dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

22 zł/m²98 m² 2 156 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal w centrum miasta Zgierza, usytuowany w środkowej części budynku parterowego, usługowo-handlowego. Budynek po generalnym remoncie w 2006 roku. Jest ocieplony i pomalowany. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Police

Police,zachodniopomorskie

55,56 zł/m²27 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w samym centrum Police. Lokal posiada dużą witrynę sklepową, która zapewnia świetną widoczność oraz doskonałą ekspozycję dla prowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²204 m² 3 019 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²147 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal 147 m w centrum Radomia | Wynajem | Biuro | Gabinety | Usługi Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 147 m w samym sercu Radomia, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60,01 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z widokiem na las - idealna lokalizacja warunki najmu: - czynsz najmu 3000zł + 700 zł /1200 zł opłaty administracyjne + prąd według zużycia - Kaucja: 6000zł - Okres najmu: 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²15 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu oddanie w najem miejsca z przeznaczeniem pod paczkomat, zlokalizowaną przy Dworcu pkp w Myszkowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²73,04 m² 3 287 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł145 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Przedstawiam Państwu przestronne 1 osobowe oraz dwuosobowe pokoje w mieszkaniu 7 pokojowym. Nieruchomość bardzo jasna posiadające 2 łazienki z prysznicem oraz wspólną kuchnie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn, hala produkcyjna o pow 500mkw. moze być minimum 250 mkw lub zwiększenie do około 1000 mkw. toalety, skcjal, biura wg modułów do 600 mkw. Magazyn ogrzewany, prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł230 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prime Property oferuje do wynajmu przytulny, zadbany dom znajdujący na osiedlu Polana Żywiecka w Krakowie. Dom położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Mogilskiej 120b. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 13 o powierzchni 29 m2, znajdująca się na 4 piętrze w apartamentowcu z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²88,90 m² 6 401 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe pow. 58 m2 mieszkanie na Sadach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku z cegły z 2002 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²99,76 m² 7 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wygodne biuro w prestiżowym biurowcu, lokal biurowy na ostatnim piętrze w budynku Nowy Alexandershaus położonym pl. Jana Pawła II, w kompleksie Bulwar Stromiejski), o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

40,98 zł/m²122 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 122m2, usytuowany na ostatnim piętrze w II-piętrowym budynku znajdującym się przy ul. Beliny Prażmowskiego. Na całą powierzchnię składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przemyśl ul. Tuwima, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 61 m2 usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w dobrym standardzie, odświeżone podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł57,16 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEPOŁOMICACH NIEOPODAL KRAKOWA METRAŻ 57,16 M2 - DWUPOMIESZCZENIOWE MIESZKANIE - UL. Batorego Wybierz swoją wymarzoną przestrzeń - zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²25 m² 1 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój biurowy 25m2 na parterze Posiadamy w swojej ofercie wynajmu 1 pokój biurowy położony w budynku handlowo-biurowym o powierzchni około 25 m2 na parterze. Lokal użytkowy o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²147,71 m² 13 294 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 31 Na wynajem oferujemy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 147,71 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w okolicy ul. Wiertniczej ( super lokalizacja, prestiżowa ulica , sąsiedztwo parku i pałacu wilanowskiego) Jest to nowoczesny budynek o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²210 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Uwaga! Do wynajęcia obiekt wolno stojący, parterowy w super lokalizacji o pow.210 m2 Budynek przylega bezpośrednio na długości ponad 100mb do trasy szybkiego ruchu S7. Obiekt ma bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

14,47 zł/m²76 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo- usługowy o pow. 76 m2 w budynku Dworca pkp w miejscowości Wolin. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł340 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferta tylko u nas w biurze. 0% Prowizji. Wolnostojący dom o dworkowej architekturze , posadowiony na działce o powierzchni około 1550 mkw, w dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie przy ul. Włoskiej, z garażem dla zaiteresowanych. Bardzo dobra lokalizacja, szybkie połączenia do centrum miasta (15-20 minut). Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

(English below) 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od 1 Lipca, o powierzchni ok. 47m , usytuowane na trzecim piętrze w cztero-piętrowym apartamentowcu z pięknymi muralami, na dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²116 m² 8 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem, atrakcyjny lokal biurowy o pow. 116m2 zlokalizowany w Śródmieściu Południowym tuż przy ulicy Kruczej. 5 pokojowy lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²43 m² 2 537 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -dwa osobne pomieszczenia -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję ofertę najmu funkcjonalnego lokalu użytkowego idealnego pod działalność biurową lub usługową. Przestrzeń sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,50 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie z balkonem na Sadach Żoliborskich : Nowoczesne i bardzo zadbane mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Lublinie w dzielnicy Śródmieście.Lokal o powierzchni 45 m2 położony na I p. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,87 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować państwu wygodne mieszkanie w Gdyni Chyloni. Lokalizacja I budynek: lokal znajduję się w bloku na osiedlu Gdyni Chylonia przy ulicy Chylońskiej. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

44,94 zł/m²89 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 89 m2 mieszczącego się w Swarzędzu przy ul. Polnej, w doskonałej lokalizacji, położony.

Szczegóły ogłoszenia

55,50 zł/m²10 m² 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 10m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wiejska

Iława,warmińsko-mazurskie

28,50 zł/m²14,24 m² 406 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. posiada w swojej ofercie do wynajmu lokal użytkowy nr 15 w Iławie na ul. Wiejskiej 7 o pow. 14,24 m2. Lokal posiada wejście z korytarza wewnętrznego budynku. Czynsz wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²55 m² 1 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:własny parking

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Posiadamy w swojej ofercie na wynajem powierzchnie biurowe i magazynowe w dużym kompleksie biurowym w dzielnicy Zawodzie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

92 zł/m²125 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pojedyncze lokale handlowo - usługowe lub biurowe ( o powierzchni 125 m, 65 m). Dostępne lokale: - parter - 125 m2, - i piętro 125 m2, 65 m2, - II piętro - 125 m2, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²396 m² 39 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli! Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z dużym balkonem na Olszy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²107 m² 6 634 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz sali, gdzie klienci dojadą bez samochodu metrem, autobusem, tramwajem albo wkd? I żeby właściciel budynku nie miał problemu z matami, workami bokserskimi ani muzyką podczas treningu?.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²179 m² 3 401 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy unikalny lokal biurowy o powierzchni 179 m , położony na parterze prestiżowego budynku w ścisłym sercu Warszawy. To przestrzeń, która łączy wielkomiejską energię.