dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

69,26 zł/m²111,17 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 110 m , znajdujący się w prestiżowej inwestycji Lofty na Pompach zrewitalizowanej przestrzeni dawnej XIX-wiecznej Fabryki Pomp.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²340,51 m² 15 323 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 340,51 m2 zlokalizowany na II piętrze w biurowcu klasy B+ przy ulicy Mogilskiej. Budynek w standardzie klasy B+, w pomieszczeniach biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem ładną kawalerkę położoną w zadbanej kamienicy w centrum Żar, na II piętrze, o pow. około 35 m2 w cenie 1 700 zł + media. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²460,10 m² 20 704 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomoścido wynajęcia biura zlokalizowane na parterze biurowca o powierzchni około 461,00 m2 w Rudnej Małej w idealnej lokalizacji niedaleko lotniska w jasionce pod siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,60 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie Państwa zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu okazjonalnego mieszkania, położonego w Radomiu, przy ul. Sandomierskiej 16. Mieszkanie o powierzchni 53,6m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł80 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu o powierzchni 80 m2, znajdujące się na 2 w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie jest przystosowane dla pary lub rodziny z dzieckiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

15,90 €/m²291,15 m² 4 629 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować ofertę lokalu biurowego do podnajęcia w Krakowie o powierzchni 275,97 metrów kwadratowych netto (pow. Użytkowa) i 291,15 metrów kwadratowych brutto na 1.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²212,45 m² 9 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biura zlokalizowane na parterze biurowca o powierzchni około 212,45 m2 w Rudnej Małej w idealnej lokalizacji niedaleko lotniska w jasionce pod siedzibę renomowanej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku z 2023 roku przy ul. Kwarcowa 14. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem na Gaju przy ul. Piławskiej mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2, z balkonem i osobną kuchnią. Wolne od zaraz! Opiekun oferty: szymon Mazur Tel:   ***.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²130 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa do wynajęcia 130 m , Łódź Śródmieście Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowaną w samym sercu Łodzi w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 zł41 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkasz z rodzicami a marzysz by gotować wreszcie w swojej kuchni? Zobacz to przytulne, ciepłe mieszkanie. Kuchnia wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Sypialnia idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł74,18 m² 51,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wykończonego 3 pokojowego mieszkania w północnej części miasta? korzyści Z najmu: - gotowe do zamieszkania - możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w hali - ogromna komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na osiedlu Złote Łany w Bielsko-Biała. Lokal położony jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł26 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Kluczborskiej 11 we Wrocławiu (ołbin). -Nieruchomość- powierzchnia 26 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bronowice, zabierzów, balice, mydlniki, akademia Rolnicza, miejsce postojowe2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym Kraków, mydlniki / Bronowice Mieszkanie w trakcie odświeżenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,63 m² 55,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| rozkładowe, umeblowane mieszkanie z balkonem, w dobrze skomunikowanej okolicy. Dwa pokoje ok 19 i 12 m. Ekspozycja okien w kierunku południowo - zachodnim i wschodnim. Wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł76 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Miasteczko Wilanów * wysoki standard * 3 pokojowy apartament z balkonem * [english description below] Prestige Real Estate prezentuje: do wynajęcia luksusowe trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34,45 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania typu M3 usytuowanego na 4 piętrze w niskim bloku w centrum Czerwionki. Stan lokalu - do wprowadzenia, kilka lat wstecz przepowadzonao kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowodworskiej Pokój dzienny z aneksem kuchennym (sprzęt agd) i z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka (prysznic, pralka), osobno wc. Media: czynsz najmu 1700.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł270 m² 57,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 270 m na wynajem Wilanów Zawady, ogród 800 m , 6 pokoi, garaż Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 270 m położony przy ul. Bruzdowej na.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²12 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twój biznes W centrum miasta Wolny od zaraz! Oferujemy na wynajem kompaktowy lokal użytkowy o powierzchni ok. 12 m 2 zlokalizowany w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia nowoczesne mieszkanie na ul. Liliowej W gnieźnie. Polecam do wynajęcia urządzone, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w 3-pietrowym bloku z windą na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł48 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Białoprądnickiej na Prądniku Białym. Lokalizacja: prądnik Biały to jedna z najbardziej uniwersalnych dzielnic na mapie Krakowa. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł43 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowoczesny apartament położony w śródmieściu Gliwic na osiedlu apartamentowców - glivia. Świetna lokalizacja - 15 minut piechotą do centrum, bardzo dobry wyjazd na drogi.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł3 300 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzony plac usługowy w miejscowości Nowa Wola, przy ul. Ornej. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie kilka minut od zjazdu na trasę S7, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum przy ulicy Kilińskiego w niskim, kameralnym budynku. Mieszkanie składa się z: - kuchni - salonu z wyjściem na balkon - 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

48 750 zł1 950 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 1950 m, z zapleczem biurowo- socjalnym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! 2 rampy hydrauliczne! Idealna na hurtownię , magazyn, produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania na osiedlu Europejskim #twojaprzyszloscmaswojadres Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | 46 m | klimatyzacja | os.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z ogrodem wysoki standard, cisza i komfort | ul. Izerska Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 72 m , położony w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Błonie lokale użytkowe do wynajęcia. Na wynajem lokal użytkowy - obecnie gabinet stomatologiczny z pełnym wyposażeniem zlokalizowany w błoniu w spokojnym miejscu blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł36,28 m² 82,41 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Człuchowskiej 35a na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²327 m² 13 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia jasny i przestronny lokal położony na parterze w budynku biurowym Dostępna powierzchnia obejmuje dwa moduły 327 i 171 m2. Jest możliwość wynajęcia części.

Szczegóły ogłoszenia

59,82 zł/m²36,11 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 36,11 m2, zlokalizowany przy głównej sieci dróg, na ulicy Obwodowej w miejscowości Giżycko. Lokal zlokalizowany na terenie dawnych Zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł56 m² 88,39 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje z klimatyzacją i dużym balkonem | Metro Ursynów 1 min Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36,90 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english scroll down ___________________________ Do wynajęcia świeżo po remoncie, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Piłsudskiego 16 w samym centrum Wrocławia. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

29,46 zł/m²135,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal usługowo-handlowy o pow. 135,80 m2 zlokalizowany w centrum miasta Giżycko ul. Żeglarska 7 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasażu prowadzącym do jeziora Niegocin.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Skawińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Lokal znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł34,67 m² 80,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękna kawalerka w pełni urządzona zlokalizowana w części biznesowo-edukacyjnej w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla lub pary, która ceni sobie wysoką jakość życia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45,20 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Don't hesitate to contact us. English version below. Emmerson prezentuje: do wynajęcia od zaraz! Przestronne i przytulne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie na pograniczu Ruczaju i Skawiny. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Do mieszkania przynależy ogródek 15 m2 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.