dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

Biuro

Chodzież,wielkopolskie

40 zł/m²178,14 m² 7 126 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokale handlowo - usługowe blisko centrum Chodzieży. Ekskluzywny butik? Sklep specjalistyczny? Gabinety medyczne? Kosmetologia? Prywatna klinika? Szkoła tańca? Studio fitness? Przedszkole?.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²200 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

(we speak English) Oferta przejęcia zorganizowanego biznesu gastronomicznego Warszawa, krakowskie Przedmieście Przedmiotem oferty jest sprzedaż w pełni dochodowego przedsiębiorstwa gastronomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokoje, 34 m na drugim piętrze w dogodnej lokalizacji na ulicy Dworcowej 86 w Bydgoszczy. W pobliżu dużo udogodnień basen i siłownia Astoria, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²765 m² 12 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie Mościcach przy ul. Chemicznej 65/12. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²17,56 m² 878 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 24, muszyna Powierzchnia najmu: 17,56 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 815/27 o pow. 1 407 m2 Cena: 50 zł / m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 lipca. Prezentujemy na wynajem eleganckie mieszkanie przy ul. Kossaka 54. Apartament trzypokojowy 62 m2, zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł46,50 m² 105,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 50 m2 przy ulicy Piotra Borowego w inwestycji "river Lane" na Woli Justowskiej. Inwestycja River Lane to ekskluzywny kompleks apartamentowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

64,61 zł/m²336 m² 21 710 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal parterowy położony przy głównej ulicy Legnickiej, w miejscu o bardzo dużej ekspozycji i natężeniu ruchu. Lokal posiada dużą, świetnie widoczną witrynę, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

34,55 zł/m²110 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W keller williams! (opłaty zawarte w czynszu) Szukasz miejsca na biznes, które wyróżni Cię na tle konkurencji? Przestrzeni, która inspiruje, ma historię i duszę? Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²20 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o powierzchni ok. 20 m2 położony w centrum Rabki Zdrój. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku handlowego. Składa się jednego.

Szczegóły ogłoszenia

10,02 zł/m²207 m² 2 074 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokale w budynku biurowo-mieszkalnym w Kłodzku przy ul. Łużyckiej 7. Powierzchnia przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł89 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie przy Warszawskiej Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie, gdzie miejski rytm spotyka się z harmonią naturalnego designu tuż przy Starym Mieście, w stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

18 900 zł4 500 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac utwardzony gruzem Na terenie przemysłowym z możliwym dostępem do bocznicy kolejowej/ biura / socjale Do wynajęcia 4500 m2 placu utwardzonego gruzem przy ulicy Siennickiej w Gdańsku. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł51 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: elegancko i komfortowo urządzony apartament w doskonałej dzielnicy Gdańska. Dostęp do strefy fitness, saun w tak wyjątkowej inwestycji, tworzy to miejsce urokliwym i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 37 m2 w kamienicy przy ulicy Kołłątaja w Głogowie, osiedle Stare Miasto. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

37,08 zł/m²89 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro "hanczar Nieruchomości" prezentuje lokal usługowy o powierzchni 89 metrów usytuowany w budynku po remoncie w 2022. Lokal stanowi funkcjonalną przestrzeń do prowadzenia różnego.

Szczegóły ogłoszenia

47,15 zł/m²185 m² 8 723 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmiemy idealny lokal na usługi medyczne, kosmetyczne, fryzjerskie 185 m2 pow. użytkowej na parterze w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Mendego. Ze względu na usytuowanie oraz parking znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

44,64 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 56 m2 zlokalizowany w samym centrum miasta przy ul. płk. Leopolda Lisa Kuli. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł85 m² 70,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 85 m , położone przy ul. Mikołaja Reja 72. Lokal idealny dla 4 studentów - każdy z mieszkańców ma do dyspozycji własny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 281 zł1 342 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości położonej w Suwałkach w rejonie ul. Utrata, opisanej jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładnie urządzone mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze w Głuszycy Górnej. Mieszkanie wyposażone i umeblowane, składa się z kuchni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł65 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m na I piętrze w Loftach u Scheiblera przy ul. Tymienieckiego 25C w Łodzi. Lokal został wykończony w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 zł588 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 588 m2. Podany czynsz jest wartością netto. Wjazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

32 €/m²50 m² 1 600 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy ok. 50 m2 w nowo powstającej Galerii Handlowej, wola Mrokowska. Standard: parter wysokość ok 5 m ekspozycja na Al. Krakowską dwa wjazdy na teren galerii.

Szczegóły ogłoszenia

14,98 zł/m²227 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz przestrzeni pod prowadzenie działalności? Większego miejsca ? Miejsca by pójść na "swoje" ? Mam coś dla Ciebie! Przedstawiam ofertę lokalu przeznaczonego na działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

77,07 zł/m²194,62 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyspecjalizowany lokal użytkowy, położony w centrum Goleniowa. Idealny pod działalność stomatologiczną ze względu na możliwość wynajęcia nieruchomości wraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki, w niskim bloku przy ul. Kotlarskiej. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²200 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 200 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł39 m² 115 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament do wynajęcia przy ulicy Burakowskiej 16a. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł1 000 m² 6,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem funkcjonalną szklarnię (halę) o powierzchni 1000 m , zlokalizowaną w miejscowości Wola Hankowska, w niewielkiej odległości od Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1000m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, 2 doki , bramy z poziomu 0, nośność posadzki 7t/m 2 , odporność.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł6 600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem atrakcyjny grunt komercyjny położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Polskiej w Poznaniu, z bezpośrednim dojazdem do głównych arterii komunikacyjnych miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²23 m² 897 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. łącznej 23,67m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Środzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, jeżyce, ul. Mylna wygodne mieszkanie do wynajęcia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego lokalu o powierzchni 45 m , usytuowanego na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł139 m² 86,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować Penthouse z tarasem położony na Starym Mieście. Podstawowe informacje Mieszkanie znajduje się na szóstym i siódmym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne, jasne, ciche i przestronne mieszkanie o pow. 55 m2, w pełni wyposażone, z widokiem na Park Skaryszewski i jezioro. Osiedle zamknięte i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

113,33 zł/m²75 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 75 m w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ząbkowskiej na Starej Pradze z 6-miesięcznymi wakacjami czynszowymi i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł28 m² 91,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio o powierzchni 28 m znajduje się na 1. piętrze zadbanego budynku. Mimo lokalizacji w samym centrum miasta lokal jest wyjątkowo cichy okna wychodzą na zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

59,78 zł/m²184 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowa, loftowa przestrzeń biurowa zlokalizowana na 2. piętrze, idealna dla firm ceniących klimat, przestrzeń i możliwość dopasowania wnętrza do własnych potrzeb. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²500 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta, ul.Krakowska, 1 piętro , do wynajęcia dwie sale po 250 m2 , sale o całkowitej powierzchni 500 m2. Czynsz najmu , 20 zł /m2 do uzgodnienia. Wszystkie media, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²28 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal na wynajem o powierzchni 28 m2, znajdujący się na 2 piętrze w biurowcu przy ulicy Mikołaja Reja w Rzeszowie. *Dostępne.