dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

20,83 zł/m²180 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Polecamy Państwa uwadze atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia w centrum Kalisza przy Al. Wolności. Lokal o powierzchni ok. 180 m2 znajduje się w przyziemiu, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł65 m² 192,31 zł/m²

 

Piętro:32/48

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z panoramicznym widokiem | Złota 44 Na wynajem wyjątkowy apartament położony na 32. piętrze prestiżowej inwestycji Złota 44 najbardziej rozpoznawalnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł59,47 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie przy ul. Kwarcowej 24 w Lublinie. Nowe osiedle, które bardzo się rozwija. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Żabka, kawiarnia, stokrotka, różne punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

34,25 zł/m²73 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal w centrum Bystrej od 01.08.2026 r. Prąd, bierząca woda, kanalizacja dostęp do parkingu. Cena wynajmu do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45,90 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu okazjonalnego mieszkania Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku , w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 zł20 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia od zaraz, klimatyzowany, wyposażony pokój o powierzchni 20 m2 na pierwszym piętrze dużego domu wolnostojącego znajdującego się w spokojnej dzielnicy Kliny Borkowskie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

13 665 zł72 m² 189,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 71,26 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Apartamenty Elektrownia na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. Częściowo umeblowane - stół.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60,62 m² 42,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 ustawne pokoje, pełne wyposażenie! |sosnowiec Wysoka Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

5 069 zł39 m² 129,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu typu studio o powierzchni 38,37 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Apartamenty Elektrownia na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł116,94 m² 55,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne (kw).

Szczegóły ogłoszenia

46,43 zł/m²280 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Budynek i plac który pracuje na Twój biznes ekspozycja, widoczność i lokalizacja, której nie trzeba reklamować Są nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł44,30 m² 66,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy apartament z balkonem położony przy ulicy Grzegórzeckiej w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł648 m² 13,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na wynajem halę magazynową wraz z pomieszczeniami socjalno- biurowymi o pow. 648 m2. Część pomieszczeń biurowych ogrzewana jest za pomocą kominka. Hala magazynowa ma dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²35 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witamy w Keller Williams! Prezentujemy Państwu na wynajem pomieszczenie biurowo-usługowe. Lokal który mamy przyjemność prezentować, znajduje się w samym centrum miasta w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-27

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego mieszkania z elastycznym układem? Oto oferta idealna dla Ciebie! Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m Mieszkanie znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

15 745 €2 301,79 m² 6,84 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 2084 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną 217 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł12,50 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Oferuję pokój na os Niwa. Pokój z oknem na stronę zachodnią mieszkanie ciepłe. Sąsiedztwo skweru osiedlowego sprawia że wokół jest świeże powietrze. W mieszkaniu dostępny jest prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

5 770 zł1 154 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu przedstawia propozycję wynajęcia terenu zlokalizowanego na działkach o numerach geodezyjnych:   Przedmiotowe.

Szczegóły ogłoszenia

26,79 zł/m²280 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Budynek który pracuje na Twój biznes ekspozycja, widoczność i lokalizacja, której nie trzeba reklamować Są nieruchomości, które po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marina Mokotów, strzeżone osiedle, ul. Żaglowa, duże mieszkanie z 1 sypialnią, bardzo przestronnym salonem i dużym ogrodem. Widok na zieloną część osiedla z jeziorkiem. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

Dzień dobry. 501_141_440 Do wynajęcia piętro 66 m2 plus taras 30 M2 w domu jednorodzinnym. W budynku nikt więcej nie zamieszkuje. Do dyspozycji działka wokół domu. Są skrzynie do zasiania.

Szczegóły ogłoszenia

34,62 zł/m²52 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Częstochowa, śródmieście, lokal na wynajem. Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 52 m2 na parterze w dzielnicy Śródmieście. Powierzchnia użytkowa lokalu to 52 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki budynek biurowo-usługowy, o łącznej powierzchni 150m, położony na parterze i na piętrze w rejonie osiedla Retkinia Z klatki schodowej wejście do lokalu na parterze +.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zupełnie nowy dom do wynajęcia w Gaju przy ul. Zadziele Na wynajem wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja obejmuje jedynie 3 budynki (łącznie 6 domów), co gwarantuje kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²2 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 2,00 m2 w przy budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,00m2, położone na I piętrze nowym budynku z 2020 roku w Żarach przy ul. Spokojnej z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Zapraszam do oglądania. Preferowana forma kontaktu telefon lub sms - w wiadomości napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja, cena, rodzaj (kawalerka, 2 pokoje, inne).

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo zadbanego, nowoczesnego i w pełni wyposażonego mieszkania położonego przy ul. Karpia 29 w Poznaniu wraz z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Centrum miasta; * prestiżowa lokalizacja; * miejsce postojowe na wyłączność dla najemcy; * wydanie lokalu natychmiastowe; * 3 minuty do przystanku tramwajowego oraz autobusowego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²1 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 1,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Zbąszyń z przeznaczeniem pod umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biała Posesja Nieruchomości poleca na wynajem dom przy ul. Chopina, na bydgoskim Skrzetusku. Cicha, spokojna i zielona okolica, pełna infrastruktura, bogate zaplecze usługowo-handlowe, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²1 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 1,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Zbąszynek z przeznaczeniem pod umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 zł/m²228 m² 4 446 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Jeden z najlepiej skomunikowanych biurowców Warszawy, zapewniający wygodne połączenia w ruchu miejskim, krajowym oraz międzynarodowym. Zlokalizowany w samym centrum Warszawy biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Dzika Gęś przy Alei Mickiewicza 1 w Osielsku. Lokal czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

40,54 zł/m²74 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o pow.74m2.Położony przy głównej ulicy w ładnym zabytkowym budynku. Posiada duże witryny. Przed lokalem parking dla klientów, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wprowadzenia. Pokój, widna oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone ( meble, pralka, lodówka) Osiedle zamknięte Do pkp ok 10 min pieszo Lokal wolny od.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²42 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam biuro we Wrocławiu ul Karkonoska, nieopodal wylotu z Wrocławia/stacja mol. Biuro składa się z 2 pomieszczeń - 1 pokój przechodni + duży gabinet Biuro wyposażone w klimatyzacje.

Szczegóły ogłoszenia

16,80 €/m²75 m² 1 260 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Oferuję na wynajem 3-pokojowy lokal biurowy o powierzchni 75 m2 znajdujący się na Warszawskim Śródmieściu przy Topiel 23. Dostępny od lipca 2026 roku. Miejsce postojowe! Biuro odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

3 230 zł646 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu przedstawia propozycję wynajęcia terenu zlokalizowanego na działkach o numerach geodezyjnych:   Przedmiotowe działki.

Szczegóły ogłoszenia

24 640 €7 700 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nowoczesnego magazynu w Lublinie z szybkim dostępem do tras ekspresowych i możliwością natychmiastowego rozpoczęcia operacji logistycznych? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla.