 114 w Poznaniu Parking na terenie (brama) oraz przed budynkiem (szlabany). Opłaty 18,5 zł/m2 +vat + prąd wg.

Szczegóły ogłoszenia

118,84 zł/m²91,72 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję unikatowy, zlokalizowany od szczytu budynku lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo- usługowym o powierzchni 91,72 m , położony w centrum prestiżowej inwestycji Ataner.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł10 m²

 

Piętro:4/7

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy dla studenta lub osoby pracującej. Z pokoju bezpośrednie wyjście na dużą loggię. Pokój wyposażony w łóżko szafkę komodę z szufladami biurko. Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania, które zapewnia ciszę i komfort? To rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bora-Komorowskiego 39 czeka właśnie na Ciebie! Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,16 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym Osiedlu Paderewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową 46,16 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:16/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu wyjątkowy, luksusowy apartament na wynajem, położony na 16 piętrze prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. To nowy, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokali handlowo-usługowych przy samej Estakadzie w Częstochowie. Lokale znajdują się na ruchliwej ulicy tuż obok skrzyżowania Al. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48 m2 znajdujące się w Brodnicy przy ul. Paderewskiego. Lokal znajduje się na II piętrze bloku z 1962 roku. Mieszkanie składa się.